اگر می خواهید از شر سموم و مواد شیمیایی مضر به شیوه طبیعی  خلاص شوید و بدن را سم زدایی کنید و علاوه بر آن وزن خود را کاهش دهید، این نوشیدنی سم زدایی زیر انتخاب مناسبی برای شماست. در همان زمان بدن  تمام ویتامین ها و مواد معدنی لازم را فراهم میکند، بنابراین امروز ما  چند نوشیدنی صبح برای سم‌زدایی  را آموزش میدهیم.

لیمو و آب گرم

این یکی از بهترین نوشیدنی سم زدایی صبح است. این شبیه به شربت ابلیمو است و فقط چند دقیقه از وقت با ارزش شما را می گیرد. فقط کافیست نصف لیمو را به دو فنجان آب گرم فشار داده لیموناد درست کنید باید  هر روز صبح با معده خالی بنوشید.

انبه و  آب آناناس

نوشیدن مخلوطی از انبه و آب آناناس  بهترین راه برای شروع روز است. این آب غنی از ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز بدن  است. انبه و آناناس با سموم موجود در سیستم گوارش انباشته شده  و با  رادیکالهای آزاد مضر مبارزه میکند

آب هندوانه

آب هندوانه برای خلاص شدن از شر سموم در ارگانیسم بخصوص در طول روزهای بلند تابستان لازم است،   یک یا  چند قطعه هندوانه، دو عدد خیار، چند برگ نعناع، آب شیرین سرد و چند برگ نعناع لازم داریم

 

چای سبز و آبمیوه

چای سبز  چای  شماره یک جهان است  و به خاطر سالم نگه داشتن بدن در کل جهان استفاده می شود. برای اثر بهتر و دو برابر شدن  فایده آن چای سبز و  آب مرکبات را با هم ترکیب کنید. این آبمیوه برای کسانی که  مشروبات الکلی  زیاد مصرف میکنند و برای  سم زدایی از بدن ایده آل است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: