بهترین پروکسی تلگرام شامل پروکسی هایی است که امکان برقراری قویترین ارتباط را برای شما در پی داشته باشد. از آنجایی که تلگرام در کشور ما فیلتر است طرفداران این برنامه برای دسترسی به آن با محدودیت به همراه هستند. جهت برقراری یک ارتباط قوی و پایدار با این شبکه اجتماعی نیاز به استفاده از فیلتر شکن یا پروکسی قوی است.

اگر می خواهید در رابطه با پروکسی و همچنین نحوه دسترسی به بهترین و قوی ترین پروکسی اطلاعات بیشتری به دست آورید، پیشنهاد می دهیم تا انتهای مطالب به همراهی خود با ما ادامه دهید.

پروکسی تلگرام چیست؟

قبل از آن که ویژگی‌ های بهترین پروکسی تلگرام را عنوان کنیم، لازم است که ابتدا در رابطه با خود پروکسی یک سری اطلاعاتی را خدمت شما ارائه دهیم. زیرا در این صورت راحت تر می توانید مفهوم قویترین و بهترین پروکسی تلگرام را درک کنید.

در ابتدا برای دور زدن تحریم ها و همچنین فراهم کردن امکان دسترسی به پیام رسان تلگرام به جز استفاده از فیلتر شکن راه دیگری وجود نداشت. اما خوشبختانه در حال حاضر علاوه بر فیلتر شکن ابزار دیگری به نام پروکسی نیز وجود دارد که دسترسی به تلگرام فیلتر شده را برای کاربران ایرانی بسیار راحت کرده است. پروکسی فقط مختص تلگرام است و خیلی راحت از طریق خود برنامه پشتیبانی داخلی می شود.

اگر شما از نسخه قدیمی تلگرام اصلی استفاده می کنید، پیشنهاد می دهیم برای دسترسی راحت و بدون استفاده از فیلتر شکن به این پیام رسان حتما آن را به روز رسانی کنید. زیرا در این صورت امکان دسترسی به این و قابلیت جدید نظیر دیگر کاربران تلگرام برای شما نیز فراهم می شود.

استفاده از پروکسی تلگرام امنیت اطلاعات شما را بسیار بالا می برد و همچنین تاثیر بسیار مثبتی در افزایش سرعت تلگرام دارد. حجم مصرف اینترنت با استفاده از پروکسی نسبت به حالت عادی اندکی بیشتر است. البته میزان حجم مصرفی اینترنت در پروکسی های مختلف متفاوت می باشد. به نحوی که پروکسی های ایرانی در مقایسه با دیگر موارد اینترنت کمتری مصرف می کنند.

نحوه نصب پروکسی در تلگرام

ممکن است برای شما هم نظیر دیگر کاربران این سوال ایجاد شود که چگونه می توانید بهترین پروکسی تلگرام را نصب کنید. برای ارائه پاسخ به شما باید بگوییم که نصب پروکسی برای تلگرام بسیار راحت بوده و نیاز به برنامه و نرم افزار خاصی ندارید. برای برقراری اتصال از طریق پروکسی فقط کافی است که روی آن کلیک کنید و سپس در قسمت پایین صفحه اتصال به پروکسی را لمس کنید. به همین راحتی می توانید با استفاده از پروکسی یک ارتباط پایه دار در شبکه اجتماعی تلگرام برقرار کنید.

چگونگی دسترسی به بهترین پروکسی تلگرام

برای اینکه بتوانید به بهترین و قوی ترین پروکسی ( خرید ممبر پروکسی تلگرام ) دسترسی داشته باشید فقط کافی است که در کانال هایی که پروکسی ارائه می‌ دهند عضو شوید. برخی از بهترین کانال های پروکسی در تلگرام شامل موارد زیر است.

  • پروکسی‌ MTProxyتلگرام

پروکسی MTProto  از پروتکل‌ های شبکه HTTP ،HTTPS ،TCP ،UDP  و FTP و همچنین از رمز گذاری AES-256 پشتیبانی می کند. این پروکسی که با عنوان Mobile Telegram Protocol نیز خوانده می شود یک پروتکل عالی به شمار می رود و توسط نیکولای دوروف عرضه شده است.

  • پروکسی SOCKS5تلگرام

پروکسی SOCKS5 برای بارگذاری پرونده‌ ها در وب سایت‌ ها سازگار است و همچنین از انواع ترافیک اینترنت از جمله POP3 و SMTP برای ایمیل‌ ها، FTP  و P2P پشتیبانی می کند.

نحوه فعالسازی پروکسی تلگرام

پس از یافتن کانال های پروکسی تلگرام و همچنین عضویت در آنها جهت بهره مندی از قابلیت پروکسی برای برقراری ارتباط پایدار در تلگرام، باید پروکسی تلگرام را فعال کنید. همانطور که در مطلب قبلی نیز به این نکته اشاره کردیم برای دسترسی به پروکسی تلگرام لازم است که آخرین نسخه این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کنید. به همین دلیل در اولین گام برای برقراری اتصال از طریق پروکسی لازم است که برنامه خود را به روز رسانی کنید. سپس برای فعال سازی پروکسی تلگرام مطابق با مراحل زیر پیش بروید.

  • به پروفایل تلگرام خود مراجعه کرده و آیکون ۳ خط را که در قسمت بالای صفحه این پیام‌ رسان قرار دارد انتخاب کنید.
  • سپس وارد گزینه ستینگ شوید تا امکان وارد شدن به تنظیمات اکانت تلگرام برای شما فراهم شود
  • حال در این قسمت وارد گزینه ستینگ شوید و آنگاه گزینه پروکسی ستینگ را در قسمت پایین صفحه انتخاب کنید.
  • در گام چهارم لازم است که اسکرول کرده و آنگاه در قسمت پروکسی گزینه پروکسی ستینگ را انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب گزینه پروکسی ستینگ در صفحه جدید باز شده گزینه یوزی پروکسی را فعال کنید. به این ترتیب پروکسی تلگرام شما فعال می شود.

سرویس های ممبر مای ممبر

اگر در فعال سازی پروکسی برای تلگرام خود به مشکل برخورده اید و نمی توانید از این طریق به تلگرام دسترسی داشته باشید، می توانید با کارشناسان باتجربه مای ممبر ارتباط بگیرید و با مشاوره و راهنمایی آن ها به راحتی پروکسی تلگرام  را فعال کنید. علاوه بر دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان در رابطه با موضوعات مرتبط با شبکه های پیام رسان اجتماعی، امکان دریافت خدمات زیر از مای ممبر نیز برای شما فراهم است.

خدمات ممبر تلگرامی مای ممبر

  • خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام یکی از بهترین شیوه های دسترسی به یک بستر ایده آل جهت ارائه تبلیغات و معرفی کسب و کار خود به کاربران تلگرام است. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که می خواهید از قابلیت بالای پیام رسان تلگرام در حوزه تبلیغات و بازاریابی بهترین بهره را ببرید، شک نکنید خرید ممبر واقعی تلگرام یکی از سریعترین راه هایی است که می توانید در پیش بگیرید. زیرا با استفاده از این روش می توانید تعداد اعضای واقعی کانال یا گروه های تلگرامی خود را افزایش دهید.

  • خرید ممبر تلگرام

اگر قصد خرید ممبر تلگرام دارید، پیشنهاد می ‌دهیم حتماً به سایت هایی مراجعه کنید که قابل اعتماد هستند و ممبر های واقعی و با کیفیت را برای فروش ارائه می دهند. زیرا خرید ممبر بی ‌کیفیت نه تنها سودی را برای شما در پی ندارد بلکه موجب می ‌شود کانال و گروه های تلگرامی تان به شدت با ریزش ممبر مواجه شود.

برای خرید ممبر گروه به گروه و همچنین دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان در این رابطه می توانید همین حالا با پشتیبانی وب سایت مای ممبر ارتباط بگیرید. زیرا این مجموعه یکی از شبکه های فعال و همچنین معتبر در این زمینه به شمار می رود.

نتیجه گیری

امکان دسترسی به پیام رسان تلگرام از طریق پروکسی در مقایسه با وی پی ان بسیار راحت ‌تر و سریع ‌تر و همچنین کم هزینه تر است. اتصال به تلگرام به واسطه پروکسی نیاز به نصب برنامه و نرم افزار خاصی ندارد و بسیار ساده است. برای این کار فقط کافی است وارد کانال های معتبری که پروکسی رایگان در اختیار شما قرار می دهند شوید، و پس از دریافت پروکسی اتصال خود با تلگرام را برقرار کنید. برای رفع هرگونه ابهام در این رابطه می توانید همین حالا با پشتیبانی وب سایت مای ممبر ارتباط بگیرید.