آغاز پیش فروش سایپا از فردا. پیش فروش سایپا با زمان دقیق تحویل. پیش فروش سایپا با تحویل یک ساله. پیش فروش سایپا برای جوانان و مادران. سایت دقیق پیش فروش محصولات سایپا.

شرکت خودروسازی سایپا هم زمان از آغاز پیش فروش 11 محصول خود در قالب 2 طرح عادی و فروش ویژه مادران دارای دو فرزند و بالاترخبر داد.

به گزارش عصر ایران اولین پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 12 اسفندماه به مدت دو روز و به صورت شبانه روز برای 5 محصول به اجرا در می آید.

خودروهای که در طرح یاد شده عرضه می شود شامل شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس است.

زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در پیش فروش یکساله ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، اگر تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از برگزاری قرعه کشی و در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم خواهد شد و در غیر اینصورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه ( برای یک خودرو) میسر می شود.

در این میان فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت 3 روز اعلام خواهد شد و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد.

پس از قرعه کشی، منتخبین این طرح ضرورت دارد در مدت 3 روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

گفتنی است در پیش فرو ش یکساله، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

پیش فروش محصولات سایپا

پیش فروش عادی 6 محصول سایپا

در طرح دیگری پیش فروش عادی سایپا نیز 6 محصول از سوی این شرکت ارائه شده است.

بر اساس اعلام سایپا گروه خودروسازی سایپا  پیش فروش 6 محصول پرفروش  از روز پنج شنبه (12 اسفند ماه) ساعت 8 صبح و به مدت دو روز به صورت شبانه روزی آغاز می شود.

در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا محصولات شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت سایپا با موتور ام.13 عرضه خواهد شد.

زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده خواهد بود و متقاضیان می­توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در پیش فروش یکساله ثبت نام کنند.

در روش پیش فروش یکساله، قیمت غیر قطعی است و هیچگونه مبلغی به عنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی شود. بر این اساس فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین بایستی ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

پیش فروش محصولات سایپا

آغار طرح فروش فوری نیسان آبی از سوی سایپا

در این طرح فروش نیسان تک سوز آپشنال با قیمت 252 میلیون تومان و نیسان تک سوز آپشنال با لاستیک رادیال با قیمت 254 میلیون و 800 هزار تومان با موعد تحویل حداکثر 90 روز انجام می شود.

طرح جدید فروش نقدی وانت نیسان آبی از سوی شرکت سایپا  از چهارشنبه 11 اسفند 1400 آغاز می شود.

به گزارش عصر ایران، طرح جدید فروش نقدی وانت نیسان تک سوز آپشنال از سوی شرکت سایپا آغاز خواهد شد. این بخشنامه از روز چهارشنبه  11 اسفند ساعت 11 صبح فعال خواهد شد.

پیش فروش محصولات سایپا

در این طرح فروش نیسان تک سوز آپشنال با قیمت 252 میلیون تومان و نیسان تک سوز آپشنال با لاستیک رادیال با قیمت 254 میلیون و 800  هزار تومان با موعد تحویل حداکثر 90 روز انجام می شود.

تبدیل آسان خودرو کارکرده به صفر

فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.

به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.

در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.

در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: