رژیم سحرآمیز!

حالا که بحث پیرامون ویتامین ها دور می زند چرا رژیم فوق را مطرح نکنیم؟! این رژیم در یکی از مجلات زنانه منتشر و سپس طرفداران زیادی پیدا کرد.

رژیم فوق متکی به خواص جادویی 4 ماده طبیعی است. تمام این مواد با هم ترکیب شده و شرایطی را پدید می آورند که چربی بدن شما بسوزد. آیا این رژیم واقعا موثر است؟ طرفدارانی که این رژیم را آزموده اند موثر بودن آن را مورد تایید قرار داده اند اما هیچ نظری بهتر از نظر خودتان نیست.

مواد تشکیل دهنده این رژیم لستین ، سرکه، سیب، اشنه دریایی (اسفناج دریایی) و ویتامین B6 (یکی از d ب کمپلکس)، با استفاده از این 4 ماده می توانید از وزن خود بکاهید.

رژیم عادی خود را که از نوع کم کالری است (1200تا 1000کالری در روز) دنبال کنید و به همراه آن از مواد بالا به ترتیب زیر نیز استفاده نمایید.

لستین: لستین که خود نوعی ماده چرب است به عنوان شکننده و حلال چربی عمل می کند. مبتکرین این رژیم معتقدند که در غذاهای ما لستین کافی وجود ندارد که به گونه ای موثر عمل کند بنا بر این به ناچار باید به غذاهایمان لستین اضافه کنیم. لستین را می توانید بصورت ذرات ریز (دانه دانه یا پودر مانند) روی غذا بپاشید یا آن را در نوشابه هایی چون شیر مخلوط نموده و میل نمایید.

سرکه سیب: سرکه سیب از سیب تخمیر شده به دست می آید و برای بدن منبع سرشاری از مواد معدنی محسوب می گردد به ویژه بدن را از نظر پتاسیم و فسفر بی نیاز می سازد این مواد برای سلامتی شما بسیار ضروری هستند و نه تنها سلامتی شما را تضمین می نمایند بلکه روحیه شما را نیز به گونه ای موثر بهبود می بخشند. یک قاشق چای خوری سرکه سیب در یک لیوان آب بریزید به هم بزنید و میل کنید، روزانه 3 لیوان آب با 3 قاشق چای خوری سرکه سیب میل نمایید.

اشنه دریایی (اسفناج دریایی) : اسفناج دریایی نام بهتری برای علف های هرز دریایی است! می خواهید بپرسید علف های هرز دریایی در برنامه غذایی شما چه می کند؟ اشنه یا اسفناج دریایی منبع سرشاری از ید است. ید نیز سیستم سوخت و ساز بدن شما را منظم می کند. اسفناج دریایی کمک می کند تا چربی مواضعی که معمولا به سختی آب می شوند نیز بسوزند.

در هر وعده غذا 3 عدد قرص اشنه دریایی میل نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: