الگوریتم اینستا برای رفتن به اکسپلور چطور کار می کند؟

اکسپلور اینستاگرام به قدری برای کاربران جذابیت دارد که گاهی وقت ها به جای چک کردن پست های جدید در صفحه هوم شان تمایل دارند سریعا وارد اکسپلور اینستاگرام شوند. کسی هم که وارد اکسپلور اینستاگرام شود بیرون آمدنش از آن کار خداست! در واقع اینستاگرام، اکسپلور را طوری طراحی کرده است که هرکسی واردش شود به زودی نخواهد بیرون بیاید! این دقیقا یک فرصت طلایی برای کسب و کارهای اینستاگرامی است که در اکسپلور بیشتر دیده شوند.

اگر شما هم دارای کسب و کاری در اینستاگرام هستید نباید این فرصت را که کاملا هم رایگان است از دست بدهید. رفتن پست ها در اکسپلور کار آسانی نیست! عوض اگر بتوانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید نون تان در روغن است چون به قدری مخاطب هدفمند می توانید جذب کنید که تمومی ندارد! اما سوال مهمی که وجود دارد این است که اصلا چطور می شود که پست ها وارد اکسپلور می شوند؟ چرا پست هایی که ما میزاریم وارد اکسپلور نمی شود؟ پاسخ به این سوال به فهمیدن الگوریتم اکسپلور مربوط می شود. اگر بدانید الگوریتم اکسپلور چطور کار می کند قطعا شما هم به راحتی می توانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید.

از آنجایی که ورود به اکسپلور اینستاگرام بسیار مهم است و مطمئن هستیم یکی از دغدغه های اصلی شماست تصمیم گرفتیم در این مقاله در مورد الگوریتم اکسپلور اینستاگرام صحبت کنیم. اگر شما هم نمی توانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید این بهترین فرصت است که با خواندن این مقاله متوجه شوید که الگوریتم اکسپلور چطور کار می کند. به شما قول می دهیم بعد از خواندن این مقاله به راحتی می توانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید. چون قصد داریم اسرار واقعی الگوریتم اکسپلور را به شما بگوییم. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله جذاب همراه ما باشید.

چرا اکسپلور اینستاگرام بوجود آمد؟

تنها سرمایه شبکه های اجتماعی افرادی هستند که درون آن فعالیت می کنند. یعنی شبکه های اجتماعی بدون وجود کاربران چیزی برای گفتن ندارند! به همین دلیل همیشه در تلاش اند تا سیستمی را بوجود بیاورند تا کاربران بیشتری درون آن سرگرم باشند. اکسپلور اینستاگرام هم دقیقا برای سرگرم کردن مردم طراحی شده است. در اکسپلور اینستاگرام محتوایی بر اساس علایق افراد وجود دارد که هرکسی وارد آن شود ممکن است تا ساعت ها درون آن سرگرم باشد و وقت بگذراند. چون دقیقا محتوایی به آن ها نشان داده می شود که مطابق سلایق آنهاست.

اصلا تمام شبکه های اجتماعی به این گونه طراحی می شوند که مردم را بیشتر معطل کنند! چون سودشان در همین است که ترافیک را بیشتر کنند و کاری کنند مردم در روز چندین بار از آن استفاده کنند. اینستاگرام هم از چند سال پیش احساس خطر کرد و متوجه این شد که مردم کمتر از اینستاگرام استفاده می کنند. اکسپلور را طراحی کرد تا با آن بتواند اعتیاد مردم به اینستاگرام را بیشتر کند.

الگوریتم اکسپلور اینستاگرام چطور کار می کند؟

قبل از اینکه بریم سراغ اکسپلور باید کمی در مورد صفحه فید یا همان هوم اینستاگرام صحبت کنیم. پست هایی که به اکسپلور اینستاگرام می روند در ابتدا باید در فید کاربران بازخورد خوبی بگیرند. حالا این یعنی چی؟ یعنی مثلا اگر شما پستی را منتشر می کنید ابتدا در فید کاربرانی که شما را فالو کرده اند نمایش داده می شود آن هم فقط به 10 درصد از فالوورهایتان! سپس اگر بازخورد خوبی در دقایق ابتدایی از انتشار بگیرد مجوز ورود به اکسپلور را دریافت می کند.

حالا منظور از بازخورد خوب چیست؟ یعنی همان تعداد کمی از فالوورهایتان که پست شما را می بینند به راحتی از آن عبور نکنند و ری اکشن های مثبت روی پست شما داشته باشند. منظور همان لایک و کامنت، شیر و سیو است. اگر تعداد این موارد بالا باشد اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن پست تان آن را به تعداد بیشتری از فالوورهای خودتان نشان می دهد. در این مرحله اگر باز هم بازخوردها مثبت بود برای بیشتر دیده شدن آن را وارد اکسپلور کسانی می کند که مخاطب هدف شما هستند.

به همین دلیل است که وقتی پست شما وارد اکسپلور می شود افرادی شما را فالو می کنند که واقعا شما را دوست دارند چون پست شما مرتبط به علاقه مندی های آن ها بوده است. همین باعث می شود فالوورهای فعال و کاملا هدفمند جذب کنید.

آیا با خرید لایک اینستاگرام می توان پست ها را وارد اکسپلور کرد؟

خرید لایک اینستاگرام

یکی از فاکتورهای مهم برای رفتن پست ها به اکسپلور اینستاگرام تعداد لایک های روی پست هاست. اینستاگرام با بررسی تعداد لایک های پست می تواند محبوبیت آن را تشخیص دهد. اگر بتوانید در دقایق ابتدایی از انتشار پست تعداد لایک های آن را افزایش دهید مطمئن باشید احتمال ورودش به اکسپلور بالا می رود. اما سوال مهم این است آیا با خرید لایک اینستاگرام می توان پست ها را وارد اکسپلور کرد؟ پاسخ به این سوال کامل واضح است. خیر نمی توان با خرید لایک به تنهایی این کار را انجام دهید مگر اینکه اقدام به خرید لایک اینستاگرام ایرانی و واقعی کنید. در این صورت اینستاگرام نمی تواند لایک های فیک پست تان را تشخیص دهد و پست شما را به راحتی وارد اکسپلور می کند.

چطور پیج خود را برای الگوریتم اکسپلور محبوب کنیم؟

به طور کلی اگر دوست دارید پیج تان مورد توجه الگوریتم اکسپلور قرار بگیرد باید محتوایی تولید کنید مورد توجه فالوورهایتان قرار بگیرد. اول از همه باید شناخت کاملی از مخاطبان پیج تان داشته باشید یعنی اینکه چه محتوایی را دوست دارند. برای اینکه بفهمید مخاطبان شما دنبال چه محتوایی هستند باید آنالیز پیج تان را در اینساین ببینید. در این قسمت متوجه این می شوید که چه پست هایی بیشترین بازخورد را از نظر تعداد لایک و کامنت، سیو و شیر دریافت کرده اند. اگر این موضوع را بفهمید بعد از این می دانید که چه پست هایی اگر منتشر کنید بیشترین بازخورد را دریافت می کند.

به غیر از این باید کاری کنید که مخاطبان تان یعنی فالوورهای فعلی تان به پیج تان تشنه بشوند. یعنی منتظر پست های جدید شما باشند. استوری که میذارید سریع ببینند و ریپلای کنند. از پیج شما در طول روز چندین بار دیدن کنند تا پروفایل ویزیت پیج تان بالا رود. به طور کلی باید فعالیت های تعاملی را در پیج تان بالا ببرید تا فالوورهایتان را به پیج تان وفادار کنید. فقط در این صورت است که الگوریتم اکسپلور اینستاگرام عاشق پیج شما می شود. اگر این اتفاق بیافتد اینستاگرام هم دوست دارد پیج شما بیشتر دیده شود و تنها کاری که از دستش بر می آید این است که پست های جدیدی که منتشر می کنید را وارد اکسپلور اینستاگرام کند.

آیا راه کاری برای ورود سریع پست ها به اکسپلور وجود دارد؟

ورود سریع پست ها به اکسپلور

اگر دوست دارید پست های تان وارد اکسپلور اینستاگرام شود نیاز است که فعالیت مستمر در جهت علاقه مند سازی مخاطبان تان انجام دهید. نمی گوییم نشدنی است اما باید منطقی باشید. کار سخت و زمان بری است و نیاز است که ماه ها استراتژی پیج تان را به کلی عوض کنید! تا وقت آن برسد که اینستاگرام علاقه مند به پیج تان شود. این کار از دست هر کسی بر نمی آید مگر اینکه موضوع پیج تان خیلی پر طرفدار باشد تا در این صورت پست های شما به اکسپلور برود.

اما اگر این شرایط برای شما محیا نباشد تنها راهی که دارید استفاده از خدمات اکسپلور اینستاگرام است. در این سرویس که بسیاری از سایت های خدماتی اینستاگرام ارائه می کنند لایک و کامنت، سیو و شیر، ریچ و ایمپرشن و همینطور پروفایل ویزیت شما قابل بالا رفتن است. زمانی که از این خدمات استفاده می کنید تعداد زیادی از پروفایل های اینستاگرام این فعالیت ها روی پست شما انجام می دهند و این باعث می شود تا پست تان وارد اکسپلور شود.

حالا از کجا باید این خدمات را خریداری کنید؟ خب سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما سایت اینبو معتبرترین  سایت خرید اکسپلور اینستاگرام در ایران است. هم کیفیت پروفایل های اینستاگرام این سایت بالاست و هم اینکه تعرفه های بسیار پایین و رقابتی نسبت به سایت های دیگر دارند. برای خرید اکسپلور اینستاگرام اینبو کافی است وارد این سایت به آدرس https://inbo.ir شوید. مطمئن باشید اگر یکبار از خدمات این سایت استفاده کنید مشتری دائمی اش خواهید شد.

جمع بندی و پایان مقاله

الگوریتم اکسپلور اینستاگرام چندان پیچیده نیست! به همین سادگی بود که گفتیم. فقط کافی است از این به بعد روی محتوای پیج تان و تعامل بیشتر با مخاطبان تان بیشتر کار کنید. یادتان باشد برای ورود به اکسپلور اینستاگرم اول باید از فید کاربران سربلند بیرون بیایید تا بعد وارد اکسپلور شوید. این همه بستگی به فعالیت خودتان دارد که بتوانید فالوورهایتان را علاقه مند کنید. امیدواریم این مقاله هم برای ما مفید بوده باشد. اگر هرگونه سوالی در مورد الگوریتم اکسپلور برای شما پیش آمد کافی است از پشتیبان های سایت ما مشورت بخواهید. ما آماده ایم تا به مشکلات و سوالات شما رسیدگی کنیم.