چه زمانی شما احساس خستگی و یا سنگینی می کنید؟

می توانید با همکارتان به رستورانی که همیشه می روید و کنار محل کارتان است بروید و بپرسید: غذای امروزتان چیست؟ امروز ماهی قزل آلای تازه داریم که خیلی عالی است.

بسیار خوب، من ماهی قزل آلا می خورم، ولی به جای برنجی که معمولا با ماهی می آورید چه سبزیجاتی آماده دارید؟

خوب، مارچوبه داریم و گل کلم.

عالی است، من قزل آلا با مارچوبه و گل کلم می خورم. لطفا ممکن است یک سالاد هم همراه آن برایم بیاورید؟

می بینید که می توانید در سفارش غذایتان به راحتی مداخله کنید و ناهارتان را کامل و صحیح بخورید. هیچ وقت هم همکارتان از شما نمی پرسد که چطور شده برنج نمی خوری؟ هیچ وقت هیچ کس چیزی نمی گوید. جالب اینجاست که وقتی شما و همکارتان از جا بر می خیزید شما احساس سبکی می کنید و قادرید بقیه روزتان را با انرژی فراوان به پایان برسانید و همکارتان معده ای پر از غذاهای فاسد و گندیده دارد، تا شب پدرش را در می آورد

این گونه آدم ها احساس خستگی می کنند و می خواهند که این خستگی و کوفتگی را با یک قهوه یا چای یا مواد سمی دیگر و معتاد کننده های محرک جبران کند. چیزی که در مورد ترکیب مواد غذایی بسیار جالب است این است که یواش یواش میزان انرژی بدنتان را بالا می برید و در عین حال انرژی لازم برای دفع تفاله های سمی و اضافه که موجب سنگینی بدن می شود را خود به خود آزاد می کنید.

می دانم که به نظر ساده می آید، خوبی این رویه هم سادگیش است! فقط شما کمی فرق در رویه خودتان به وجود می آورید ممکن است به 12، 13 یا 14 سال برای رفع ایرادات بدنتان وقت لازم داشته باشید ولی مهم نیست، وقت بسیار است. مهم اینجاست که بالاخره شروع کرده اید! همیشه وقتی این بحث را شروع می کنم هیجان زده و از خود بی خود می شوم چون می دانم که چقدر این اطلاعات ساده و عیان است، عملی بودن این روش را در مورد هزاران نفر دیده ام و می دانم که هزاران نفر دیگر-شما هم شامل آنهایید-می توانید این احساس خوب و عالی کنترل غذا را تجربه کنید. دانستن این که چطور می توان یک بدن برازنده داشت و کوشیدن در به دست آوردن آن لذت بخش است و احساس خوبی است. به نظرم هر کسی باید در پی به دست آوردن آن باشد و این موقعیت را روی هوا بقاپد.

در ضمن، مردم ایالات متحده امریکا هر سال 30 بیلیون دلار در راه داروها و مخدرات خرج می کنند. به طور متوسط هر ساعت 25 میلیون قرص قورت داده می شود! می دانید بیشترین دارویی که در امریکا تجویز می شود چیست؟

طبق گفته مجله وال استریت، داروی تاگامت است. می دانید تاگامت به چه درد می خورد؟ اختلالات معده ، آیا واقعا برای مردم که مجبورند با معده شان بالاخره به نحوی کنار بیایند قرص می تواند کاری انجام بدهد؟

آن زمان که روش ترکیب صحیح مواد غذایی را شروع کنید، تازه متوجه می شوید که این روش در راه وزن کم کردن وسیله خوب و موثری است.

به این ترتیب، به سومین وسیله سم زدایی از بدنمان می رسیم، این تنها بحثی است که بیشتر از هر چیز دیگری از آن لذت می برم. چرا که حول و حوش این محور دور می زند...

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: