آیا میوه احتیاجات بدن را برای به دست آوردن سلامتی تامین می کند؟

به آرامی، وسیله ای ساده را در دست خواهید گرفت که بیشتر مردم حتی اسمش به گوششان هم نخورده. به طور فیزیولوژیکی میوه خیلی زود از سیستم گوارش رد می شود و به آن انرژی زیادی که بقیه غذاها مصرف می کنند نیاز ندارد. به همین خاطر می گویم، بی شک، میوه ها مهم ترین غذایی هستند که هر کسی عملا می تواند بخورد! این موضوع شامل حال تمام میوه ها می شود. حتی میوه های اسیدی مثل پرتقال، آناناس و گریپ فروت. در گیاه شناسی این میوه ها در گروه میوه های اسیدی طبقه بندی شده اند.

در بدن، تمام میوه ها به شرط درست مصرف شدن قلیایی می شوند. نکته اصلی این است که میوه همانند سبزیجات و صیفی جات از قابلیت منحصر به فرد خنثی کردن اسیدی را دارند که در سیستم گوارشی ما تولید می شود. ترکیب ناصحیح مواد غذایی، مصرف کم غذاهای پرآب، محصولات جانبی بسیاری از غذاهای آب گرفته، غذاهایی که به آنها چیز دیگری به طور مصنوعی اضافه شده، آب و هوای آلوده، اضطراب، تمام این ها و عوامل بسیار دیگری باعث مسموم و ترشیده شدن سیستم بدن ما می شوند.

یک سیستم مسموم را می توان با علائمی تشخیص داد که عبارتند از: پف کردن، اضافه وزن ، پیدایش سلولیت، ریزش مو ، کچلی، از کوره در رفتن، گودافتادگی زیر چشم ، خطوط و چین های زودرس صورت، زخم معده و تمامی این ها نتیجه مستقیم اسیدهای تند و مخرب موجود در سیستم بدنند. میوه، اگر درست خورده شود، از قابلیت احیا کننده بی نظیری برخوردار است که می تواند این اسیدها را در سیستم گوارشی ما از بین ببرد. هنگامی که کاملا در اجرای اصول مصرف صحیح میوه ها استاد شوید به رازی از طبیعت دست یافته اید که زیبایی، طول عمر، سلامتی، انرژی، شادابی و وزن طبیعی را به ارمغان می آورد.

میوه بیشتر از هر غذای دیگری، احتیاجات بدن را در به دست آوردن سلامتی تامین می کند. آب زیاد موجود در میوه تولید اسید خاصی می کند که خود عامل پاک کننده است. به همین دلیل هیچ سمی در دستگاه گوارش باقی نمی گذارد. برای هضم احتیاج به صرف انرژی ندارد. این دو حسن، آن را تبدیل به متعادل ترین غذا و تامین کننده نیازمندی های زندگی می کند. 5 ماده اصلی حیات که باید توسط غذاهایی که می خوریم به بدنمان برسانیم عبارتند از: گلوکز، سوخت (از کربوهیدرات ها استفاده می کنیم) آمینواسید، مواد معدنی، اسید چرب و ویتامین. بدون سوخت کافی بدن ما نمی تواند زنده بماند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: