در صورت داشتن دغدغه مالی پس از درمان،از چه رژیم غذایی پیروی کنیم

باور داشته باشید که با وجود خستگی و ناراحتی، هنوز هم میتوانید از خوردن غذای خوب بدون زحمت زیاد برای آشپزی، لذت ببرید. به همین دلیل ما چند دستور پخت غذای آسان در اختیار شما میگذاریم. بعضی از این غذاها آسان برای پخت و باقی مناسب برای فریز شدن و گرم شدن در مواقع مورد نیاز است. مسائل مالی یک نگرانی برای بسیاری از مردم در زمینه پخت و پز غذاهاست. بدین معنا که اکثر انسانها بدنبال جایگزین کردن غذاهای ارزان به جای غذاهای گران قیمت هستند. اگر بدنبال راهکارهایی برای کاهش صورتحساب خواروبار و آشپزخانه خود هستید، دستورهای پختی را انتخاب کنید که از مواد اولیه ارزان تهیه میشوند. حتی شما می توانید مواد اولیه گران قیمت را با جایگزین های ارزان تر پر کنید. از متخصص تغذیه خود نیز میتوانید کمک بگیرید.

در ادامه با یکسری از دستورهای پخت مناسب برای بیماران سرطانی آشنا میشویم (اگر بدنبال سایر دستورهای پخت غذاهای ارزانت مناسب بیماران سرطانی هستید، میتوانید به انجمن سرطان کانادا ایمیل بزنیدrecettes@cancer.ca )

اگر شما از آلرژی یا عدم تحمل به غذاهای خاص رنج می برید، متخصص تغذیه می تواند شما را راهنمایی کند. بعنوان مثال به جای استفاده از از جایگزین های آن با همان ارزش غذایی استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: