به گزارش شمانیوز: محمدرضا فروتن بازیگر متولد ۷ دی ۱۳۴۷، تهران میباشد. محمدرضا فروتن دانشجوی دکترای روان‌شناسی سلامت از دانشگاه آزاد است.  محمدرضا فروتن بازیگر سریال جزیره دارای چهار خواهر است. خانواده اش دوست داشتند که او پزشک شود و او به همین دلیل رشته ی تجربی را برای دبیرستان انتخاب کرد.
 

تغییر جنسیت فروتن

روز گذشته حاشیه‌های تطبیق جنسی یکی از بازیگران سینما در ایران با این توئیت در فضای مجازی شروع شد «طی صحبت با یکی از بستگان آقای #فروتن خبر تغییر جنسیت ایشان را تایید کرد.

این‌طور که پیداست از این ماجرا بیش از ۲ ماه گذشته است و تازه خبرش رسانه‌ای شده.» توئیتی که بیش از چندصدبار بازتوئیت شد با هشتک «فروتن» در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد. خبری که مانند همه حواشی مربوط به سلبریتی‌ها پر سروصدا بود، اما این بار با کمی تفاوت: «محمدرضا فروتن، تغییر جنسیت داد.»

همین خبر به ظاهر ساده انگار که مانند توپ خبری ترکیده باشد؛ در ساعت اولیه به پربازدیدترین خبر فضای مجازی، تبدیل شد و شاید دلیل اصلی این بوده باشد که مرجع خبر، محمدرضا فروتن، بازیگر مرد و صاحب نام سینمای ایران بوده است. مردی که در سال‌های پیش‌تر در فیلم‌های پر مخاطب سینمای ایران نقش ایفا کرده و برای خود نام و اعتباری دست و پا کرده است.

محمدرضا فروتن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: