دریل شارژی pm از پر مصرف ترین کالاهای می‌ باشد که در مراکز صنعتی و هم در خانه استفاده می‌ شود و شارژی pm به عنوان یک پیش گوشتی معمولی استفاده می شود. سرعت دریل‌ شارژی بسیار بالا است و باید بگوییم که عملکرد بسیار خوبی دارد. زیرا سرعت چرخش آن مناسب است.  گشتاور دریل شارژی pm قابل تنظیم است. علاوه بر این سرعت آن هم قابلیت تنظیم دارد. باتری که در دریل شارژی pm استفاده می‌ شود، باتری لیتیوم یونی که دارای ۱۲ ولت و ظرفیت ۱۵۰۰ میلی آمپر ساعتی است. علاوه بر این باید بیان کنیم که قیمت جعبه بکس تایوانی مناسب است. زیرا دارای کاربرد و کیفیت مناسبی است و کارکرد آن بسیار عالی است. این محصولات در سایت البرز کالا موجود هستند. دریل شارژی از جمله محصولات پرکاربرد توسط مصرف کنندگان داخلی به حساب می آید. زیرا عملکرد بسیار خوبی دارند. دریل شارژی باعث سرعت عملکرد بالای شما در حین انجام کار می شود.

دریل شارژی pm

مشخصات دریل شارژی pm

دریل شارژی pm دارای گیربکس دو سرعته است‌‌. به علاوه گردش آزاد دارد. همچنین دارای بدنه ی عایق دو لایه است.  دریل شارژی pm دارای ترمز الکترونیکی است. به همین علت در هنگام استفاده از دریل شارژی امنیت دارید. به علاوه باید بیان کنیم که مجهز به چراغ ال ای دی است. به همین علت در محیط‌ های کم‌ نور می توانید از دلایل شارژی pm استفاده کنید. دریل شارژی دارای سه نظام اتوماتیک ۱۰ میلیمتری است. به اضافه  حداکثر عمقی که برای سوراخکاری فولاد از دریل شارژی استفاده می‌ کنند ۱۰ میلیمتر است و برای چوب ۲۱ میلیمتر است. از دیگر مشخصات دریل شارژی این است که قابلیت نصب مته و سرپیچ گوشتی را دارد. علاوه بر این دارای دیمر گازی است و دارای کلید برای گردش راست گرد و چپ گرد دارد. وزن دریل شارژی pm  نهصد و شصت میلیمتر است. به علاوه دارای آداپتور شارژر برای شارژ است در البرز کالا می توانید به جستجو آن‌ بپردازید. 

دریل شارژی pm

جعبه بکس تایوانی چیست؟

جعبه بکس تایوانی ما هم یکی از محصولات ۳۴ پارچه می باشد که دارای ضمانت برگشت کالا است. جعبه بکس یک ست بی نظیری است که در آن آچار بکس و دسته بکس و غیره وجود دارد و از جنس های با کیفیت تولید شده است. برای شما در مورد اجزای درون جعبه بکس مطالبی ارائه می‌ دهیم. اجزای درون جعبه بکس مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر ضربه و حرارت دارد؛ که البته شما می توانید از  البرز کالا این محصول را خریداری کنید. روکشی که برای اجزای درون جعبه بکس به کار برده شده و از جنسی می باشد که باعث شده ظاهر آن صیقلی و آینه‌ ای شود. اجزای درون جعبه بکس هر کدام در سایز های متفاوتی تولید شده اند. زیرا کاربرد ویژه‌ ای دارند و کاربردشان با یکدیگر متفاوت است، اما دسته کشویی دارای کاربرد واحدی است و همه اجزای ضربه بکس با استفاده از دسته محکم می شوند. جعبه بکس تایوانی در البرز کالا وجود دارد می توانید خریداری کنید. 

اجزای جعبه بکس تایوانی

جعبه بکس تایوانی یک جعبه ای است‌ که دارای محصولات پر کاربرد است. درون جالب بکس تایوانی شامل بکس در سایزهای متفاوت اس.‌ تعداد این بکس ها  ۱۹ عدد می باشد. علاوه بر این دارای ۸ عدد بکس بلند در عرصه‌ های مختلف است. سایز های بکس بلند در سایزهای ۱۰ میلیمتر و ۱۱ میلیمتر و ۱۲ میلیمتر ۱۱۳ میلیمتر و ۱۴ و ۱۵ و ۱۷ ۱۱۹ میلیمتر است. علاوه بر این باید بیان کنیم که دارای کمک کوتاه و یک لغلغه است. درون جعبه بکس دارای شمع ۱۶ و ۱۲ میلیمتری است‌. علاوه بر آن دارای یک عدد دسته بکس کشویی و آچار جغجغه است. جعبه بکس از برند تایوان تولید شده است و کاربرد بسیار زیادی دارد و جنس آن از آلیاژ استیل کروم وانادیوم است. علاوه بر این جعبه بکس دارای یک جعبه فلزی است که اجزای درونش را به صورت طبقه بندی شده نگه می‌ دارد. قیمت جعبه بکس تایوانی بر اساس پارامترهای خاصی بررسی می‌ شود‌. 

موارد مهم انواع جعبه بکس تایوانی

برای نگهداری از جعبه بکس همواره سعی کنید جعبه بکس را در جای مناسب نگه دارید. به دور از هرگونه رطوبت باشد. علاوه بر این قبل از خرید جعبه بکس حتما از قیمت جعبه بکس اطلاع حاصل کنید. زیرا قیمت جعبه بکس تایوانی متفاوت است و عوامل بسیار زیادی بر روی هم تجربه جهانی تاثیرگذار هستند. جعبه بکس تایوانی به صورت ست به فروش می‌ رود. به همین علت در خریدار آن حتما باید توجه کنید که ست کامل را به شما دهند. علاوه بر این باید بیان کنیم که قیمت جعبه بکس تایوانی بر اساس کیفیت آن متغیر است. برای دانستن قیمت البرز کالا می تواند به شما کمک کند. در واقع البرز کالا سایتی است که در این مورد اطلاعات زیادی دارد. در واقع عکس انواع متفاوتی دارد که باید در خرید آن حتماً به  انواع جعبه بکس توجه کنید. زیرا ممکن است تعداد ابزارهای داخل آن ۲۶ و یا ۳۵ پارچه باشد. 

دریل شارژی pm

دریل شارژی در جمله محصولاتی است که کاربرد بسیار زیادی دارد و دارای آداپتور برای شارژ کردن است و با باتری لیتیوم یونی کار می کند. محصول دیگر جعبه بکس تایوانی از قیمت جعبه بکس تایوانی متفاوت است. البرز کالا می‌ تواند کمک زیادی به شما در زمینه قیمت جعبه بکس تایوانی کند. در واقع البرز کالا انواع متفاوتی از جعبه بکس را دارد. به همین علت شما می توانید قیمت جعبه بکس تایوانی را در آن مشاهده کنید.‌ جعبه بکس تایوانی دارای ابزارهای بسیار مقاوم زیادی است که  در سایز های متفاوتی تولید شده‌اند و جنس آن از کروم است. به علاوه استحکام بسیار بالایی دارند.‌ شما می‌ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای قیمت جعبه بکس تایوانی به سایت alborzkala.com  در البرز کالا مراجعه کنید. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: