منوی دیجیتال چیست؟ 

با شیوع کرونا رعایت بهداشت بیشتر از قبل مورد توجه هر کسب و کاری قرار گرفت. بسیاری از کسب و کارها به خدمات آنلاین و دیجیتال روی آوردند به دلیل نوسانات  قیمت محصولات افراد نمی توانند هر بار یک نسخه منوی جدید چاپ کنند در نتیجه با نگاهی جدید به طراحی منوی دیجیتال می توان از مزایای این محصول برخوردار شد. یکی ازمزایای مهم آن محیط زیستی بودن این محصول است که نیاز به استفاده از کاغذ نیست منوی دیجیتال در واقع نسخه دیجیتالی هر محصولی میتواند باشد چه فروشگاه و چه رستوران! که محصولات را می توان از طریق QR کد در اختیار مشتریان شما قرار گیرد. مشتریانی که از رستوران شما بازدید می‌کنند می‌توانند کدهای QR را از روی میزهای مربوطه خود از طریق دوربین گوشی هوشمند خود اسکن کنند، یا افرادی که به فروشگاه شما مراجعه می‌کنند چه به صورت آنلاین و حضوری میتوانند محصولات شما به خوبی  در صفحه نمایش نشان میدهند ببینند و برای خرید گزینه خود را نتخاب کنند. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی در حوزه طراحی کاتالوگ دیجیتال محصولات، طراحی منو دیجیتال ومهم تر از هر چیزی  طراحی سایت فعالیت دارند که کسب و کار شما را مدرن و بهروری شما را افزایش دهند.

مزایا منو دیجیتال

بیایید به برخی از مزایای منوی دیجیتال که واقعاً می‌تواند کسب و کار شما را از نظر درآمد و تجربه به یک مسیر صعودی سوق دهد نگاه کنیم.

منوهای دیجیتال به روز رسانی آیتم‌های منو، قیمت‌ها و سایر محتواها را سریع و آسان می‌کند.

علائم بصری تاثیرگذار اشتها را برای آیتم‌های منو ایجاد می‌کند و فرصتی را برای فروش بیشتر و افزایش درآمد رستوران ارائه می‌دهد.

منوی دیجیتال همراه با تجزیه و تحلیل پیش بینی مخاطبان می‌تواند گزینه‌های مرتبط و جذاب را برای مشتریان در زمان واقعی تنظیم کند

وقتی کارمندان مجبور نباشند تابلوهای منو را به روز کنند، می‌توانند روی ارائه خدمات عالی به مشتریان تمرکز کنند. این همچنین می‌تواند به صرفه جویی در هزینه بالقوه تبدیل شود.

منوی دیجیتال می‌تواند به مشتریان شما با محتوا و ویدیوهای پویا کمک کند. این تجربیات برند می‌تواند به وفاداری مشتریان کمک کند.

یکی از هیجان انگیزترین چیزها در مورد منوهای دیجیتال این است که می‌توان از آنها برای خیلی بیشتر از منوها به تنهایی استفاده کرد. به ویژه در رستوران‌ها، حدود یک سوم مشتریان گزارش می‌دهند که منوهای دیجیتال بر تصمیمات خرید آنها تأثیر می‌گذارد و آنها را برای محتوای تبلیغاتی عالی می‌کند. با صفحه نمایش‌های بزرگ و پررنگ که توجه را به خود جلب می‌کنند، می‌توانید اقلام جدید، یک تامین کننده محلی، یک ماده فصلی یا یک پیشنهاد با زمان محدود را به نمایش بگذارید.

برای کمک به شما برای غلبه بر این زمان‌های استرس‌زا، ما منوی دیجیتالی را به رستوران‌ها و هتل‌های سراسر کشور ارائه می‌کنیم.

قیمت منو دیجیتال

تقریباً همه دوربین‌های گوشی‌های هوشمند می‌توانند منوهای کد QR را به راحتی اسکن کنند. حتی اگر برنامه دوربین نتواند منوی کد QR را اسکن کند، تعداد زیادی برنامه اسکنر QR در فروشگاه Google Play و فروشگاه iOS موجود است. و اسکنرهای کد QR به ما امکان می‌دهند از دورتر و در زوایای متعدد اسکن کنیم.

1. توجه مشتری همه چیز است!

برخی از واضح‌ترین و ثابت‌ترین مواد برای ایجاد یک منوی چشم نواز شامل غذاها و نوشیدنی‌هایی است که برای بازدیدکنندگان مکرر و جمعیت هدف شما جذاب است، منویی که خواندن و درک آن آسان است، از جمله‌اندازه قلم، طرح‌بندی و قالب‌بندی، طولی که بیشتر از آن نیست. دو صفحه، زیرا وقتی نوبت به منوها می‌رسد، انتخاب‌های کمتری به مشتریان کمک می‌کند تا راحت‌تر تصمیم‌گیری کنند و دسته‌ها و زیرمجموعه‌هایی که فرآیند سفارش را سازماندهی می‌کنند.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید، نمایش اطلاعات کالری و تغذیه در منوی خود است. مشتریان آگاه به سلامت امروزی بیش از هر زمان دیگری از مواد غذایی و موادی که در بدن خود استفاده می‌کنند آگاه هستند. در صورت نیاز به کمی الهام، الگوهای آنلاین و تعاملی زیادی برای کمک به طراحی منوی شما وجود دارد.

2. منوی رستوران دیجیتال را کجا قرار دهیم؟

منو باید یکی از اولین چیزهایی باشد که مشتری هنگام دسترسی به وب سایت شما می‌بیند. منو را پشت بسیاری از کلیک‌های غیرضروری پنهان نکنید، به جای آن به عنوان قلب رستوران فکر کنید. به منوی پیشنهادی خود افتخار کنید و از آن برای نمایش همه غذاهای عالی استفاده کنید.

توصیه می‌شود که منو به صورت PDF قابل دانلود نباشد، زیرا شخصی که فایل را دانلود می‌کند به پنجره جدیدی در مرورگر منتقل می‌شود. این کار مشتری را از سایت شما دور می‌کند و خطر از دست دادن آنها بیشتر است. شما می‌خواهید مشتریان خود را حفظ کنید، به طوری که آنها به رزرو میز نزدیک تر هستند و برای اطلاعات بیشتر با شما تماس می‌گیرند. منوهای PDF حتی در تلفن‌های همراه کمتر مطلوب هستند، زیرا فرمت PDF برای بسیاری از تلفن‌ها سازگار نیست.

قیمت منو دیجیتال

3. آیا منوی دیجیتالی رستوران شما بر سئو (نتایج جستجوی آنلاین) و رتبه بندی آنلاین تأثیر می‌گذارد؟

داشتن یک منوی دیجیتال در وب سایت شما در واقع می‌تواند به شما کمک کند تا در جستجوهای مرتبط در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. موتور جستجو می‌تواند کلمات استفاده شده در وب سایت شما را بخواند، برای مثال اگر مشتری بالقوه غذایی را که در منوی شما ارائه می‌دهید جستجو کند، در نتایج جستجو رتبه بالاتری دارید تا اگر منو یک PDF قابل دانلود باشد، زیرا موتور جستجو نمی تواند آن را بخواند.

  • کاهش نیروی انسانی:

با منوی دیجیتال رستوران، مردم این اختیار را دارند که موارد دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارشات خود را ثبت کنند.

  • سفارشی کردن منو:

شمامی‌توانید با دادن گزینه های بیشتر به مشتریان، منوی خود را زنده کنید. آنها به راحتیمی‌توانند موارد اضافی را اضافه کنند.

بسیاری از رستوران‌ها پس از معرفی منوی دیجیتال، افزایش فروش خود را گزارش کرده اند. همه سفارش‌ها به صورت دیجیتالی انجام می‌شوند، بنابراین کارکنان شما وقت آزاد برای ارتباط با مهمانان و ارائه بهترین‌ها دارند.

  • مقرون به صرفه:

نیازی به طراحی و چاپ منوی دیجیتالی هر زمان که تغییراتی ایجادمی‌شود ندارید. شما به راحتیمی‌توانید منوی رستوران را در هر زمان ویرایش و به روز کنید. این به شما کمکمی‌کند تا در پول و کاغذ صرفه جویی کنید. هر بار که تغییراتی ایجادمی‌کنید نیازی به منوی جدید ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید فقط منوی خود را به روز کنید و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهید.

  • خطای دستی را کاهشمی‌دهد:

همانطور که مشتریان خود سفارشات خود را ثبتمی‌کنند، احتمال خطاهای دستی ناچیزمی‌شود. این باعثمی‌شود روند سریع تر شود و از هرگونه ارتباط نادرست بین کارکنان جلوگیری شود. مشتریانمی‌توانند مستقیماً سفارش دهند، بنابراین امکان ارسال سفارشات اشتباه به مشتریان کاهشمی‌یابد.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات مناسبی را در خصوص منو دیجیتال در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا اگر در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف نیاز به سئو سایت داشتید، بتوانید با دغدغه‌ی کمتری این کار را انجام دهید. گفتنی است که در حال حاضر شرکت‌های مختلفی برای این منظور وجود دارد که پیشنهاد ما به شما شرکت وب نگاران پارسه است که سال‌ها در این حوزه فعالیت دارند. از مزیت‌های منو دیجیتال در شرکت وب نگاران پارسه می‌توان به قیمت فوق‌العاده عالی و همچنین کیفیت مناسب آنها اشاره کرد. حال برای اینکه بتوانید با این مجموعه ارتباط برقرار کنید، کافی است که از راه‌های ارتباطی قرار داده شده استفاده نمایید.

شماره‌های تماس: 02166124149 -02166928040-09123790588