مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو بوده؛ مهران غفوریان به دلیل بیماری و رژیم سختی که داشت به میزان بسیار زیادی وزن کم کرد، اخیران مهران غفوریان به همراه همسر و دخترش در کنسرت میثم ابراهیمی حضور داشته است؛ مهران غفوریان در سوم شهریور ماه سال 1353 در تهران متولد شده، از سال 1373 تا کنون در عرصه بازیگری و فیلم نامه نویسی و مجری گری مشغول به فعالیت می باشد. شما می توانید در ادامه کلیپی از حضور مهران غفوریان در کنسرت را مشاهده نمایید.

معرفی بیش تر مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد 3 شهریور 1353 در تهران ، بازیگر و کارگردان است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد می باشد که از 18 سالگی فعالیت خود را شروع کرد و با نقش بهروز خالی بند «زیر آسمان شهر» مشهور شد مهران غفوریان در خیابان مولوی به دنیا آمد ، پدرش ناخدای نیروی دریایی و مادرش معلم و اهل تبریز است و تنها یک برادر موزیسین بزرگتر از خود بنام مهدی دارد.

نحوه آشنایی مهران غفوریان با همسرش

غفوریان در برنامه دورهمی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت که ما در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و آرزو من را نمیشناخت!!! و بعد از آشنایی به او گفتم که من بازیگرم و بعدا متوجه شد او میگوید که همسرش فقط شبکه آی فیلم را تماشا میکند. او درباره اینکه آیا پدر خوبی میباشد یا نه گفت اهل بزرگ کردن بچه در ناز و نعمت نیستم. دوست دارم با به دست آوردن هر چیزی ذوق کند نه این که برایش فرقی نداشته باشد. خودم از ۱۷ سالگی در یک کاغذفروشی در ظهیرالاسلام کار می کردم و هر چیزی که با دستمزدم می خریدم برایم جذاب بود.»

مهران غفوریانعلت لاغری عجیب مهران غفوریان

مهران غفوریان در اینباره گفت: «در سه سال و نیم ۵۵ کیلو لاغر کردم. ماجرای لاغر شدن من از عمل پایم شروع شد. حدود سال ۸۰-۸۱ در زمان ساخت سریال زیر آسمان شهر من تصادفی کردم. آن زمان مفصل لگن من آسیب خیلی جزئی ای دید که به مرور باعث شد مفصل لگنم به کلی از بین برود. من عمل تعویض مفصل لگن داشتم و دکترم گفت باید وزنم را ۸۵ کیلو کم کنم. آن زمان حدود ۱۲۶ کیلو بودم. الان ۷۸ کیلو هستم. من هم از دکتر تغذیه مشاوره گرفتم هم خودم برای خودم یک رژیم تعیین کردم که رژیم خیلی سختی بود.»

ویژگی های اخلاقی مهران غفوریان

من برخلاف شخصیت هایی که در بازی می کنم، خیلی جدی ام و در زمان کار با جدیت تمام کارهایم را دنبال می کنم . کسانی که با من کار کرده اند از خصوصیات اخلاقی من با خبر هستند ولی در کل سعی می کنم هر کاری را در زمان خودش انجام دهم.

ازدواج و بچه دار شدن مهران غفوریان

مهران غفوریان در 13 دی ماه 1393 در سن 40 سالگی با دختری بنام آرزو ازدواج کرد،آشنایی این دو در یک مرکز خرید اتفاق افتاد و سپس تصمیم به ازدواج گرفتند. ثمره ازدواج دختری به نام هانا در بهمن 97 است.

مهران غفوریانکار های سینمایی مهران غفوریان

1397 : ما همه با هم هستیم (کمال تبریزی)

1396 : داش آکل (محمد عرب)

1396 : خالتور (آرش معیریان)

1396 : ما خیلی باحالیم (بهمن گودرزی)

1395 : آس و پاس (آرش معیریان)

1395 : ارادتمند؛ نازنین ، بهاره و تینا (عبدالرضا کاهانی)

1394 : ناردون (فریدون حسن پور)

1394 : 50کیلو آلبالو (مانی حقیقی)

1393 : مجرد 40 ساله (شاهین باباپور)

1392 : کالسکه (آرش معیریان)

1391 : جابه جا (علی توکل نیا)

1389 : پیتزا مخلوط (حسین قاسمی جامی)

1389 : سه نفر روی خط (خسرو ملکان)

1389 : فوتبالی ها (سیامک خواجه وند)

1388 : پرواز مرغابی ها (علی شاه حاتمی)

1388 : حلقه های ازدواج (شاهین باباپور)

1388 : شیر و عسل (آرش معیریان)

1385 : دختر میلیونر (اکبر خامین)

1385 : زن بدلی (مهرداد میرفلاح)

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: