انچه موسسه ما به شاگردان تعلیم میداد تأثیر مطلوبی روی آنها گذاشته بود خانم روت می گوید که هنگامیکه از اداره به منزل می آید بطور عجیبی «گرسنه» بنظر می رسد و مجبور بود با خوردن مقدار قابل ملاحظه ای غذا خود را از گرسنگی نجات دهد، ولی از وقتیکه اثر آب خوردن را درک کرده، بطور آگاهانه فوراً یک لیوان بزرگ آب می نوشد، فوراً گرسنگی کاذب مرتفع می شود. اگرچه صددرصد گرسنگی آن از بین نمی رود، ولی تأثیر مطلوبی روی کم خوردن غذا می گذارد.

آقای کارل می گوید که در شب هنگام چندین بار به طرف یخچال میرود و هر بار مقداری آب می نوشد و همین امر سبب می شود که با معده سبک و راحت تر بخوابد.

روش موفقیت آمیز برای جلوگیری از خوردن غذا آن نیست که ببینیم چه مقدار آب در روز می نوشیم، بلکه هدف آن است که نگذاریم بدن ما تشنه بماند و در روز چند لیوانی آب به درون معده خود سرازیر کنیم. شما خواهدی دید که این روش مفید و موثر می باشد و در آینده خوردن آب بخشی از زندگی شما را فرا می گیرد و سبب کم شدن وزن شما خواهد شد.

فواید آب برای لاغری و تناسب اندام

در جستجوی راههای مختلف برای درمان چاقی و کاهش وزن سری هم زدیم به فایده های بی نظیر آب برای لاغری، بله مایه حیات هم می تواند موجب کتناسب اندام و سوزاندن چربی های بدن شود.کارشناسان در مورد تأثیرات آب در کاهش وزن نظرات گوناگونی دارند اما تردیدی وجود ندارد که آب رسانی مناسب به بدن مفید است. در این مطلب، دلایلی را که مصرف آب منجر به کاهش وزن سالم می شود برایتان می گوییم .

آب چگونه باعث لاغری و کاهش وزن می شود؟

تسریع فرایند متابولیسم

مطالعات نشان داده اند مصرف 8 لیوان آب در روز به افزایش سرعت سوخت و ساز بدن کمک می کند. آب رسانی مناسب به بدن، آن را در وضعیت ترموژنیک یا گرمازایی قرار داده و در واقع چربی سوزی بهتری خواهد داشت. زمانی که بدن بتواند غذای خورده شده را پردازش کند، کالری بیشتری می سوزاند.

به حرکت درآوردن چربی های ذخیره شده

اگر سرعت سوخت و سازتان پایین باشد، کاهش وزن کار بسیار دشواری خواهد بود. وقتی بدن شما غذایی که می خورید را به جای این که ذخیره کند می سوزاند، احتمال اضافه وزن ناخواسته بسیار کمتر خواهد بود. آب رسانی مناسب به بدن، بدن را وا می دارد تا چربی های انباشته شده را بسوزاند و سلول های چربی را به انرژی تبدیل کند.

به بدن تشنه خود آب برسانید و لاغر شوید

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: