فال حافظ روزانه امروز از دیوان جافظ شیرازی با تفسیر دقیق

 

فال حافظ روزانه امروز

گر من از سرزنش مدعیان اندیشم

شیوه مستی و رندی نرود از پیشم

زهد رندان نوآموخته راهی بدهیست

من که بدنام جهانم چه صلاح اندیشم

شاه شوریده سران خوان من بی‌سامان را

زان که در کم خردی از همه عالم بیشم

بر جبین نقش کن از خون دل من خالی

تا بدانند که قربان تو کافرکیشم

اعتقادی بنما و بگذر بهر خدا

تا در این خرقه ندانی که چه نادرویشم

شعر خونبار من ای باد بدان یار رسان

که ز مژگان سیه بر رگ جان زد نیشم

من اگر باده خورم ور نه چه کارم با کس

حافظ راز خود و عارف وقت خویشم

معنی و تفسیر فال حافظ امروز

 

به حرف ها و کنایه های حسودان توجهی نکنید و به مسیر خود ادامه دهید، آن ها قصد ضربه زدن به شما را دارند.

اجازه ندهید تردید شما را آزار دهد، به خداوند تکیه کنید و از او کمک بخواهید تا آرامش پیدا کنید و بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

فال روزانه ستاره شناسی

فروردین

ممکن است امروز در خلق و خوی نسبتا احساسی باشید. چیزهای کوچک می توانند باعث ایجاد ناراحتی شما شوند یا ممکن است باعث شوند زمان شادتری را به یاد بیاورید.

شما در حال تلاش برای رهایی خود از یک موقعیت خاص هستید که به نظر می رسد هر بار که می خواهید از آن خارج شوید بدتر می شود. از خودتان کمتر انتظار داشته باشید - هر بار برای کامل بودن تلاش نکنید و فعلا کارها را به خدای متعال بسپارید.

امروز قادر خواهید بود هر موقعیتی را که در خانواده یا رابطه تان پیش می آید مدیریت کنید. شریک زندگی شما ممکن است در مورد شما اطلاعات نادرست داشته باشد یا کینه ای از گذشته را رو کند.

برنامه ریزی مالی و سخت کوشی شما اکنون نتیجه داده است. افرادی که قبلا از شما انتقاد می کردند و به قضاوت شما شک داشتند، امروز به شما نگاه می کنند و از قدرت استدلال و آینده نگری شما شگفت زده می شوند.

اردیبهشت

تحریکات و اختلافات کوچک در طول روز به احتمال زیاد رخ می دهد. مهم است که امروز مسائل جزئی را نادیده بگیرید. در غیر این صورت فقط آرامش ذهن خود را از بین خواهید برد.

شما باید در همه چیز از جمله رژیم غذایی اعتدال را رعایت کنید. همچنین اجتناب از مواد اعتیادآور مانند تنباکو، الکل و مواد مخدر ضروری است زیرا امروز خطرات جدی برای سلامتی به همراه دارند.

کسی که دوست صمیمی بوده است کسی است که عاشق شماست اما به شما اعتراف نمی کند. او ممکن است ترس از رد شدن داشته باشد یا از شما بخواهد که اول ابراز علاقه کنید!

امروز ممکن است احساس کنید بار زیادی با پروژه های همزمان دارید. اولویت های خود را تعیین کنید و در صورت امکان استراحت کنید. امور مالی شما روان است و همچنین ممکن است سودی از پول سرمایه گذاری شده خود دریافت کنید.

خرداد

امروز می توانید کار جدیدی را شروع کنید، پروژه ای را که زمان زیادی از شما گرفته بود را به پایان برسانید یا کاری را که به تعویق می انداختید، انجام دهید.

وقت آن است که عشق را به سمت خودتان معطوف کنید. به رژیم غذایی خود توجه کنید. استراحت کافی داشته باشید یا به دنبال یک درمان زیبایی بروید تا بدن خود را نوازش کنید و احساس شادابی و انرژی داشته باشید.

امروز ذهن شما آزاد است و آماده هستید که به آرامی وارد باغ های سرسبز عشق شوید.

در حالی که امروز می توانید تمام وظایف خود را به راحتی و با وقت خالی انجام دهید، احساس بی قراری، بی توجهی و بی حالی خواهید داشت. تنها راه حل این است که یک روز مرخصی بگیرید.

تیر

ممکن است امروز نقش یک میانجی موثر را در هر اختلافی بازی کنید. شما قرار است شادی و حسن نیت را گسترش دهید و همچنین جان و روح هر مهمانی خواهید بود.

باید بدانید که سلامتی ذهن ضروری است و تلاش فقط برای اهداف آمادگی جسمانی احتمالا شما را با نارضایتی رها می کند.

امروز متوجه خواهید شد که حتی بزرگترین آرزوی شما نباید اجازه داشته باشد که تصمیمات را به جای شما بگیرد و در نهایت این نظر شماست که مهم است.

زمان برای کسانی که در هر حرفه مرتبط با سلامتی هستند بسیار مناسب است. اگر با یک متخصص مشورت می‌ کنید حتما توصیه‌ ها را دنبال کنید زیرا این توصیه ها به زندگی حرفه‌ ای شما بسیار مرتبط است.

مرداد

ممکن است امروز اتفاقات بد گذشته را به یاد آورده باشید. نگرانی هایتان را با یک دوست یا یکی از اقوام در میان بگذارید تا روز خوبی برایتان رقم بخورد!

شما یک جهش انرژی را تجربه خواهید کرد و احتمالا به دنبال سلامتی خواهید بود که آن را به تعویق انداخته اید. ممکن است امروز ورزش جدیدی را شروع کنید یا یک برنامه ورزشی معمولی را شروع کنید.

امروز شریک زندگی شما بسیار از شما حمایت خواهد کرد، حتی اگر زمان زیادی طول بکشد تا ارزش آن را درک کنید.

مهارت های حرفه ای شما تقویت می شود و با روحیه ای قوی تر به شغل خود باز می گردید.

شهریور

امروز متواضع هستید و ممکن است شاهد خدمت فداکارانه باشید. شما ممکن است زمان، پول یا حتی غذا را فدای رضایت دیگران کنید. مردم به این عمل شما احترام خواهند گذاشت.

شما همیشه کار درست را می دانستید. اکنون واقعا این کار را انجام می دهید و با برداشتن اولین قدم تعیین کننده، تمام تنش های درونی خود را برطرف می کنید.

شما برای گوش دادن به دیگران آماده اید و ممکن است با کسی روبرو شوید که بی وقفه در مورد زندگی و عشق صحبت می کند! شما خوش شانس هستید چون این شخص می تواند شریک زندگی شما در آینده شود.

اگر امروز قصد سرمایه گذاری در ملک را دارید، ممکن است معامله خوبی دریافت کنید. قبل از موافقت با شرایط، اسناد را به دقت بخوانید.

مهر

از ارتباط و حتی یک سفر یک روزه با یک دوست قدیمی و خانواده لذت ببرید. بهتر است از امروز هیچ کار تجربی جدیدی را شروع نکنید. اگر در تلاش برای به دست آوردن شغل یا پروژه هستید، به روش های مرسوم پایبند باشید.

سلامتی خود را در اولویت قرار دهید! در مورد استراحت مناسب قبل از خواب، رفتن هر روز صبح به باشگاه و مصرف وعده های غذایی متعادل، سرسخت باشید.

ممکن است نگران شریک زندگی خود و وضعیت رابطه خود باشید، اما همه چیز از امروز روشن می شود.

شما می توانید فعالیت های خلاقانه خود را با موفقیت به پایان برسانید. به منظور جشن گرفتن این موفقیت می توانید برای میزبانی یک مهمانی برنامه ریزی کنید.

آبان

امروز ذهن شما به نگرانی در مورد برخی از مشکلات مبهم ادامه خواهد داد اما فکر کردن بیش از حد در این مورد فایده ای ندارد زیرا بعید است به هیچ راه حل قابل قبولی دست پیدا کنید.

در حالی که ممکن است شرایط بیرونی شما به طور قابل توجهی تغییر نکند اما امروز متوجه کاهش قابل توجه سطح استرس در ذهن خود خواهید شد و این ممکن است با تغییر جهت دادن به تفکر و نحوه برخورد با مشکلات در شغل یا روابط تان آشکار شود.

ملایمت و مراقبت برای ارتباط با شریک زندگی خود در حال حاضر ضروری است. او با موضوعی سروکار دارد که برایش بسیار مهم است.

به احتمال زیاد امروز می‌ توانید یک پیشنهاد شغلی واقعا فوق‌ العاده دریافت کنید یا آن ترفیعی که مشتاقانه منتظر آن بودید، بالاخره از راه می‌رسد.

آذر

امروز روز خوبی برای شماست. شخصیت خوشایند شما دیگران را جذب می کند. هر کاری را که امروز دست به کار می شوید به احتمال زیاد موفق خواهد بود.

امروز قرار است از سلامتی عالی برخوردار شوید، روتین سلامتی را که دنبال کرده اید نتیجه خواهد داد و اهداف کاهش وزن شما نیز امروز با موفقیت روبرو خواهند شد.

اگرچه می خواهید رمانتیک باشید و حتی ممکن است برنامه ریزی کرده باشید که امروز زمان خاصی را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید، اما تعهدات دیگر احتمالا شما را از عشق دور می کنند.

به کسانی که قدر شما را نمی دانند توجه نکنید. فقط کسانی را که مایلند از مهارت های تخصصی شما بهره مند شوند، قدردانی کنید.

دی

امروز زمان ایده آل برای کشف پتانسیل های پنهان درون شماست. از هر گونه بحثی دوری کنید زیرا ممکن است بعدا برای شما مشکل ایجاد کند.

امروز زمان فوق العاده ای برای اصلاح خودتان است. تا جایی که می توانید خودتان را جذاب کنید!

بهترین روز برای غافلگیری شریک زندگی خود با یک هدیه یا ژست عاشقانه مناسب است. اکنون وقت آن است که قدردانی خود را به او نشان دهید.

شما باید بدانید که همه چیز با سرعت خودش پیشرفت خواهد کرد و تلاش برای بدست آوردن چیز بیشتری در این مرحله در نهایت شکست خواهد خورد.

بهمن

شما امروز پر از تخیل هستید. ممکن است در محل کار فرصتی برای بازدید از مکان های جدید داشته باشید. شما همچنین باید خود عملی خود را در محل کار نشان دهید.

امروز یک دوست همراه برای تناسب اندام پیدا خواهید کرد که همه نیازهای شما را برآورده کند. این دوست ورزشی به شما کمک می کند تا در مسیر خود بمانید و در نهایت به اهداف تناسب اندام خود برسید.

امروز شما ممکن است با کسی ملاقات کنید که قرار است فصل جدیدی را در زندگی شما آغاز کند.

امروز ناامیدی هایی که در روزهای گذشته تجربه کرده اید به پایان می رسد و می توانید در هوای تازه ای از خوش بینی نفس بکشید.

اسفند

به طور کلی شما بسیار روشن فکر هستید. اما امروز ممکن است در قضاوت خود اشتباه کنید بنابراین سعی کنید کمی برای آرامش تلاش کنید.

ممکن است امروز کمی درون نگر شوید و شروع به تجزیه و تحلیل احساسات خود کنید. با این حال با بینش عمیق تر ممکن است احساس کنید که اکنون زمان تغییر است!

موقعیت های سیاره ای منعکس کننده این است که درگیری بزرگی در راه است. این تعارض ممکن است بر زندگی عشقی و شغلی شما تاثیر بگذارد. مهم است که به حرف ها و اعمال شریک زندگی خود واکنش عاطفی نشان ندهید.

از انجام هر گونه اقدامی که می تواند برای همکاران تان آزاردهنده یا توهین آمیز باشد خودداری کنید. سعی کنید بیشتر روی وظایف خود تمرکز کنید.