.

 

 

پرستو صالحی یکی از بازیگران عرصه سینما و تلویزیون است.پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر شهرتش بیشتر شد و بین مردم محبوبیت ویژه پیدا کرد.پرستو صالحی جز هنرمندانی است که بارها و بارها در کمپین های مختلف حمایت از حیوانات شرکت کرده است و علاوه بر آن پرستو صالحی در امور خیریه همیشه پیش قدم است و یکی از فعالان این حوزه به شمار میرود.پرستو صالحی عکسی از خودش در خارج از ایران در حال برف بازی منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

 

پرستو صالحی

 

بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی متولد 9 ابان 1356 در تهران بازیگر ایرانی است.مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند.پرستو صالحی در دی ماه 97 با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد.

 

 

پرستو صالحی

 

علت بهم خوردن ازدواج پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدویی در اینستاگرام خود اعلام نمود که به علت نداشتن توافق متقابل با همسرش این مراسم برهم خورده است .

 

شایعه ازدواج پرستو صالحی با نوید حیدری

پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی نمود شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری می باشد شکل گرفت که با تکذیب تند پرستو صالحی مواجه شد.

پرستو صالحی

 

علایق پرستو صالحی

اسطوره هایش محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و … هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است.

آغاز فعالیت هنری پرستو صالحی

 

پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال 1375 با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده است. معرفش به آن کار، استاد گریمش زنده یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده است .

پرستو صالحی

شهرت پرستو صالحی

 

پرستو صالحی پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

پرستو صالحی بعد از اینکه از طرف احسان علیخانی به برنامه ی ماه عسل دعوت شد به همراه برادرش به این برنامه رفت و از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت و گفت: دردسرهای زندگی ما، از یک منقل و دوست های پدرم شروع شد که انتهاش به اینجا ختم شد. سرطانی بود که در زندگی ما افتاد و خوشبختی خانواده من را گرفت. مادرم اولین بار که متوجه شد پدرم معتاد است، آن موقع من 8 سالم بود.برادر وی امیر نیز افزود:از مرکز توجه پدرم دور شدیم. فقط پدرم با دوستان دور هم بودند و بیشتر در مسافرت ها این کار را انجام میدادند و اسمش را می گذاشتند تفریح.

پرستو صالحی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: