دستگاه هیدروفیشیال که با نام هیدرافیشیال هم شناخته می شود، یکی از انواع دستگاه هایی است که می توانید در کلینیک های زیبایی خودتان مورد استفاده قرار دهید. این روزها اکثر مردم به دنبال زیبایی و جوانسازی پوست خود هستند که به لطف دستگاه هیدروفیشیال تمامی روش های زیبایی روی پوست آن ها اجرا خواهد شد. اما اگر قصد دارید که با دستگاه هیدروفیشیال به درآمد عالی برسید، باید یک دستگاه منحصر به فرد و خاص را برای کلینیک زیبایی خود انتخاب کنید. هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین، یکی از بهترین دستگاه هایی  است که می تواند باعث افزایش درآمد شما در کلینیک ها و مطب های زیبایی شود. اگر شما هم به درآمد و خدمت رسانی بهتر به مراجعین خود اهمیت می دهید، با ما همراه باشید تا بیشتر با این دستگاه و تمایز آن با دیگر دستگاه ها آشنا شوید.

 

چطور با دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین به درآمد عالی می رسم؟

چرا دستگاه هیدروفیشیال برای درآمد مطب های زیبایی عالی است؟

دستگاه هیدروفیشیال یکی از دستگاه هایی است که می تواند برای پاکسازی عمیق پوست و رفع مشکلات پوستی از قبیل چین و چروک های پوستی، لک های پوستی و ... مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه با ایجاد مکش در پوست و خلاء، منجر به پاکسازی عمیق منافذ پوست می شود. سپس با تزریق مواد مغذی به وسیله یک اسپری مخصوص، می تواند کلاژن سازی را در پوست تحریک کند و در نهایت باعث به وجود آمدن پوستی صاف و بدون چین و چروک گردد.

کاربردهای زیاد دستگاه هیدروفیشیال، یکی از مهم ترین مزایای این دستگاه برای کلینیک های زیبایی است. به طور مثال، این دستگاه می تواند برای رفع چین و چروک های پوستی، جوانسازی پوست، صاف کردن پوست، رفع لک های پوستی، حجم دهی به لب ها و گونه ها و چانه و موارد بسیار مختلف دیگر مورد استفاده قرار گیرد. از طرفی قیمت این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگری که برای انجام عمل های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مقرون به صرفه است. این یعنی با یک سرمایه کم، می توانید یک دستگاه ایده آل را خریداری کنید که برای شما درآمدزایی خوبی خواهد داشت.

چرا دستگاه هیدروفیشیال برای درآمد مطب های زیبایی عالی است؟

چرا دستگاه هیدروفیشیال برای درآمد مطب های زیبایی عالی است؟

انتخاب بهترین دستگاه هیدرافیشیال برای کلینیک های زیبایی

حالا که با اهمیت خرید دستگاه هیدروفیشیال برای کلینیک های زیبایی آشنا شدید، باید بدانید که انتخاب یک دستگاه هیدروفیشیال مناسب برای مطب نیز حائز اهمیت است. چرا که در حال حاضر اکثر مطب ها و کلینیک های زیبایی، دارای یک دستگاه هیدروفیشیال هستند. چرا باید یک فرد به کلینیک و مطب شما مراجعه کند؟ قطعا شما باید یک تمایزی را در دستگاه و یا خدماتی که ارائه می دهید، به وجود آورید تا مشتریان جذب کلینیک شما شوند.

دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین یکی از انواع دستگاه هایی است که می توانید برای کلینیک های زیبایی خود خریداری کنید. این دستگاه نسبت به دستگاه های 7 کاره و 6 کاره هیدروفیشیال، دارای کاربردهای بیشتری است. پس می توانید با مانور دادن روی عملکردهای این دستگاه و مزیت های آن، مشتریان بیشتری داشته باشید. فراموش نکنید که در دنیای پر از رقابت زیبایی، متمایز بودن خدمات شما، حرف اول را می زند.

هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین؛ یک دستگاه ترکیبی و منحصر به فرد

دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین آکواجت، یکی از دستگاه های منحصر به فرد برای انجام تمامی درمان های هیدروفیشیال است. این دستگاه در واقع، یک دستگاه ترکیبی است که دارای سه دستگاه متفاوت دیگر نیز می باشد. بنابراین، ادغام چند دستگاه در این دستگاه هیدروفیشیال باعث پرکاربردتر شدن این دستگاه شده است.

با کمک دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین، می توانید ضمن پاکسازی عمیق پوست، پوست را برای کلاژن سازی و آبرسانی بیشتر آماده کنید. این دستگاه هیدروفیشیال به تمامی لایه های پوست نفوذ می کند. این یعنی اینکه می تواند درمان های هیدروفیشیال را به صورت تخصصی تر و اصولی تر انجام دهد.

بهترین دستگاه هیدرافیشیال

بهترین دستگاه هیدرافیشیال

چه دستگاه هایی به این هیدروفیشیال آکواجت اضافه شده اند؟

قبل از اینکه بخواهید یک دستگاه هیدروفیشیال را برای مطب زیبایی خود خریداری کنید، باید بدانید که این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار چه وجه تمایزی دارد؟ همانطور که اشاره کردیم، هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین دارای چند دستگاه ترکیبی است که هر کدام کارایی خاص خودشان را دارند. در ادامه به 3 دستگاه اضافه شده به این دستگاه هیدروفیشیال آکواجت موتور سنگین اشاره می کنیم.

1.میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از دستگاه های اضافه شده به هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین است. میکرونیدلینگ دارای سوزن های بسیار ریز است که می تواند باعث سوراخ کردن پوست شود. این سوزن ها امکان ورود مواد مغذی را به سلول های عمیق پوستی می دهند. به طور مثال می توان پس از استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ از هیالورونیک اسید و یا مواد مغذی دیگر پوست روی پوست استفاده کرد. در این زمان است که تمامی مواد مغذی به لایه های عمیق پوست وارد می شوند. کلاژن سازی پوست، آبرسانی عمیق پوست و رفع مشکلات پوستی مختلف از جمله مزیت های استفاده از میکرونیدلینگ است.

2.دستگاه مزون

دستگاه مزون برای انجام مزوتراپی مورد استفاده قرار می گیرد. مزوتراپی که بیشتر برای تزریق مواد مغذی به داخل پوست سر مورد استفاده قرار می گیرد، مانند میکرونیدلینگ ها دارای سوزن های بسیار ریز است که امکان ورود مواد مغذی را به داخل پوست فراهم می کند. اضافه شدن این دستگاه به دستگاه هیدروفیشیال 10 کاره آکواجت این امکان را به شما می دهد تا مطب های زیبایی مراحل مزوتراپی را به صورت تخصصی تر و اصولی تر انجام دهید.

3.دستگاه لیزر آر اف

دستگاه لیزر آر اف دستگاهی منحصر به فرد و خاص برای رفع مشکلات پوستی است. با این دستگاه می توان لک های پوستی را برطرف کرد. کلاژن سازی، جوانسازی پوست، رفع چین و چروک های پوستی و ... از جمله کاربردهای این دستگاه هستند. لیزر آر اف به کار رفته در هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین، به شما این امکان را می دهد تا پس از انجام درمان های هیدروفیشیال از این دستگاه استفاده کنید و به راحتی مشکلات پوستی را برطرف کنید.

کاربردهای هیدروفیشیال آکواجت

کاربردهای هیدروفیشیال آکواجت

کاربردهای مختلف دستگاه هیدروفیشیال سنگین آکواجت

دستگاه هیدروفیشیال به عنوان یک دستگاه کامل جهت رسیدن به پوستی سالم و زیبا عمل می کند. هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین، یکی از انواع دستگاه های هیدروفیشیال است که به واسطه ادغام چند نوع دستگاه زیبایی، توانسته عملکرد فوق العاده بهتری برای پوست داشته باشد. این دستگاه ضمن اینکه می تواند پوست را عمیقا پاکسازی کند، در جوانسازی و آبرسانی به پوست بسیار موثر است. با کمک این دستگاه می توانید یک پوست شاداب، زیبا و جوان را به مراجعین خودتان هدیه دهید. به همین خاطر است که این دستگاه جزء دستگاه های مناسب برای مطب ها و کلینیک های زیبایی است. از جمله کاربردهای این دستگاه در امور زیبایی عبارتند از:

 • آبرسانی به پوست. با کمک دستگاه هیدروفیشیال، می توان از بروز خشکی در پوست جلوگیری کرد. چرا که تمامی لایه های پوست به صورت عمیق آبرسانی می شوند. آب اکسیژنه ای که توسط این دستگاه برای پوست تولید می شود، می تواند باعث آبرسانی عمیق پوست گردد.
 • حجیم سازی گونه ها و چانه. با کمک هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین که به صورت طبیعی باعث کلاژن سازی در پوست شما می شود، می توانید اقدام به برجسته سازی استخوان گونه خود کنید.
 • سفید کننده و مرطوب کننده پوست. از دیگر کاربردهای اصلی دستگاه آکواجت می توان به حذف سلول های مرده پوست و سفید شدن پوست اشاره کرد. همچنین، به دلیل اینکه مواد مغذی به لایه های عمیق پوست نفوذ می کنند، این دستگاه مرطوب کننده پوست نیز هست.
 • بهبود گردش خون در پوست. با کمک دستگاه هیدروفیشیال و گرمایی که در پوست ایجاد می شود، گردش خون در پوست افزایش پیدا خواهد کرد. هر چقدر گردش خون در پوست افزایش پیدا کند، مشکلات پوستی نیز کاهش پیدا خواهند کرد.
 • رفع چین و چروک های پوستی و جوانسازی پوست. با کمک دستگاه هیدروفیشیال 10 کاره، می توان تمامی چین و چروک های پوستی را به مرور از روی پوست پاک کرد. این دستگاه منجر به جوانسازی و لیفت پوست می شود. کلاژن سازی که با کمک این دستگاه در لایه های عمیق پوست تحریک می شود، تاثیر زیادی روی جوانسازی پوست دارد.
 • تزریق مواد مغذی به پوست با بیشترین کارایی. یکی از کاربردهای اصلی تمامی دستگاه های هیدروفیشیال پس از پاکسازی و باز شدن منافذ پوست، تزریق مواد مغذی به پوست است. اما با وجود سوزن های نانو و دیگر تکنولوژی های به کار رفته در این دستگاه هیدروفیشیال 10 کاره، می توان عملکرد این مواد مغذی را در پوست افزایش داد. چرا که مواد مغذی به صورت عمیق تر به لایه های پوست نفوذ پیدا خواهند کرد.
 • رفع تیرگی و مشکلات پوست. با وجود یک سیستم خنک کننده پوست در این دستگاه هیدروفیشیال 10 کاره آکواجت، به راحتی می توان تیرگی های روی پوست و مشکلات پوستی را برطرف کرد. همچنین، با وجود این دستگاه به راحتی منافذ باز پوست بسته خواهند شد.

مزایای دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین

مزایای دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین

مزایای دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین نسبت به سایر دستگاه ها

اصلی ترین مزیت دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین، به کار رفتن دستگاه مزون، لیزر آر اف و میکرونیدلینگ در این دستگاه است. بنابراین، این دستگاه به راحتی می تواند برای بهبود سلامت پوست و رفع مشکلات پوستی مورد استفاده قرار گیرد. اما شاید تصور کنید که همه دستگاه های هیدروفیشیال این کارها را انجام می دهند؛ اما واقعیت این است که این دستگاه نسبت به دستگاه های هیدروفیشیال 7 یا 6 کاره، قابلیت های بیشتری دارد. در ادامه به برخی از مزایای این دستگاه اشاره می کنیم.

 • به کار رفتن سوزن های نانو در دستگاه هیدروفیشیال. در دستگاه هیدروفیشیال سوزن های نانو به کار رفته اند. این سوزن ها بدون اینکه هیچ آسیبی به پوست وارد کنند، می توانند باعث باز شدن لایه های پوست گردند تا مواد مغذی به لایه درم پوست وارد شوند.
 • به کار رفتن دستگاه آر اف سرد سالنی در دستگاه 10 کاره آکواجت. در دستگاه موتور سنگین آکواجت، یک دستگاه لیزر آر اف بسیار باکیفیت و با تکنولوژی های روز دنیا به کار رفته است که می تواند باعث تغذیه رسانی عمیق به پوست شما شود.
 • جایگزین بسیار مناسب نسبت به عمل های جراحی. این دستگاه هیدرافیشیال جایگزین بسیار مناسبی برای عمل های جراحی برای افراد است. به همین خاطر، مراجعین زیادی برای استفاده از این دستگاه به کلینیک زیبایی شما مراجعه می کنند.
 • قیمت مقرون به صرفه نسبت به دیگر انواع دستگاه های هیدروفیشیال. از جمله مهم ترین مزایای دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین می توان به قیمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد. تفاوت قیمت این دستگاه 10 کاره نسبت به دستگاه های 6 و 7 کاره زیاد نیست. بنابراین، می توان با توجه به کیفیت بالای این دستگاه و کاربردهای زیادی که دارد، اقدام به خرید آن کرد.

خرید دستگاه هیدروفیشیال 10 کاره

خرید دستگاه هیدروفیشیال 10 کاره

اهمیت خرید این دستگاه از یک شرکت معتبر

دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین جزء دستگاه های پرکاربرد برای کلینیک ها و مطب های زیبایی است. شاید با خواندن این مقاله ترغیب به خرید این دستگاه شده باشید تا بتوانید در مطب های زیبایی خدمات بهتری را به مشتریان ارائه کنید و به طبع آن به درآمد خوبی برسید. اما قبل از خرید این دستگاه باید به موضوعات مختلفی توجه داشته باشید.

حتما از یک فروشگاه معتبر برای خرید هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین اقدام کنید. وجود گارانتی و خدمات پس از فروش را برای این دستگاه بررسی کنید. اصالت کالا و کیفیت آن، با اعتبار یک شرکت تعیین می شود. پس سعی کنید که از یک شرکت معتبر و دارای تجربه فروش محصولات زیبایی کمک بگیرید. شما عزیزان می توانید دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین را با گارانتی 1 ساله و قیمت مناسب از فیس کالا خریداری کنید و در مطب های خود مورد استفاده قرار دهید.

سخن پایانی

دستگاه هیدرافیشیال 10 کاره موتور سنگین دقیقا همان دستگاهی است که می توانید برای کسب درآمد بیشتر خریداری کنید. این دستگاه کاربردهای زیادی دارد و می تواند یک وجه تمایز برای کلینیک و مطب شما محسوب شود. بنابراین، اگر دوست دارید که یک دستگاه متمایز و با قیمت مناسب را خریداری کنید، می توانید دستگاه آکواجت هیدروفیشیال 10 کاره را خریداری کنید. فراموش نکنید که این دستگاه، ترکیبی از چند دستگاه مختلف است و عملا شما را از خرید بسیاری از دستگاه ها بی نیاز می کند.