قدرت شفابخشی زنجبیل در درمان انواع بیماری ها بارها به اثبات رسیده و تحقیقات نشان می دهند این ماده ی غذایی بی نظیر در مواردی حتی از درمان های دارویی کشف شده نتایج بهتری در پی خواهد داشت. زنجبیل به مقدار کم در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، شما نیز ممکن است ادویه ی آن را به وعده ی غذایی خود اضافه نمایید. با شباهت زیاد به پسر عموی خود ، یعنی زردچوبه ، که تاثیرات ضد سرطان فراوانی دارد ، زنجبیل نیز برای توانایی خود در از بین بردن سلول های سرطانی بسیار مشهور است .

طبق نتایج بدست آمده از آزمایشاتی که در گرجستان روی موش های آزمایشگاهی صورت گرفته ، زنجبیل قادر به کوچک کردن سلول های سرطانی پروستات ، که رشد 56 درصدی داشته اند ، در این موش ها بوده که چنین نتیجه ای شگفت آور است.

خواص ضد سرطان در این ریشه ی اعجاب انگیز از توانایی آن در از بین بردن التهاب و میزان بالای آنتی اکسیدان های شفابخش سرچشمه می گیرد.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، این ادویه ی بی نظیر می تواند از راه حل های دارویی ، که از نظر بسیاری از پزشکان تنها راه حل موجود برای بیماران مبتلا به سرطان است ، پیشی بگیرد.

اگرچه این داروهای شیمیایی تنها راهکار ثابت شده از نظر علمی و تایید شده توسط بسیاری از مراکز سلامتی در جهان هستند ، برخی مواقع موثر واقع نشده و حتی گاهی شرایط را وخیم می نمایند.

تحقیقات نشان می دهند زنجبیل حتی از تمام داروهای ضد سرطان موثر تر است . اگر با جزئیات بیشتری خواص زنجبیل را مورد بررسی قرار دهیم ، عصاره ی زنجبیل می تواند به طور خاص در کوچک شدن سلول های سرطانی پروستات بسیار موثر باشد. این ادویه تا کنون به بیماران مبتلا به سرطان پروستات زیادی کمک کرده تا از مرگ نجات پیدا کنند.

شواهد محکمی وجود دارند مبنی بر اینکه زنجبیل می تواند روی بیش از 101 بیماری اثرگذاری مثبت داشته باشد ، ضمن اینکه در 17 مقاله ی منتشر شده در تحقیقات پزشکی ، نظر مشابهی نسبت به خواص ضد سرطان در زنجبیل دیده می شود. علاوه بر این ، مصرف زنجبیل هیچ عوارض جانبی در پی نداشته و مردم قرن هاست که از آن استفاده می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: