آب درمانی و لاغر شدن به بدن تشنه خود آب برسانید و لاغر شوید .

تاکنون چنین استنباط شده که بسیاری از دفعاتی که بطور ناخودآگاه به طرف یخچال میرویم در اثر گرسنگی نیست !

آنچه اکثر مردم نمی دانند که دلیل اعظم رفتار غیر منطقی خوردن به واسطه عدم تشخیص علت قوه محرکه آنی است که انسان را به طرف خود می کشاند و آن علت هیچ چیز نمی تواند باشد جز «تشنگی» یک میل، یک نیاز واقعی و ضروری بدن برای آب.

نیاز شدید بدن به آب (H2O) فوریت بیشتری نسبت به هر ترکیب دیگر از غذا دارد، در حقیقت به همان نسبت که ما به هوا و اکسیژن نیاز داریم به همان نسبت بدن ما نیاز شدیدی به آب دارد. اگر انسان سالم دو الی سه روز بی آب بماند پا به دروازه مرگ می گذارد، و اگر بیماری حتی یک روز بدون آب بماند در خطر مرگ حتمی قرار می گیرد. عفونت های روده ای به علت بیماری اسهال زندگی اکثر کودکان را در مخاطره قرار می دهد. مرگ ناشی از عفونت میکربی نیست بلکه به علت برچیده شدن آب از بدن ناشی می شود.

باید گفت که طبیعت به طور کاملاً خارق العاده ای به بدن قدرت مکانیسم تشنگی تا مطمئن شود که ما در حد کافی از این مایع حیاتی بدن خود را سیرآب می کنیم.

حال توجه کنید آنچه ما در مقابل مکانیسم تشنگی انجام میدهیم همان نیست که طبیعت از ما انتظار دارد.

بعد از آنکه کتاب خود را درباره کنترل وزن به رشته تحریر در آوردم، تحقیقات و تجربیات من و موسسه ما روز بروز بیشتر تکامل پیدا کرد. بخصوص آنچه به عنوان قوه محرکه آنی سبب می شود تا ما چیزی به دهان بگذاریم و یا به طرف یخچال کشیده شویم، در حالیکه موعد غذا خوردن نرسیده باشد یک امر ساده نبود. بعد از آنکه من می بایست «7 دقیقه» صبر می کردم و انعکاس نخوردن غذا را در خود می فهمیدم. در این مرحله آگاهی من با علم نیاز بدن به «آب» به کمکم آمد. بجای بستن درب یخچال و رفتن به زیر زمین برای خود مشغول کردن، در جلوی یخچال ایستادم و سعی کردم دلیل این قوه محرک آنی که مرا به طرف یخچال کشیده بفهمم. وقتی لحظه ای اندیشیدم به این نتیجه رسیدم که :

آنچه مرا به طرف یخچال کشانیده، خشکی دهان و گلو و برچیده شدن آب از بدن بوده است !

روش جدید لاغر شدن با نوشیدن آب گرم

دکتر «گوسمن» در این باره می گوید:«نوشیدن آب مخصوصاً آب گرم بعد از هر وعده غذایی بهترین روش برای کاهش وزن و افزایش سرعت متابولیسم بدن است».

پژوهشگران طی تحقیقات جدیدی دریافتند مصرف آب گرم بعد از هر وعده غذایی به هضم بهتر و کارکرد دستگاه گوارش کمک می کند.

همچنین آب گرم تمام مواد غذایی به جامانده در سیستم گوارشی، بخصوص چربی ها را شستشو داده و هضم مواد غذایی خورده شده را افزایش می دهد. علاوه بر این آب گرم با پاک کردن مواد سمی از بدن مشکل نفخ معده و یبوست را برطرف می کند.

به این ترتیب بهتر است بعد از هر وعده غذایی به جای خوردن آب معمولی از آب گرم استفاده شود. همچنین می توان در میان هر وعده غذایی یا اندکی بعد از آن آب گرم نوشید ولی باید به صورت جرعه جرعه و آهسته نوشیده شود.

آب درمانی و لاغر شدن

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: