عطرها تکمیل کننده استایل ما هستند قطعا شما برای تمام کارهای روزمره به یک رایحه خوشبو که متناسب با نوع شخصیت شما باشد  نیاز دارید. حالا شاید از خود بپرسید که عطرها چه نوع ارتباطی با نوع شخصیت افراد دارد ؟!!! 

عطرها با نوع شخصیت افراد ارتباط مستقیم دارند افرادی که معمولا شخصیتی ارام و مهربان دارند انتخابشان رایحه ای  شیرین که ترکیبات گلی و میوه ای دارند است و افرادی که شخصیتی مستقل و مغرور دارند سعی میکنند رایحه ای تلخ و گرم انتخاب کنند که نت هایی از قهوه و چوب باشد و به همین تناسب افرادی با شخصیت شاد و پرانرژی قطعا رایحه ای از نت های وانیلی و خنک مورد تاییدشان است که حس نشاط را در درونشان  چند برابرمیکند همه ی اینها نشان دهنده این است که افراد براساس خصوصیاتشان انتخاب خود را نهایی میکنند و اینگونه استایل منحصر به فرد خودشان را تکمیل میکنند اما گاهی شما رایحه ی مورد نظر خودتان را میشناسید ولی برایتان دغدغه شده که چگونه در هر محیط و در هر شرایطی شیشه عطرتان همراهتان باشد؟!!!! و جواب ما برای این پرسش شما عطر های مینیاتوری است ...

 

عطر های مینیاتوری چیست؟

عطر های مینیاتوری همان طور که از اسمشان مشخص است عطرهایی هستند که فقط از لحاظ اندازه و حجم با سایر عطر ها متفاوت هستند این نوع عطرها ترکیباتشان با عطرهای دیگر هیچ تفاوتی ندارند عطرهای مینیاتوری با حجم ۱۵ الی ۳۰ میلی لیتر است که شرکت های مختلف در کنار عطر های اصل و برند خودشان نوعی عطر مینیاتوری هم تولید میکنند. عطر های مینیاتوری از لحاظ شکل ظاهری و بسته بندی و نوع ترکیبات شیمیایی و ماندگاری و پخش بو هیچ تفاوتی با عطرهای اصلی ندارند فقط از لحاظ حجم در ابعاد کوچک تری در جهت حمل اسان تولید شدند .

عطرهای اصلی هر رایحه و ترکیبی داشته باشند عطر های مینیاتوری هم در ابعاد کوچک تر و دقیقا مشابه آنها تولید میشوند. در واقع این نوع عطر ها در حجم کوچیک تری هستند که ما بتوانیم در هر لحظه و در هرمکان به آنها دسترسی داشته باشیم و ثانیه های خودمان را خوشبو کنیم  و نکته ی مهم اینکه عطر های مینیاتوری دقیقا مشابه عطر های اصلی خودشان دارای شماره سریال بر روی جعبه هستند 

کاربرد عطرهای مینیاتوری چیست‌؟

یکی از مهم ترین کاربرد عطر های مینیاتوری حمل آسان این نوع عطر است که بدلیل ابعاد کوچک میتوان به عنوان نوعی عطر جیبی هم از ان استفاده کرد که شما با هر نوع استایلی میتوانید به راحتی این عطرهای مینیاتوری را  به همراه داشته باشید  ودر هر لحظه عطرتان را تمدید کنید و همیشه خوشبو باشید ودر هرمکان عطرهای کوچیک اورجینال خودتان را برای مصارف روزانه  داشته باشید. 

دومین کاربرد این نوع عطر به دلیل سایز کوچکی که دارند برای عاشقان کلکسیونی پر از عطر های فانتزی و شیک مناسب است 

این نوع افراد معمولا میتوانند عطر های اورجینال با برند ها و رایحه های متفاوت در ابعاد کوچک و بزرگ در کنار هم داشته باشند و کلکسیون جذابی را منحصر به خودشان را تشکیل بدهند حتی میتوانید فقط از عطر های مینیاتوری برای ساخت این کلکسیون استفاده کنید چون قطعا این عطرهای زیبا در سایز های کوچیک و در کنار هم بسیار چالش برانگیز و جذاب میشوند .  

وسومین کاربرد  این عطر های کوچک مینیاتوری  مناسب افرادیست که در انتخاب رایحه های مختلف دچار مشکل میشوند  و برایشان تصمیم گیری کار بسیاری دشواری است  این عطر ها بدلیل کوچک بودنشان میتوان بدون پرداخت هزینه ها ی بالا چندین رایحه را انتخاب کنید و حس تنوع طلبی خود را تامین کنید

و چهارمین کاربرد عطر های مینیاتوری که میتواند در شناخت رایحه مورد نظرمان کمکی بزرگ کند این است که شما با خرید چندین رایحه و استفاده از ان ها میتوانید عطر مختص به شخصیت واستایل خودتان را بشناسید و بعد از استفاده عطر های مینیاتوری تصمیم خود را در حجم بیشتر عطر و ادکلن های منحصر به خودتان نهایی کنید.

 

معروف ترین عطرهای مینیاتوری در سال 2022 کدام اند؟

در سال 2022 بیشترین عطر های مینیاتوری که طرفدارانی بسیار گسترده ای را به خود جلب کرد ، ورساچه برایت کریستال ، آمواج های اپیک و اینترلود، تام فورد توسکان لدر ، تام فورد عود وود ، بلو د شنل ، پاکو رابان اینوکتوس مینیاتوری است که بسیار پرفروش و مشهور هستند.  

بعد از شناخت عطر های مینیاتوری و کاربرد آن ها در اخر این نکته را به یاد داشته باشید که با گستردگی بازار عطر و ادکلن نمونه های تقلبی زیادی هم  هستند که دائم ما را دچار مشکل میکند. پس برای یک انتخاب درست و ماندگاری و پخش بوی رایحه منحصر به خودتان حتما به وبسایت خط بو که سایتی معتبر است ، مراجعه بفرمایید و با مناسب ترین قیمت ها بهترین کیفیت را از ما هدیه بگیرید.