انتخاب و خرید یک تشک که با سلیقه شما متناسب است کار راحتی نخواهد بود و گاها ممکن است در زمان خرید با مشکلاتی مواجه شوید که چه نوع تشکی را می بایست خریداری کنید که متناسب با شرایط جسمی شما باشد. تشک  فنری در این میان به عنوان تشک های ابتدایی بوده که البته امروزه ساختار آن ها نسبت به گذشته با تغییراتی همراه بوده است. لازم به ذکر است این محصولات در ابتدا با فنرها و نرمی که داشتند شناخته می شدند که افراد بر این باور بودند که محصول به دلیل نرمی برای افرادی که از کمر درد رنج می برند انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. نمایندگی فروش تشک ها به عنوان مراکزی معتبر انواع تشک را با تنوع بالایی به افراد ارائه می نمایند. البته در این میان بالش مموری فوم و تشک یونیک نیز به عنوان محصول های شناخته شده به فروش می روند.

 

ویژگی های کارکرد تشک خوشخواب مناسب

وقتی قصد خرید تشک مناسب را دارید لازم است ابتدا اطلاعات جامعی را کسب کنید تا در زمان خرید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید نمایید.. در زمان خرید تشک خوشخواب با بهرهمندی از این موارد می توانید در مورد کیفیت تشک قضاوت راحت تری داشته باشید.

۱ – دوام:

منظور از دوام تشک، مدتی بوده که می توان کارایی خود را حفظ نماید و به صورت مفید استفاده شود. به طور متوسط تحت شرایط استفاده نرمال، یک تشک معمولی می بایست بتواند تا 7 سال کارایی خود را حفظ نماید.

۲ – ایزوله کردن حرکت:

هر حرکتی که روی تشک همچون موجی به همه جای آن انتقال می یابد. در تخت های دو نفره این موضوع منجر به ایجاد اختلال درخواب می شود. وقتی که یکی از زوج ها قصد تغییر در وضعیت خواب روی تخت دارد ، انتقال حرکتی که روی سطح تشک ایجاد می گردد، خواب زوج دیگر را اختلال خواهد داد و در مواردی موجب بیداری او نیز خواهد شد. در حال حاضر تولید کنندگان کالای خواب محصولاتی را به بازار ها ارائه می نمایند که با ایزوله کردن حرکت روی سطح تشک جلوی این مشکل را می گیرند.

۳ – انطباق با بدن:

در مواردی تشک ها کاملا حالت بدن شخص را به خود گرفته که به این صورت کمک می کند تا ستون فقرات حالات طبیعی خود را حفظ نمایند و از وارد شدن فشار ها در نقاط مختلف جلوگیری می نماید، در صورتی که در نمونه هایی از محصولات دیگر انطباق کمتری دیده می شود. این موضوع با توجه به لایه بالایی تشک که دارند میزان انطباق پذیر بودن را تعیین می نمایند. نمونه هایی که دارای فوم های ضخیم تری می باشند، به ویژه در صورتی که از جنس مموری فوم یا لاتکس باشند بیشترین انطباق پذیری را از خود نشان می دهند.

بالش مموری فوم

بالش مموری فوم چه کاربردی دارند؟

تُشَک از جمله کالاهای خواب ضروری شناخته می شوند که کمک می کند کاربر تجربه خوابی مفید را تجربه کنند . ساده ترین نوع این محصول از یک لایه نرم از جنس پشم یا پنبه خواهند بود و به طور معمول روی زمین یا تخت جهت خواب راحت افراد جای استفاده می شوند. به طور کلی تشک ‌ها در دو مدل تشک طبی و فنری قرار می گیرند که نمونه فنری آن نیز به دو صورت فنر متصل و فنر منفصل دسته بندی می گردد و به فروش می روند. در مواردی بعضی از تشک ها با هوا یا آب پر می شود که می تواند کاربرد پزشکی خواهند داشت و به خوبی نیز از زخم بستر جلوگیری خواهند کرد و در درمان نیز موثر واقع می شوند. استرس و فعالیت های روزانه ای که به علت مختلفی وارد می گردد ، نیازمند داشتن خواب کافی و مفید است که با استفاده از تشک مناسب بخشی از این مشکل را می توان رفع کرد. امروزه مراکز زیادی اقدام به فروش این نوع محصولات دتارند.

کاربرد و خرید تشک یونیک

تشک یونیک از نمونه محصولات خواب بوده که می توان به عنون کالایی کاربردی و مفید آن را معرفی کرد . این محصولات همچون دیگر کاها ها در دسته فنری و طبی ارائه می شوند . طراحی و ساخته این محصول را می توان یکی از موفقیت های درست آن دانست. چرا که این محصول برای افرادی که از بیماری‌های خاص و همچنین خر و پف در زمان خواب رنج می‌برند توصیه می شود. تشک طبی یونیک نیز از رویه‌ ی پارچه‌ ای برخوردار می باشد که معمولا به گیاه آلوئه‌ ورا آغشته شده است. ویژگی استفاده از لایه‌ ی پلی یورتان در تشک یونیک منجر به آن شده که بخش های مهمی از بدن همچون لگن و شانه‌ها تحت حمایت بیشتری قرار داشته باشند. ساختار خاص این نوع تشک، مانعی برای انتقال ارتعاش به دیگر بخش های تشک خواهد شد.

کالای خواب ایران مترس

تشک یک بسته پارچه ای می باشد که می توان گفت موادهای ارتجاعی و نرم که در داخل آن افزوه شده ، باعث تفاوت آن با تشک معمولی می باشد. امروزه تنوع بالای انواع آن منجر به آن شده تا کاربرد های مختلفی در ان ها دیده شود و در نتیجه بازار را با سطح درخواست بالایی مواجه نماید. در حال حاضر مراکز مختلفی انواع تشک را با کیفیت مختلف ارائه می کنند که در این میان کالای خواب ایران مترس به عنوان یکی از مراکز معتبر در این زمینه فعالیت دارد. این مجموعه انواع تشک را جهت رفع نیاز بزرگسالان ، کودکان ، طبی و ... را با سطح کیفیت بالا و در قیمتی مناسب عرضه می نماید. قابلیت خرید غیر حضوری از ویژگی های بوده که این مجموعه می توان با مراجعه به وب سایت iranmattress.com اقدام به خریدی مطمئن کنید.