تقریبا یه تصور مشترک از رژیم لاغری بین همه ی ما هست و اونم اینه که برای کاهش وزن باید خودمونو محدود کنیم.منظور از رژیم لاغری، رسیدن به وزن مناسب و تناسب اندامه. البته لاغری که با سلامت عمومی بدن همراه باشه. 

مصرف کالری چیزی نیست در واقع به غذایی که میخوری بستگی دارد کالری صرف فعالیت و ورزش می شود.اگر شما توانایی این که راه های دیگر برای کاهش وزن امتحان کنید را ندارید و آرزو می کنید راهی آسان و جدید برای کاهش وزن پیدا کنید این متن را بخوانید.
 
 
رژیم غذایی لاغری بدون ورزش در 7 روز
 
روز اول : فقط میوه بخورید موز را انتخاب نکنید و از انگور و هندوانه تناول کنید و در طول روز 8-12لیوان آب بنوشید.
 
روز دوم : فقط از سبزیجات بخورید ، اگر نمی توانید سبزیجات خام بخورید از سبزیجات پخته استفاده کنید مثل سبزیجاتی:کاهو ،کلم ،بروکلی و 8 لیوان آب در طول روز بنوشید.
 
روز سوم : سبزیجات و میوه ها را با هم بخورید و به آن سیب زمینی و موز اضافه کنید و آب را هم به صورت معمول (8-6 لیوان) بنوشید.
 
روز چهارم: در این روز موز و شیر استفاده کنید چه مقدار موز و چه مقدار شیر؟ هشت عدد موز و سه لیوان شیر و وعده های غذایی را به سه بخش تقسیم کنید و آن را در طول سه وعده ی مختلف بخورید.
 
روز پنجم:یک فنجان برنج پخته با 6 عدد گوجه فرنگی بخورید و مقدار زیادی آب بنوشید.
 
روز ششم: یک فنجان برنج و بعد از آن بقیه روز از سبزیجات استفاده کنید و میزان آبی که مصرف میکنید 12 لیوان باشد.
 
روز هفتم: یک فنجان برنج و میوه و سبزیجات را به انتخاب خود بخورید و 10 لیوان آب بنوشید در این هفت روز وزن کاهش پیدا می کند و سیستم گوارشی بهبود می یابد و پوست و موی درخشانی پیدا خواهی کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: