وقتی به نشریات چاپ دیجیتال و آنچه برای ایجاد آنها نیاز است فکر می کنم ، اغلب مکالمه را به سمت تبلیغات تلویزیونی سوق می دهم. در روزی که تلویزیون رواج پیدا کرد ، اولین تبلیغ تلویزیونی پولی در اول ژوئیه 1941 اجرا شد. این تبلیغ به ساعت Bulova به عنوان یک ارزش افزوده برای یک قرارداد تبلیغاتی پر درآمد رادیویی داده شد. این یک گرافیک با خواندن ساده بود. خواندن دقیقاً مانند شما در رادیو.

تبلیغات سبک رادیویی در آن سالهای اولیه به طور مختصر در تلویزیون باقی ماند ، اما به زودی تبلیغ کنندگان شروع به استفاده از رسانه کردند ، زیرا بیشترین معنا را دارد و به نقاط قوت تلویزیون کمک می کند.

چاپ و زندگی دیجیتال در هماهنگی

چاپ نمی میرد

اشتباه نگیرید ، من یکی از طرفداران چاپ دیجیتال نیستم. من به همزیستی مسالمت آمیز چاپ و دیجیتال اعتقاد دارم. من یک قدم جلوتر می روم و می گویم که شما به عنوان ناشران مجله باید از هر دو استفاده کنید. هر رسانه ای برای سئو سایت نیاز به ارسال محتوا و ارسال پیام به خوانندگان دارد. زیرا همانطور که می دانیم خوانندگان بیشتری تصمیم می گیرند چگونه می خواهند محتوا را بخوانند و این به شما کمک می کند تا با افراد بیشتری تماس بگیرید. پس از 13 سال فعالیت چاپ آرمانی ، بزرگترین دلیل برای خواندن نشریات دیجیتالی همچنان "دوستدار محیط زیست" است. خوانندگان ما طرفداران قوی چاپ دیجیتال بودند و در نمونه کارهای چاپی ما چاپ یک بنر استند شده برای تور استانبول سایت توریاب بود که قابلیت بازیافت داشت

من به عنوان فردی در فضای دیجیتال ، آرزو می کنم که دوست داشتن دیجیتالی نجیب تر و عادی تر باشد زیرا این امر با نقاط قوت اینترنت و قدرت آتش الکترونیکی که همه ما در رایانه ها ، تبلت ها و تلفن ها در اختیار داریم ، تأثیر می گذارد. اما متأسفانه ، بسیاری از تبلیغ کنندگان و ناشران اقدامات لازم را برای متفاوت جلوه دادن و حمایت بیشتر استراتژی های بلند مدت یک مجله انجام نمی دهند. اغلب ناشران فقط نسخه ای از یک مجله چاپی می سازند و می گویند که به این ترتیب خوب است.

تور استانبول توریاب

دلیلی وجود دارد که دیگر تبلیغات رادیویی را در تلویزیون نمی بینید.

مردم باهوش تر شدند و از فناوری همانطور که باید استفاده می شد استفاده کردند. ما در فضای دیجیتال با صبر و حوصله منتظر هستیم تا بازار بفهمد که دیجیتال چگونه می تواند متفاوت باشد و اجازه دهید کلماتی که به رابطه می آوریم فرو رفته و مورد استقبال قرار گیرد.

ما عاشق کارهایی هستیم که انجام می دهیم و معتقدیم که در مورد آنچه می توان در دنیای دیجیتال انجام داد ، چیزهای زیادی برای ارائه داریم ، اما اغلب ما با کمبود خواننده و علاقه کم به دیجیتال مواجه می شویم. (لیست همچنان ادامه دارد.) تصور کنید در تلویزیون اگر فردی بود که در استودیو نشسته بود و برای تماشاگران می خواند. برای تلویزیون و همه افرادی که در این صنعت کار می کردند این روند خوب کار نمی کرد. خوشبختانه در جهت دیگری پیش رفت و امروزه به طور گسترده ای موفق است.

درس گرفتن از تلویزیون

متوجه می شوم که تفاوت زیادی در مقایسه من با تلویزیون اولیه وجود دارد. تنها چیزی که امیدوارم انجام دهم این است که برخی از ناشران را وادار به کشف فرصت های موجود در دیجیتال کرده و نشریات دیجیتالی را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنم. امیدوارم در ماه های آینده صحبت در مورد موفقیت های دیجیتال و به چالش کشیدن تفکر در این فضای دیجیتالی برای بهتر شدن آن برای همه باشد. ما می خواهیم ناشران در هر کاری موفق شوند. به همین دلیل است که در آرمانی ، ما تعهد زیادی نسبت به نرم افزاری که ایجاد می کنیم ، دانش محصولی که داریم ، آموزش صنعتی که انجام می دهیم ، همراه با خدمات مشتری که ارائه می دهیم ، داریم.

وقتی به بزرگترین ضربه به نشریات دیجیتالی که می شنویم نگاه می کنید ، تعداد خوانندگان ما کم است. وقتی دلایل را بررسی می کنید ، بارها و بارها به این دلیل است که نسخه چاپی و نسخه دیجیتالی یکسان هستند. چرا کسی می خواهد چیزی را بخواند که دقیقاً مشابه محصول دیگر است ، صرف نظر از اینکه چیست؟ راجع بهش فکر کن. معمولاً وقتی اولین شماره نسخه دیجیتالی مجله مورد بررسی قرار می گیرد ، چه اتفاقی می افتد ، خواننده تعیین می کند که آیا چاپی یا دیجیتالی می خواند. اگر آنها چاپ را انتخاب می کنند به این دلیل است که نسخه دیجیتال دقیقاً همان نسخه است و معمولاً به آن بر نمی گردند. چرا آنها؟ معمولاً خواندن روی صفحه با تمام آن فشار ، زوم و پیمایش مزاحم سخت تر است. این کار برای یک تجربه متوسط ​​بسیار زیاد است.

سئو سایت توسط تیم سئو ورد

اما لازم نیست تجربه متوسطی باشد.

می توانید مقداری وقت و انرژی صرف کنید تا نسخه دیجیتال به یاد ماندنی شود و آن را تغییر دهید. فقط کمی بیشتر به تعهد به دیجیتال و ایجاد تجربه متفاوت نیاز دارد. شما باید پیام و محتوا را با سایر ویژگی ها ، چاپ و وب خود هماهنگ کنید. پس از آن ، شروع به ترویج تفاوت با خوانندگان کنید. به آنها نشان دهید چه اتفاقی می افتد که جدید ، متفاوت و هیجان انگیز است.وقتی اولین مجله چاپی خود را راه اندازی کردید ، مردم فوراً نیامدند. مخاطبان به مرور زمان ایجاد کردند زیرا اندیشه و انرژی زیادی برای انتشار چاپ شده بود. من معتقدم که دیجیتال مستحق توجه یکسان است. من واقعاً معتقدم اگر آن را بسازید ، آنها خواهند آمد.

اولین نکته من برای متفاوت جلوه دادن مجله دیجیتال با چاپ ، افزودن مطالب اضافی به مقالات است. هزینه دیجیتال به ازای هر صفحه بسیار ارزان تر است و بنابراین ساخت مقاله طولانی مدت چهار یا شش صفحه ای بسیار آسان تر است در حالی که مجله چاپی به دلیل ساختار هزینه فقط می تواند دو صفحه را پشتیبانی کند. همچنین می توانید محتوای منحصر به فردی را که فقط در حالت دیجیتال وجود دارد قرار دهید. شاید یک ویدئو که موضوعات را با جزئیات بیشتری نشان می دهد ، دوباره از طرف چاپ پشتیبانی می کند. مصاحبه با نویسنده ، چه به صورت تصویری و چه صوتی؟

در هفته های آینده به دنبال راه های بیشتری برای ایجاد تفاوت های دیجیتالی باشید و با هم می توانیم محتوای تلویزیونی خود را متفاوت از محتوای رادیویی شما کنیم. به هر حال ، بینندگان شما ... منظور من خوانندگان است ، لیاقت آن را دارند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: