برای حفظ سلامت روده ها باید از یک رژیم غذایی مناسب بهره گرفت. سلامت روده ها در جلوگیری از سرطان ها بسیار موثر است. مواد غذایی وجود دارند که سلامت روده ها را تضمین می کنند. در این بخش تاثیر گردو و زنجبیل بر سلامت روده ها بررسی می شود.

گردو به عنوان یک غذای محبوب و میان وعده سالم قلب شناخته شده است، اما این آجیل همچنین می تواند به روده کمک کرده و آن باکتریهای مهم را برای همیشه ترویج کنند.

گردو یک درمان عالی در سلامت روده است و باکتری های روده بهبود یافته ممکن است به حفظ وزن بدن سالم، بهبود سلامت قلب و حتی بهبود سلامت روان کمک کنند. علاوه بر گردو غذاهای پر فیبر و چربی های سالم هم به بهبود باکتری های روده ای که معده را پوشش می دهند نیز کمک می کند.

یکی دیگر از غذاهای عالی برای کمک به هضم غذا، زنجبیل است. پزشکان از زنجبیل به عنوان یک ماده مفید و در دسترس در خانه نام می برند که برای کمک به تسکین دردهای ناراحت کننده معده و بهبود مشکلات هضم استفاده می کنند. زنجبیل همچنین می تواند به حالت تهوع و ریفلاکس اسید معده کمک کند. یک معجون سلامتی با زنجبیل، شیر بادام، توت فرنگی و موز درست می شود و یکی دیگر از راه های عالی برای تسکین دردهای گوارشی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: