معرفی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 جدیدترین مدل دستگاه لیزر موهای زاید اشنایدر است. این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر موی زائد است که از سال 2020 وارد ایران شده است. سپس مدل‌های جدیدتر آن در سال‌های 2021 و 2022 به بازار عرضه شدند. دستگاه مذکور از لحاظ کارایی و کیفیت بسیار عالی عمل کرده است. از این رو در بازارهای جهانی از جمله بازار ایران طرفداران زیادی دارد. در ادامه‌ی این مقاله به‌طور مفصل ویژگی‌های دستگاه اشنایدر پلاس 2023 و مزایای استفاده از آن را بیان کرده‌ایم. همچنین در مورد قیمت خرید دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 نیز مطالبی را ذکر کرده‌ایم.

 

بررسی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

گفتیم که دستگاه لیزر موهای زاید اشنایدر یکی از جدیدترین و بهترین دستگاه‌های لیزر مو در جهان است. قطعاً به کار بردن واژه‌ها‌ی جدیدترین و بهترین برای این دستگاه بیراهه نیست. بگذارید با بیان مشخصات دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 این ادعا را ثابت کنیم. اما قبل از آن بد نیست در مورد روش حذف مو با استفاده از لیزر اطلاعاتی داشته باشید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از آرینامد اقدام کنید.

چگونگی حذف موهای زائد با استفاده از لیزر

همه‌ دستگاه‌های لیزر با استفاده از نور، فولیکول‌های مو را تضعیف کرده و سپس طی چندین بار تکرار به ‌طور کامل آن را از بین می‌برند. عملکرد دستگاه به گونه‌ای است که نور را به سطح پوست می‌تاباند. رنگ‌دانه ملانین این انرژی را به خود جذب کرده و سپس آن را به سطوح 2 یا 3 میلی‌متری پوست منتقل می‌کند. در سطح 2 یا 3 میلی‌متری پوست سلول‌های تولیدکننده مو قرار دارند. انرژی لیزر این سلول‌ها را تخریب کرده و مانع از رشد مجدد موها خواهد شد.

تفاوت دستگاه اشنایدر پلاس با دستگاه‌های لیزر قدیمی

اولین دستگاه‌های لیزر از یک طول موج برخوردار بودند؛ به ‌عبارتی این دستگاه‌ها از نور با طول موج 808 نانومتر استفاده می‌کردند و دستگاه لیزر دایود نامیده می‌شدند. پس از آن دستگاه‌های جدیدی با دو طول موج 808 نانومتر و 755 نانومتر به بازار آمدند که با نام دستگاه لیزر موی زائد الکس دایود شناخته می‌شدند. اما امروزه دستگاه‌های جدیدی که جدیدترین تکنولوژی لیزر را در خود دارند وارد بازار شده‌اند، دستگاه لیزر اشنایدر پلاس در این دسته قرار دارد.

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 و به طور کلی تمامی مدل‌های دستگاه اشنایدر پلاس برای از بین بردن موهای زائد، سه طول موج الکس، دایود و اندیگ را به کار می‌برند. همین ویژگی‌ به خودی خود تفاوت‌های برجسته‌ای را در کیفیت و نتیجه‌ی نهایی کار با این دستگاه نشان می‌دهد. از جمله می‌توان به سازگاری بهتر با هر نوع رنگ پوستی و انجام لیزر در کمترین زمان اشاره کرد. در ادامه جزئیات بیشتری از ویژگی‌های دستگاه مذکور را بیان می‌کنیم.

 

ویژگی‌های دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

  • عیب‌یاب هوشمند: یکی از ویژگی‌های کاربردی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 قابلیت عیب‌یابی هوشمند است. به این صورت که اگر دستگاه مشکلی پیدا کند آن را به اپراتور اطلاع خواهد داد. در نتیجه از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری خواهد شد.

  • تعدیل دما: یکی از ایراداتی که به اکثر دستگاه‌های لیزر وارد است، افزایش حرارت آن در حین روشن بودن است. اما دستگاه اشنایدر پلاس به سیستم کولینگ (Cooling) بسیار قوی مجهز شده است؛ بنابراین دمای دستگاه را تا 25 درجه‌ سانتی‌گراد پایین می‌آورد. کاهش دما طول عمر لیزربار را تا دو برابر افزایش می‌دهد. همچنین تعدیل دما لیزر کردن را در شرایطی بدون درد و سوزش انجام خواهد داد. به همین دلیل است که معمولا مراجعه کنندگان لیزر بدون درد را تجربه می‌کنند.

  • تنوع در پروب و اسپات سایز: ویژگی برجسته و اختصاصی دیگر دستگاه لیزر اشنایدر پلاس، امکان استفاده از پروب‌های مختلف با اسپات سایزهای متفاوت است. چنین قابلیتی در دستگاه‌های مشابه وجود ندارد.

  • سنسورهای متنوع: دستگاه مذکور دارای چندین سنسور از قبیل سنسور تشخیص دما، سنسور تشخیص میزان رطوبت، سنسور دبی آب، سنسور تشخیص سطح آب و... هستند. این سنسورها کارایی دستگاه را بیشتر و مدیریت آن را آسان‌‌تر کرده‌اند..

  • مجهز بودن به پمپ براشلس: پمپ براشلس (Brushless Pump) عملکرد چرخش در سیستم خنک‌کننده‌ آب را بهبود می‌بخشد.

  • سیستم آنالیز گردش آب در دستگاه: قابلیت دیگری که ایمنی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 را افزایش داده و مانع از خراب شدن آن می‌شود، سیستم آنالیز گردش آب در دستگاه است. این سیستم دارای چند حسگر است. حسگرها در صورت مسدود شدن جریان آب و عدم گردش آن، پمپ‌های دستگاه را خاموش می‌کنند، سپس پیام مناسب را به اپراتور ارسال خواهند کرد. چنین قابلیتی مانع از سوختن پمپ‌ها می‌شود.

 

 

راهنمای خرید دستگاه لیزر اشنایدر پلاس

حالا که با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 و ویژگی‌های آن آشنا شدید، بد نیست درخصوص شرایط خرید این دستگاه و به طوری کلی خرید دستگاه لیزر موهای زائد اطلاعاتی داشته باشید. از آنجایی که دستگاه لیزر گران‌قیمت‌ترین وسیله در هر کلینیک زیبایی است و مهم‌تر از آن این است که دستگاه در ارتباط مستقیم با بدن انسان قرار دارد، نسبت به خرید آن باید حساسیت زیادی به خرج دهید.

جهت خرید بهترین دستگاه لیزر موی زائد اولین و مهم‌ترین کار دریافت مشاوره از کارشناسان متخصص است. توجه داشته باشید که دستگاه لیزر، چه دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 باشد، چه هر برند دیگری، باید از هر لحاظ سالم بوده و دارای ضمانت‌نامه‌ معتبر باشد. به همین دلیل ما به شما توصیه می‌کنیم حتما خرید دستگاه لیزر مو از سایت‌ معتبر یا فروشگاه معتبر را در اولویت قرار دهید. خرید از فروشنده معتبر به شما اطمینان می‌دهد که دستگاه سالمی را خریداری کرده‌اید همچنین در خصوص نصب و راه‌اندازی دستگاه نیز می‌توانید از فروشنده راهنمایی بخواهید.

قیمت دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 یک کالای خارجی است. از این رو قیمت این دستگاه تا حدود زیادی به نرخ ارز در بازار بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 می‌توانید با کارشناسان فروش آرینامد در ارتباط باشید. شرکت آرینامد نمایندگی لیزر اشنایدر در ایران است.

کلام پایانی

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 با بهره‌گیری از سه طول موج دایود، الکس و اندیگ، عمل لیزر مو را در کمترین زمان و با بیشترین اثردهی انجام خواهد داد. ویژگی برجسته‌ دیگری که دستگاه مذکور و به‌طور کلی تمامی دستگاه‌های لیزر موی زائد از آن برخوردارند، سازگاری با هر نوع رنگ پوست است. اما دستگاه لیزر موهای زاید اشنایدر دارای چندین ویژگی‌ اختصاصی همچون سیستم عیب‌یاب هوشمند، سیستم کولینگ قوی و... است که محبوبیت آن را چندبرابر نموده است. در بالا این ویژگی‌ها را به طول کامل توضیح دادیم.