در این مطلب سعی بر این است که چند روش برای لاغری سریع معرفی گردد:

 1. وجه داشته باشید که هر چه آرام و آهسته غذا بخورید و زود سیر می شوید، چه بهتر که در بین هر لقمه ای از غذا قاشق و چنگال را رها کنید و تا حد ممکن غذا را به آرامی بجوید.
 2. قبل از نشستن سر میز غذا پیش بینی کنید تا در بین خوردن غذا برای انجام کاری بلند شوید و کاری انجام دهید، مثلاً کتری را روی اجاق بگذارید تا پس از 10 الی 15 دقیقه مجبور شوید میز غذا را ترک کنید. با این حقه اشتهای شما کم می شود، و چه با ممکن است دیگر میل به غذا نداشته باشید.
 3. کلفت خانه را اخراج کنید و خودتان کارهای منزل را انجام دهید.مطالعات نشان داده؛ متکی به خود بودن و انجام کارهایی از قبیل پاک کردن شیشه، تمیز کردن کف اتاقها و غیره سبب از دست دادن 200 الی 300 کالری می شود.
 4. وجود خود را بکار گیرید؛ مدتی طول می کشدتا بدینکار عادت کنید و بهترین راه شرکت در انجام کارهای منزل است.
 5. در موقع درست کردن ساندویچ از هرگونه چربی پرهیز کنید و اگر تمایل زیادی دارید، از کره و تخم مرغ عسلی در حداقل استفاده کنید.
 6. در مواردیکه برای خوردن چیزی از شما دعوت می شود، بطور قطعی و مثبت جواب «نه» بگوئید.
 7. در یک کنفرانس فامیلی مشکل اضافه وزن خود را بازگو کنید، و برنامه وزن کم کردن خود را به اطلاع آنان برسانید و ضمن آرزوی خوشبختی برای هر یک بگوئید : «اگر دعوت آنان را به شام و شیرینی نپذیرفتید ناراحت نشوند.»
 8. توجه داشته باشید که شرکت در بازیهایی چون : تنیس، گلف، دوچرخه سواری، والیبال و یا حتی یکساعت پیاده روی می تواند در حدود 300 تا 500 کالری در ساعت از بدن شما کم کند. در حالیکه نشستن در جائی و خود را سرگرم بازیهایی نظیر: شطرنج و کارت های بازی کمتر از 50 کالری در ساعت نمی سوزاند.
 9. در مواقعیکه در خارج از منزل بسر می برید، بجای استفاده از نوشابه از آب سبزیجات و یا استفاده کنید زیرا کالری در بر ندارد و هیچوقت از نوشابه های شیرین و یا الکلی استفاده نکنید.
 10. از پوسترهای تبلیغاتی خورد و خوراک روی یخچال و آشپزخانه خود را خلاص کنید. انگیزه و تصمیم شما باید قویتر از آن باشد که تحت تأثیر اینگونه عکس های فریبنده قرار گیرند.
 11. بخاطر هدفی که در پیش دارید، حتی اگر لازم باشد خود را مجازات کنید و در بین غذاهای اصلی چیزی نخورید .
چند روش فوق العاده برای لاغری شدن
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: