کاشت مو به روش fut چیست؟

پیوند واحد فولیکولی (FUT) یک روش نواری برای کاشت مو است. این شامل برداشتن یک نوار خطی از مو از ناحیه اهداکننده پوست سر و کاشت آن در ناحیه گیرنده است. نوار حاوی فولیکول‌های مو در زیر میکروسکوپ استریو جدا می‌شود و به گرافت‌های 1 تا 3 فولیکولی تقسیم می‌شود. سپس این گرافت ها در برش هایی که روی ناحیه گیرنده ایجاد می شود قرار می گیرند.در یک جلسه حداکثر 2000 گرافت را می توان در منطقه گیرنده کاشت. اما همیشه چنین نیست. قبلا از روش های مختلفی برای کاشت مو استفاده می شد. اما همیشه چنین نیست. بسته به ریزش مو، انعطاف پذیری پوست سر، ماهیت طاسی شما، یک روش جایگزین برای FUT می تواند درمان موی FUE یا PRP باشد.

جدید ترین روش کاشت مو در امریکا

در معتبرترین کلینیک های کاشت مو در امریکا روش های مختلفی برای کاشت انجام می شود.بهترین روش کاشت مو در واقع همان روش fut و fue می باشد.اما انجام دقیق این دو روش نیاز به تخصص خاصی دارد.در اصل تفاوت در دقت انجام این عمل است.تفاوت قیمت هم به همین دلیل است.مشاوره های قبل عمل و انجام دقیق عمل و مراقبت های بعد عمل همگی در کیفیت کاشت موثر است.اما سوال اصلی اینجاست.بسیاری افراد به دنبال کلینیک معتبری برای انجام دقیق عمل کاشت مطابق بهترین کلینیک های روز دنیا هستند.آیا در ایران کلینیکی با این خدمات وجود دارد؟جواب مثبت است.تعداد انگشت شماری کلینیک مانند مجموعه زیبایی آدینا در تهران این خدمات را به شما می دهند.

 

مراحل انجام عمل کاشت به روش FUT

جراح متخصص در مجموعه زیبایی آدینا در تهران خط موی شما را دوباره ترسیم می کند، ناحیه استخراج مو را مشخص می کند و برای پرونده پزشکی شما عکس می گیرد. ممکن است قبل از جراحی، این گزینه را داشته باشید که از یک مسکن استفاده کنید. بی حسی موضعی روی پوست سر شما اعمال می شود تا آن را بی حس کند.این کارها را در مرحله مراقبت های پیش از عمل برای ریباجو انجام می شود.

موهای ناحیه اهدا کننده، جایی که موهای شما از آن برداشته می شود، تا حدود دو میلی متر کوتاه می شود.جراح نوار پوست را با فولیکول های مو که به عنوان پیوند استفاده می شود، برش می دهد. در طول جراحی بیدار خواهید ماند.یک تکنسین تک تک فولیکول های مو را از نوار جدا کرده و آنها را برای پیوند آماده می کند.جراح پوست سر شما را با بخیه می بندد.

سپس فولیکول‌های مو در قسمت‌های طاسی پوست سر شما با الگویی طبیعی وارد می‌شوند.این قسمت دوم در هنگام عمل کاشت است.

آنتی بیوتیک و بانداژ روی پوست سر شما اعمال می شود.اکثر افراد نتایج جراحی را در 6 تا 9 ماه می بینند. برخی افراد باید یک سال صبر کنند تا نتیجه را ببینند.این آخرین مرحله و مراقبت های بعد از عمل محسوب می شود.این سه مرحله در مجموعه زیبایی آدینا برای زیباجو به دقت انجام می شود.