رژیم غذایی و کاهش وزن

افراد، وزن کم کردن را به طریقی که به روش زندگی شان متناسب است انجام می دهند، اما بهترین روش برای کاهش کیلوهای اضافی ، ترکیب تمرینات منظم با یک رژیم غذایی که کالری های آن کنترل شده است می باشد. در زمانی که سعی دارید وزن کم کنید. برنامه ی غذایی از نظر کمیت نباید از غذای معمولی مصرفی شما شود. اساس کاهش وزن معمول عبارت است از مصرف قند و چربی های اشباع شده کمتر و فیبرهای غذایی (میوه) و نشاسته ی بیش تر. کالری هایی که می خورید باید از غذاهایی باشد که مواد مغذی که برای عملکرد بهینه ی بدن لازم است را در برداشته باشد.

سریع وزن کم کردن امید بخش است، اما پیش بینی آینده نیز مهم است. شما باید طوری زائقه و عادات خوردن خود را تغییر دهید و برای فعالیت های بدنی خود برنامه ریزی کنید که هم وزن کم کنید و هم لاغر بمانید شما نمی توانید در مدت چند روز انتظار معجزه داشته باشید اما باید برنامه ی غذایی مناسب و تمرینات بدنی منظم در مدت سه یا چهار هفته موجب شود که تغییراتی را مشاهده کنید. وزن کم کردن موفقیت آمیز با تناسب اندام نسبت مستقیم دارد. شما به یک هدف احتیاج دارید تا برای رسیدن به آن تلاش کنید و ثابت قدم باشید.

تغییرات ساده در شیوه زندگی از ورزش کردن گرفته تا یوگا و نخوردن هله هوله و ... ،کمک خواهد کرد که شما بتوانید 10 ، 30 ، حتی 50 کبلو از وزن خود را به سرعت کاهش دهید!

تغییر دادن شیوه زندگیتان این یک داستان قدیمی است که می گوید : شما به چگونگی روند زندگی روزمره خود همیشه عادت کرده اید .در صورتی که باید بگوییم ترس از تغییراتی حتی جزئی باعث شده از خواسته های خود دور بمانید .این جمله در مورد رژیم غذایی و به دنبال آن وزن شما هم صدق می کند. مثلا برای شما عادت شده که هر روز در دفتر کارتان شیرینی بخورید و باعث شوید بدون آنکه متوجه باشید کالری خود را مرتبا افزایش دهید.

اما راه بهتری وجود دارد با کمک گرفتن از روش های زیر می توانید روند زندگی روزانه خود را در رابطه با چگونگی استفاده از مواد غذایی تغییر داده و با سرعت زیادی آنچنان وزن خود را کاهش دهید که حتی دوراز تصورات شماست. در حقیقت ، ما به خوانندگان این مطلب گفته ایم که با روش هایی آسان و راحت می توانند 10، 25 و حتی 60 کیلو از وزن خود را کم کنند.اسراری شگفت انگیز که برای کاهش سریع وزنتان گفته شده است.

- خوردن صبحانه من قبلا صبحانه خوردن را هر روز واجب نمی دانستم. اما حالا روزی نیست که من بدون صبحانه از خانه خارج شوم. من در حال حاضر صبحانه ای در حدود 300 کالری در روز که یک ترکیب سالمی از پروتئین و غلات سبوس دار است می خورم و در طول روز هم یک میان وعده می خورم که برای میان وعده ها هم به جای خوردن انواع اسنک های مضر یک ساندویچ با کره بادام زمینی طبیعی یا کره سیب می خورم. در کمتر از یک سال ، 65 کیلو وزن کم کردم.

- تغییر دادن سفارشات غذایی من به جای آنکه چندین بار در هفته برای غذا خوردن به رستوران بروم فقط یک بار در هفته می روم و مرغ کبابی به جای یک کاسه بزرگ ماکارونی سفارش می دهم .من با پیگیری این روش توانستم 20 کیلو از ورن خود را کم کنم.

چگونه با رژیم غذایی وزن خود را کاهش دهید؟

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: