روش طبیعی مبارزه با سرطان

تنها روش درمانی طب طبیعی، هدایت بیمار به سبک طبیعی زندگی است.

در طبیعت هیچ موجودی سرطان نمی گیرد، دیالیز نمی شود، چشمانش آب مروارید نمی گیرد و قلبش نیاز به بالن پیدا نمی کند. تنها انسان است که به این امراض و بی شمار امراض دیگر دچار می شود. تفاوت انسان با سایر موجودات طبیعت در نحوه زندگی اش است. انسان از طبیعت دور شده است. انسان همه چیز خوار شده است.

انسان تنها موجودیست که آشپزخانه دارد. انسان تنها موجودیست که غذای طبیعی اش را که خداوند با اشعه نور خورشید آماده کرده است در آشپزخانه ها می پزد و می کشد و از آن تفاله ناقصی بدست می آورد که قادر به تغذیه ارگان های حیاتی بدنش و حفظ سیستم دفاعی بدنش نیست و تنها موجودیست که ارگانهای بدنش نیاز به تعمیر، تعویض و پیوند پیدا میکند.

انسان تنها موجودیست که تا آخر عمر شیر میخورد و تنها موجودیست که از پوکی استخوان رنج میبرد. انسان تنها موجودیست که غذایش را از قوطی های کنسرو مخلوط شده با مواد سمی نگهدارنده بیرون می کشد و تنها موجودیست که به سرطان معده دچار می شود.

انسان تنها موجودیست که از نور خورشید فرار کرده و خودش را در میان آجر و آهن و سنگ و سیمان و پارچه می پوشاند و آن اندک پوستی که در معرض نور خورشید قرار میگیرد را با کرم های شیمیایی به نام "ضد آفتاب" می پوشاند و تنها موجودیست که سرطان پوست میگیرد. انسان تنها موجودیست که شب هایش را با نور سفید لامپ به روز تبدیل کرده و تنها موجودیست که از ناراحتی های روحی و روانی رنج میبرد.

انسان تنها موجودی نیست که آب می نوشد اما تنها موجودیست که آبش را با سمی ترین ماده شیمیایی یعنی کلر مخلوط نموده و می نوشد و خالص ترین آبش را در رادیاتور ماشینش میریزد و تنها موجودیست که پوست بدنش چروکیده میشود. انسان تنها موجودی نیست که پیر می شود اما تنها موجودیست که با پیر شدنش کمرش خمیده شده، نور چشمانش از بین رفته، موهایش سفید شده و دندانهایش میریزد.

انسان تنها موجودیست که بر علیه هم نوع خود وارد جنگ و کشتار میشود و تنها موجودیست که تا آخر بیماری های انسان از زمانی به او روی آوردند که او طبیعت و آنچه را خالق طبیعت برایش در نظر گرفته بود به تمسخر گرفت و به دیده ناقص نگریسته و به آن پشت کرد و در زندگی مصنوعی و کاذبی که ساخته و پرداخته ذهن کج اندیش اش بود غرق شد و امروزه هیچ مرهم و درمانی برای این موجود درمانده و علیل وجود ندارد مگر اینکه دوباره به دامان طبیعت برگردد و به هر آنچه که خالق از ابتدای خلقت برایش در نظر گرفته بود راضی شود.عمر درد و رنج او را همراهی میکند.

در طبیعت هیچ بیماری و هیچ نوع سرطانی وجود ندارد و هر چه هست از دست بردن انسان و دگرگون کردن آن حاصل شده است. پایه سبک زندگی طبیعی، تغییر رژیم غذایی از حیوانی، پخته، مرده، کاذب و شیمیایی به گیاهی، خام، زنده، حقیقی و طبیعی است. خام گیاهخواری یا تغذیه با سبزیجات و میوه های خام ساده ترین، بهترین و سریعترین فرصت درمان را در اختیار بدن قرار میدهد. استفاده کافی و روزانه از نور مستقیم آفتاب بدون به کار بردن ضد آفتاب و نوشیدن آب سالم و خالص بدون سموم شیمایی مثل کلر و فلوئور، خواب طبیعی بعد از تاریکی شب و سحرخیزی، تحرک و ورزش روزانه، روزه یک روز در هفته جهت استراحت دستگاه گوارش و ترمیم غدد، و تمرین تفس در هوای پاکیزه برای جذب اکسیژن و عبادت و مراقبه جهت داشتن ذهنی آرام از سری عوامل و شرایط الزامی طبیعی هستند که هر کدام به نوبه خود نیرو و توان مبارزه با بیماری را به بدن باز می گردانند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: