مه شو : فهرست زیر فهرستی از صرافی‌های رمزنگاری است که نیازی به احراز هویت مشتریان در صنعت بلاکچین ندارند. هیچ‌کدام از صرافی‌های ذکر شده در اینجا (تا تنظیم این مطلب) مشتریان را ملزم به تأیید احراز هویت نمی‌کنند. بدین معنا که شما می‌توانید در این صرافی‌ها بدون نیاز به ID  ثبت‌نام کرده و به صورت ناشناس فعالیت کنید.

احراز هویت به معنای شناخت مشتری‌ است و در آن برای شناسایی  لازم است صرافی‌ها اسنادی مانند آدرس منزل، شماره تلفن، گذرنامه، ID یا گواهینامه رانندگی و غیره را تایید کنند. این کار در اغلب موارد به این معنی است که شما قبل از دادن تمام اطلاعات ارزشمند خود به صرافی قادر به خرید و فروش ارزهای رمزپایه نیستید.

همچنین با توجه به تحریم‌ کاربران ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در حوزه ارز دیجیتال دارند توسط تعدادی از صرافی‌ها؛ گزینه‌های پیش‌رو شاید برای ایرانی‌ها هم از این منظر مناسب باشند.

امروزه انبوهی از صرافی‌‌های رمزنگاری وجود دارند که از شما می‌خواهند تمام این اسناد مهم را در هنگام ثبت‌نام، واریز یا برداشت از حساب خود ارائه دهید. و البته هیچ یک از ما دوست نداریم با این موارد کنار بیاییم. از این رو فهرستی از صرافی‌های رمزنگاری بدون نیاز به احراز هویت را برایتان گردآوری کرده‌ایم.

توجه داشته‌ باشید که الویت نگهداری رمزارزها همیشه با کیف‌پول‌های در اصطلاح سرد، سخت‌افزاری و غیر‌متمرکز است.

همچنین توجه داشته باشید که همیشه از وی‌پی‌ان‌های آی‌پی ثابت برای کلیه صرافی‌ها استفاده کنید.

فمکس یک صرافی جدید مشتق شده ارز رمزنگاری شده جهانی است که بیت‌کوین، لایت‌کوین، ریپل و ایاس را با قراردادهای دائمی با حداکثر توکن‌های اهرمی ۱۰۰ برابری ارائه می‌دهد.

هزینه‌های تریدینگ: قراردادها: ۰.۰۲۵ درصد الی ۰.۰۷۵ درصد و برای معاملات اسپات هزینه‌ها صفر هستند.

محدودیت‌های برداشت از حساب: بدون احراز هویت: ۲ بیت‌کوین بدون محدودیت و ۲۴ ساعته است.

  FTX

اف‌تی‌ایکس  توسط تریدرها برای معاملات ساخته شده است. این صرافی معاملات مشتقات ارز رمزپایه، توکن‌های اهرمی، بازارهای فرابورس و سایر موارد را ارائه می‌دهد که شامل اولین معاملات آتی شاخص جهان مانند EXCH است که آینده شاخص‌ اصلی توکن‌های صرافی است. اف‌تی‌ایکس یک پلتفرم قدرتمند است و در عین حال به اندازه کافی انتقال مستقیم را برای کاربرانی صورت می‌دهد که برای اولین‌بار از آن استفاده می‌کنند.

هزینه‌های تریدینگ: ۰.۰۲ درصد الی ۰.۰۷ درصد + تخفیف

محدودیت‌های برداشت از حساب: بدون احراز هویت از ۲۰۰۰ دلار الی ۹۰۰۰ دلار/ با احراز هویت به صورت نامحدود و ۲۴ ساعته است.

  Kucoin

کوکوین  یک گزینه عالی است، چرا که طیف گسترده‌ای از انواع کوین‌ها را برای انتخاب ارائه می‌دهد، همچنین گزینه‌ای برای خرید با کارت اعتباری دارد و در مجموع صرافی خوبی برای هر کسی است که قصد خرید، فروش یا تجارت انواع مختلف آلت‌کوین را دارد.

هزینه‌های تریدینگ: معاملات نقدی: ۰.۱ درصد الی ۰.۱ درصد / قرارداد آتی : .۰.۰۲ درصد الی ۰.۰۶ درصد + تخفیف محدودیت‌های برداشت از حساب: بدون احراز هویت ۵ بیت‌کوین / با احراز هویت ۱۰۰ بیت‌کوین/ به صورت ۲۴ ساعته است.

  Ascendex

ascendex  که همان بیت‌مکس سابق است؛ یکی از جدیدترین پلتفرم‌های تریدینگ وجه ضمانتی است. این پلتفرم انواع مختلف انتخاب آلت‌کوین را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید در برابر ارز تتر و از طریق وجه ضمانتی معامله کنید. حجم معاملات آن فوق‌العاده‌ است و یادگیری رابط کاربری آن آسان است، در نهایت می‌توان گفت این صرافی برای سرمایه‌گذاری مناسب است.

هزینه‌های تریدینگ: ۰.۰۸۵ درصد الی ۰.۰۸۵ درصد + تخفیف

محدودیت‌های برداشت از حساب:  بدون احراز هویت: ۲ بیت‌کوین/ با احراز هویت: ۱۰۰ بیت‌کوین به صورت ۲۴ ساعته کار می‌کند.

  BYBIT

بای‌بیت  یکی از جدیدترین صرافی‌های تجاری اهرم پیشرفته در بازار است. این صرافی با داشتن حجم معاملات بالا، سرعت اجرا و رابط کاربری خود به سرعت به بالاترین سطح مطلوب رسیده است. بای‌بیت چهار مبادله دریافتی اصلی برای انتخاب از بین بیت‌کوین، اتریوم، ایاس و ریپل دارد. علاوه بر همه موارد، بای‌بیت یکی از سخاوتمندانه‌ترین برنامه‌های پاداش تریدینگ را دارد که به کاربران جدید در صورت واریز کردن ۰.۱ بیا‌کوین به کیف پول خود تا ۴۸ ساعت اول ۵۰ دلار و پس از آن ۱۰ دلار برای شروع تجارت هدیه می‌دهد.

هزینه‌های تریدینگ: ۰.۰۲۵ درصد الی ۰.۰۷۵ درصد

محدودیت‌های برداشت از حساب: بدون محدودیت (تا ۲ بیت‌کوین بدون احراز هویت)

توجه داشته باشید در لحظه تنظیم این محتوا مجدد پروسه ثبت‌نام توسط تیم تحریریه بررسی شد که متاسفانه مشاهده شده است که این صرافی نام ایران را در زمان ثبت‌نام به عنوان کشوری که به آن سرویس نمی‌دهد ثبت کرده است.

با توجه به جوایز و پروموشن‌های بای‌بیت در صورت تمایل به استفاده ازخدمات این صرافی حتما توصیه ما به شما استفاده از وی‌پی‌ان‌های آی‌پی ثابت می‌باشد.

در پایان به یاد داشته باشید که کلیه صرافی‌های معرفی شده همواره ممکن است در قوانین خود تغییراتی ایجاد کنند؛ پس بهتر است تا از صرافی ها صرفا برای ترید استفاده کنید و سبدهای دارایی بلند مدت خود را بر روی کیف‌پول‌های در اصطلاح سرد، سخت‌افزاری و غیر‌متمرکز نگهداری کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: