کار بعدی شما آن است که متکی به دلبستگی های خود باشید. آیا موسیقی را دوست دارید ؟ هم اکنون کاست موزیک مورد علاقه خود را بنوازید، در حالیکه روی مبل لم داده اید بدان گوش دهید. در طول مدت 7 دقیقه ای که می خواهید خود را سرگرم کنید به کاری بپردازید که مورد علاقه شماست. در طول این مدت حداکثر استفاده از ببرید. کتاب یا مجله دلخواه خود را پیدا کنید و مشغول مطالعه شوید. بخاطر دارید که گله و شکایت از کمی وقت داشتید، شاید مدتهاست کار نیمه تمامی را که در منزل به حال خود گذاشته اید می خواهید انجام دهید، و اکنون وقت آن رسیده که بدان بپردازید. اگر شکارچی هستید، هم اکنون تفنگ خود را روغن کاری کنید. یا منزل را مرتب کنید. یا دکور منزل را تغییر دهید. یا سگ منزل را برای گردش به پارک ببرید. یا نامه ای به دوست یا فرزند خود بنویسید. و یا طرح لباس جدیدی را که بزودی 5 کیلو لاغر می شوید بریزید و الگوی آن را درآورید.

یکی از روانشناسان که با موسسه ما همکاری دارد. توصیه می کند که اگر مایل هستید وزن کم کنید، برای خود سرگرمی جدیدی پیدا کنید و بطور جدی مشغول آن شوید، زیرا اگر مشغولیاتی نداشته باشید پای تلویزیون می نشینید و بناچار مشغول خوردن می شوید. تلویزیون ضمن اینکه شما را از فعالیت باز می دارد به مجردیکه برنامه تبلیغاتی تجاری خود را برای یک فیلم سینمائی شروع می کند. شما به طرف یخچال و تنفلات هجوم می برید. ملاحظه کنید که داشتن سرگرمی چقدر مفید و برای پر کردن «7 دقیقه» وقت های شما چقدر با ارزش است.

حالا که در طول مدت کمی مقداری از وزن شما کم شده، آیا مایل هستید که مقدار کم کردن وزن خود را به دو برابر برسانید؟ بسیار خوب خیلی جدی به شما می گویم که هر نوع ورزش آن است که کالری های اضافی را می سوزاند، در حالیکه مغز و افکار شما را به خود مشغول می دارد.

شاید بارها در رویای خود دیده اید که می دوید، یا والیبال بازی می کنید و یا در زمین فوتبال مشغول بازی هستید. حداقل در حیاط و زیرزمین منزل خود میز پینگ پنگ نصب کنید و خود و خانواده را بدان مشغول نمائید.

یکی از سرگرمی هائیکه به طور مطلوب کالری بدن را می سوزاند و شما را از منزل و آشپزخانه دور می کند باغبانی است. باغبانی باغچه منزل شما را گرم می کند، زیبایی برای منزل به ارمغان می آورد، و بعد از چند روز نتیجه کار خود را خواهید دید و از آن لذت می برید. به خصوص دستهای شما را برای مدتی کثیف می کند و شما را از خوردن باز می دارد. بهرحال اینگونه سرگرمی ها شما را بیشتر پای بند به خود می کند و سریعتر شما را به هدف خود که کم کردن وزن است می رساند.

چگونه در رژیم لاغری از «7 دقیقه ها» نهایت استفاده را ببریم ؟

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: