راهنمای انتخاب سایز هنگام خرید لباس زیر زنانه

چکیده : هنگام خرید لباس زیر، انتخاب سایز مناسب بسیار مهم است. 80 درصد از زنان در سراسر جهان سایز لباس زیر خود را اشتباه انتخاب می کنند!

 

یکی از مهم ترین نکاتی که همه باید درباره آن بدانند راهنمای سایز لباس زیر است. زیرا انتخاب سایز نامناسب لباس زیر می تواند به بدن و اندام های شما آسیب برساند. در این مقاله آموزشی از مجله لباس سکرت تمامی اطلاعات مهم در مورد راهنمای انتخاب سایز مناسب لباس زیر زنانه را خواهید آموخت.

به خاطر داشته باشید که انتخاب شلوار و سوتین مناسب و متناسب با اندام مهم است. با استفاده از راهنمای این مقاله به راحتی می توانید سایز مناسب لباس زیر را برای هر برند و کشوری انتخاب کنید.

همچنین تمام اطلاعات مهم در مورد انتخاب راهنمای سایز سوتین، کاپ سوتین A، B و C و انتخاب سایز شورت و سوتین را خواهید آموخت.

انتخاب سایز مناسب لباس زیر

هنگام خرید لباس زیر، انتخاب سایز مناسب بسیار مهم است. 80 درصد از زنان در سراسر جهان سایز لباس زیر خود را اشتباه انتخاب می کنند، در این مقاله قصد داریم نحوه صحیح اندازه گیری لباس زیر شامل: شرت ، سوتین و همچنین گن های لاغری را به شما آموزش دهیم.

 • اندازه گیری سوتین

  یکی از مهم ترین زمان هایی که دانستن سایز لباس زیر زنانه بسیار ضروری است، زمانی است که تصمیم می گیرید سوتین خود را بدون پد بخرید. آیا فقط با نگاه کردن به آن متوجه خواهید شد که آیا این سوتین برای شما مناسب است؟ پاسخ قطعا خیر است. اگر سایز لباس زیر خود را بدانید کارتان بسیار آسان می شود اما در غیر این صورت احتمال خرید سوتین با سایز نامناسب بسیار زیاد است. برای اندازه گیری لباس زیر زنانه به تجهیزات خاصی نیاز نیست. فقط باید یک متر، یک دفترچه یادداشت و یک خودکار داشته باشید و مراحل زیر را به دقت دنبال کنید:

  1. زیرسینه را اندازه گیری کنید

   • سوتینی بپوشید که در آن احساس راحتی کنید.
   • متر را دقیقاً مماس به خط پایین سوتین و روی سینه بچرخانید و اندازه بگیرید.
   • مطمئن شوید که متر بدون هیچ گونه پیچ خوردگی در اطراف سینه قرار می گیرد.
   • متر را نه خیلی شل و نه خیلی سفت نگه دارید.
   • این کار را جلوی آینه انجام دهید تا مطمئن شوید که کنتور صاف است.
  2. اندازه گیری دور سینه

   • این کار را در حالی که سوتین می پوشید نیز باید انجام دهید.
   • از بزرگترین قسمت قفسه سینه اندازه گیری کنید و نوار را در جایی که نوک سینه قرار دارد بچرخانید.
   • مجدداً مطمئن شوید که متر نوار در تمام قسمت سینه صاف باشد و هیچ گونه پیچ خوردگی یا کشیدگی وجود نداشته باشد.
   • اکنون با استفاده از راهنمای سایز سوتین زیر می توانید سایز صحیح سوتین را بدست آورید.

    سوتین

 • اندازه گیری شورت

  دو معیار دارد: دور کمر و دور باسن

  1. دور کمر خود را اندازه بگیرید

   • ابتدا با یک نوار اندازه گیری دور کمر را که قسمت باریک کمر و بالای ناف است اندازه بگیرید.
   • اندازه گیری و ثبت کنید.
  2. دور باسن خود را اندازه بگیرید

   • سپس متر دور باسن را از جایی که بزرگترین برآمدگی یا حجم باسن قرار دارد اندازه بگیرید و یادداشت کنید.
   • با استفاده از جدول سایز شورت زیر به راحتی می توانید سایز صحیح شلوارک خود را بدست آورید.

    شورت

 • راهنمای انتخاب سایز گن لاغری

   برای تهیه گن لاغری مورد نظر خود ابتدا باید مدل را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید، انواع گن شامل ،گن سرتاسری ،شلوار گنی ، گن بازو ،گن ساعت شنی و ... مرحله دوم برای خرید تعیین سایز مناسب است. به طور پیش فرض، اگر سایز لباس فردی 44 باشد، باید از گن لاغری که 2 سایز کوچکتر از سایز معمولش است استفاده کند.

  البته انتخاب سایز گن بستگی به شرایط استفاده فرد دارد، به عنوان مثال اگر می خواهید در یک شب برای یک مهمانی خاص از گن لاغری استفاده کنید تا اندام شما فرم و فرم دلخواه باشد، می توانید یک سایز کوچکتر اما اگر می خواهید از گن لاغری به صورت روزانه و مداوم استفاده کنید. باید سایزی را انتخاب کنید که باعث ناراحتی شما نشود و بتوانید با پوشیدن گن لاغری به فعالیت های روزانه خود بپردازید.

  برای انتخاب سایز بهتر و راحت تر تانک لاغری نیز می توانید از نمودار زیر استفاده کنید. دور کمر خود را با استفاده از یک متر اندازه گیری کنید و اندازه خود را به طور دقیق در جدول پیدا کنید.

   

 • راهنمای سایز بندی مایو زنانه

  برای تعیین اندازه خود، از بزرگترین سایز یافت شده برای تعیین اندازه خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر اندازه کمر شما S است، اما سایز باسن شما M است، پس M بهترین اندازه برای شما است.

  روش اندازه گیری مایو

  1. دور کمر:

   بازوها را در دو طرف بدن قرار دهید. کوچکترین قسمت سینه را مطابق تصویر اندازه بگیرید. متر را موازی با زمین نگه دارید.

  2. دور سینه:

   برای اندازه گیری دور سینه، متر را دقیقاً موازی با زمین در برجسته ترین قسمت قفسه سینه قرار دهید.

  3. دور باسن:

   پاهای خود را کنار هم قرار دهید و متر را صاف و موازی با زمین نگه دارید، سپس برجسته ترین قسمت دور باسن خود را اندازه بگیرید.

  4. طول سینه:

   طول لباس شنا از بالای شانه تا نزدیک باسن اندازه گیری می شود، جایی که بدن توسط پاها از هم جدا می شود.

   dadlistore.ir

چرا باید بعد از خرید لباس زیر را بشوییم؟

در فرآیند تولید لباس زیر مراحلی وجود دارد که باعث آلودگی آن می شود. از آنجایی که لباس زیر مستقیماً با بدن تماس دارد، بهتر است قبل از پوشیدن آن را بشویید و در معرض نور خورشید قرار دهید. با این کار علاوه بر رفع آلودگی لباس های زیر به حفظ سلامت بدن کمک می کنید. همچنین برای جلوگیری از آلودگی و ایجاد حساسیت بهتر است هر دو روز یک بار لباس زیر خود را تعویض و بشویید.

آخرین کلمه

با توجه به حساسیت بالای خانم ها در انتخاب لباس زیر و کیفیت آن، بهتر است برای خرید ست شورت و سوتین زنانه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید که با کیفیت بالای محصولاتشان حس رضایت بخشی از خرید را به شما القا می کند. dadlistore یک فروشگاه آنلاین لباس زیر زنانه مطمئن در زمینه خرید مایو زنانه، خرید شورت و سوتین و بیکینی با طرح های متنوع برای بانوان می باشد. پس همین الان به راحتی و سریع خرید کنید.

برچسب ها : بانوان,لباس زنانه,لباس زیر زنانه,مد و پوشاک