عواملی که به هنگام انتخاب رژیم باید مد نظر قرار داد را بشناسید

رژیم هایی که در اینجا از نظرتان می گذرد موثر و مفید هستند و به همین دلیل است که انتخابشان کرده ام. هر یک از آنها مورد آزمایش قرار گرفته و موثر بودن خود را به اثبات رسانده اند. اگر در گذشته هیچ گاه با موفقیت رژیمی را نگذرانده اید بدون تردید خواهید توانست رژیمی را که مناسب حالتان باشد انتخاب و با نتیجه ای دلخواه آن را به پایان برسانید. این رژیم ها به گونه ای هستند که می توانند از چند کیلو تا کیلوهای زیاد وزن شما را بکاهند. قول می دهم که این رژیم ها چنین خاصیتی را دارا باشند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با اراده ای خلل ناپذیر تصمیم بگیرید لاغر شوید.

رژیمی را انتخاب نمایید که به سرعت برق شما را لاغر کند یا رژیمی را ادامه دهید که نتایجی آرام و تدریجی در بر داشته باشد سرانجام رژیمی را انتخاب کنید که بتوانید با مقتضیات آن برابری کنید. رژیم هایی که در این بخش از نظرتان می گذرد رژیم هایی هستند که از نظر زمانی زیاد طولانی نیستند بطوری که ظرف یکی دو هفته نتیجه دلخواه را عایدتان می سازند. همان طوری که قبلا نیز به اطلاعتان رساندم، در اینجا هر کسی با هر ذوق و ذائقه ای می تواند رژیم مورد نظرش را از بین دهها برنامه غذایی انتخاب نماید.

برنامه های غذایی با کالری کم یا با کربوهیدرات کم، رژیم های تک غذایی یا حتی برنامه هایی برای وزن کم کردن های گروهی نیز ارائه داده شده است.

قبل از این که تصمیم بگیرید کدام رژیم را می خواهید دنبال کنید بد نیست تمامی آنها را از نظر بگذرانید. هیچ یک از رژیم ها را در نگاه اول انتخاب نکنید. رژیم هایی را که تصور می نمایید ممکن است با شرایط شما تطبیق نماید علامت بگذارید آن گاه در دور دوم با دقت بیشتر رژیم مورد نظر را انتخاب نمایید. نکات قوت و ضعف را با در نظر گرفتن شرایط خاص خودتان سبک و سنگین کنید. مثلا اگر صبح ها اشتهای چندانی ندارید، رژیمی را انتخاب نکنید که در آن یک صبحانه مفصل برایتان تدارک دیده شده است. اگر ذره ذره غذا می خورید (چندین بار در روز و هر بار به مقدار کم)، رژیمی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد بیش از 3 بار در روز خوراکی میل کنید.

اگر شیرینی ها را دوست می دارید، رژیم هایی را که صرف شیرینی را منع نموده اند انتخاب نکنید. موفقیت نهایی رژیمی که انتخاب نموده اید مستقیما بستگی به مقدار توجهی دارد که در آغاز مبذول می دارید. وقتی آمادگی پیدا کردید برای آخرین بار در انتخاب خود تجدید نظر نمایید. رژیمی را برگزینید که به شما امکان می دهد یک بار برای همیشه از شر چربی ها رهایی یابید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: