در حقیقت مهم‌ترین ویژگی بهترین مرکز کاشت ابرو این است که پزشکان آنجا عضو انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو و هم چنین دارای چندین سال تجربه جراحی باشند. قبل از جراحی کاشت ابرو در کلینیک ترانسپلنت (clinichairtransplant)، باید با جراح خود ملاقات کنید. آنها محل موردنظر را بررسی می‌کنند و نیازهای شما را با توجه به شرایط شما تعیین می‌کنند. سپس تمام اطلاعات مربوط به این فرآیند، مانند تعداد پیوندهای موردنظر، خطرات مرتبط با جراحی و نتیجه مورد انتظار را توضیح خواهند داد. علاوه بر این، برای جلوگیری از برخی عوارض، تمام دستورالعمل‌هایی را که باید رعایت کنید را از آن‌ها بپرسید.

چه افرادی باید کاشت ابرو انجام دهند؟

به طور کلی اکثر بیماران کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو هستند. از آنجایی که موهای کاشته شده با بهترین کیفیت معمولاً در پشت سردیده می‌شود، لذا برخورداری از موهای صاف تا کمی موج ‌دار برای بهترین نتایج ایده‌آل هستند. جهت کاشت ابرو در تهران، یک وضعیت پزشکی نسبتاً خوب برای به حداقل رساندن خطر عوارض امری ضروری است. علاوه بر این، بیمارانی که موهای ابروی خود را در نتیجه ژنتیک، کندن بیش از حد یا ضربه از دست داده‌اند یا بیماران مبتلا به آلوپسی و سایر علل پزشکی ریزش مو، عموماً بهترین گزینه برای این امر هستند.

نحوه کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

به منظور بررسی نحوه کاشت ابرو طبیعی، جراح شکل جدید ابروهای شما را طراحی خواهد کرد. پس از بحث بین شما و جراحتان، این مرحله برای تعیین شکل مناسب ابرو، مناسب‌ترین است.

جراح شروع به استخراج فولیکول‌های مو می‌کند (معمولاً این ناحیه پشت سر است). سپس این ناحیه را با بانداژ می‌پوشانند.

پس از جمع آوری فولیکول‌های مورد نیاز، جراح شروع به کاشت آن‌ها در ناحیه سر می‌کند. این مرحله برای قرار دادن پیوندها در جهت صحیح و زاویه مناسب نیاز به دقت دارد.

روش کاشت ابرو بدون درد است. با این حال، ناحیه کاشت، تحت بی حسی موضعی خواهد بود.

مراقبت‌های بعد از انجام کاشت ابرو

پس از اتمام فرآیند کاشت ابرو، می‌توانید بلافاصله به خانه برگردید و از روز بعد به برنامه روزانه خود ادامه دهید. پس از پایان اثر بیهوشی، مقداری خارش احساس خواهید کرد؛ اما جای نگرانی نیست؛ جراح شما یک مسکن و یک آنتی بیوتیک تجویز می‌کند.

بعد از جراحی متوجه کبودی می‌شوید. شایع است و ممکن است پس از یک هفته یا بیشتر محو شود. علاوه بر این، پس از جراحی، پوسته‌های ریزی در ناحیه ابرو ایجاد می‌شود که پس از حدود یک هفته می‌ریزد. موهای کاشته شده پس از یک ماه می‌ریزند. سپس موهای جدید شروع به رشد خواهند کرد.

ویژگی بهترین کلینیک کاشت ابرو

ابرو برای تعیین ویژگی‌های صورت ضروری است. ابروهای طبیعی به ما جذابیت و ظاهری جوان می‌بخشد. با این حال، برخی از افراد از بدو تولد ابروهای نازکی دارند، در حالی که برخی دیگر به دلیل سن یا دلایل دیگر، تراکم موهای ابرو خود را از دست می‌دهند. در همین راستا انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو بسیار حائز اهمیت است، چرا که به ترمیم موهای ابرو و افزایش تراکم آن برای بهبود ظاهر صورت کمک می‌کند. به یاد داشته باشید که باید یک کلینیک مستقل کاشت مو با تجربیات موفق قبلی در زمینه کاشت موی ابرو انتخاب کنید.

باید مجوز رسمی از وزارت بهداشت داشته باشد

در کاشت مو جراح باید مجوز رسمی از وزارت بهداشت داشته باشد. به این صورت که جراح با استفاده از بی‌حسی موضعی، به کاشت موها می‌پردازد و سپس با استفاده از میکروسکوپ آن‌ها را به موهای مجزا تقسیم می‌کند. این موها سپس در ناحیه برنامه ریزی شده ابرو در محل‌های برش داده شده به صورت منفرد قرار می‌گیرند تا فولیکول مو را بپذیرند. پس از کاشت، فولیکول‌ها 3 تا 4 ماه پس از عمل موهای جدید رشد می‌کنند و بهترین نتایج در 6 تا 8 ماهگی مشاهده می‌شود که به راحتی شما می‌توانید نتایج را احساس کنید.

وجود پزشک و متخصص‌های ماهر و با تجربه بالا

کاشت ابرو نوعی جراحی زیبایی است که در آن بخش‌های مختلف موی شما به ناحیه ابروی شما منتقل می‌شود. مهم‌ترین کار در این حوزه این است که موهای جدید به محل موردنظر هدایت شود تا شما ظاهری زیباتر پیدا کنید. وجود پزشک ماهر و با تجربه در این حوزه که دانش فنی و علمی مرتبط با این حوزه را دارا باشد امری ضروری است که باید بدان توجه نمود. تجربه و سابقه کاری بالا در این حوزه می‌تواند در انتخاب مشتریان تأثیر بسزایی داشته باشد، چرا که امروزه بازار کاشت ابرو بسیار داغ است و افراد به دنبال پزشکانی ماهر و حاذق هستند.

ارائه خدمات و قیمت مناسب جهت کاشت ابرو

به منظور بررسی ارائه خدمات در مراکز کاشت ابرو باید بدانید که در تکنیک FUT یک برش در ناحیه اکسیپیتال انجام می‌شود و نواری از پوست برداشته می‌شود و در محل موردنظر قرار می‌گیرد، سپس مکان گیرنده پیوند ابرو با توجه به نسبت‌های زیبایی شناختی مطلوب ترسیم می‌شود. موهای جدید به محل جدید ابرو پیوند زده می‌شود. در تکنیک FUE، فولیکول‌های موی فرد برداشت می‌شوند و به محل ابرو پیوند زده می‌شوند که با توجه به زیبایی مورد نظر امری شایع است. بسته به تراکم ترجیحی موهای شما، قیمتی مناسب جهت کاشت ابرو برای شما در نظر گرفته می‌شود که متغیر است.

تجهیزات و امکانات مناسب

داشتن ابروهای نازک یا کم پشت می‌تواند برای بسیاری از افراد مشکل بزرگی باشد که می‌تواند اعتماد به نفس آنها را به شدت تحت تأثیر قرار دهد، اما به لطف فناوری جدید و ابتکاری امروزه، اکنون می‌توان این مشکل را برطرف کرد و دوباره احساس خوبی داشت. در این راستا مراجعه به کلینیک‌های کاشت ابرو که دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته در این حوزه هستند امری بسیار مهم است. در حقیقت این کلینیک‌ها با برخورداری از سیستم‌های بدون درد، در کمترین زمان ممکن این فرایند را انجام می‌دهند.

جمع بندی

وقتی نوبت به انتخاب یک عمل زیبایی می‌رسد، فقط شما با راهنمایی یک متخصص پزشکی که تجربه کافی در این حوزه را داراست، می‌توانید قضاوت کنید که آیا این روش مناسب شما است یا خیر. امروزه عوارض کاشت ابرو در کلینیک‌های نامعتبر و بدون نام و نشان با هزینه‌های بسیار اندک بسیار فراوان شده است، لذا مراجعه به مرکزی که زیر نظر وزارت بهداشت باشد و دارای پزشکانی حاذق و توانمند که دانش علمی بالایی دارند، می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد تا کاشت ابروی شما با بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات ممکن انجام شود تا زیبایی شما دو چندان شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: