خیام الکتریک نامی آشنا در حوزه محصولات الکتریکی است که البته بیشتر با تولیدات مربوط به بخش کلید و پریز خود شناخته می‌شود. کلید و پریز لازمه هر خانه و ساختمانی است و امر برق کشی و حتی دکوراسیون داخلی، بدون آنان ناتمام می‌ماند. سال‌هاست که علاوه بر فروش فوق العاده داخلی، محصولات خیام الکتریک به کشورهای خارجی صادر می‌شوند و در آنها نیز اسم و رسمی دارند. قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا را می‌توان دلیل این حجم از تقاضا دانست. به تعداد هر نوع کاغذ دیواری، پارکت، سرامیک و ... و در کل فرم و دکوراسیون متفاوت خانه‌ها و ساختمان‌ها به کلید و پریز احتیاج است. یکی از ویژگی‌هایی که خیام الکتریک را به برندی محبوب تبدیل کرده است همین مسئله تنوع بالای کلید و پریز خیام است. در ادامه به معرفی چند تا از پرفروش‌ترین کلید و پریزهای برند خیام می‌پردازیم.

کلید و پریز خیام

  • کلید و پریز خیام الکتریک، مدل پارادایس

برای ساده پسندان، مدل پارادایس قطعاً انتخاب خوبی است. در این مدل، رنگ کلید پریز تماماً یکدست است که این رنگ یکدست، در انواع رنگ‌ها می‌تواند باشد و با هر نوع تم خانه و دکوراسیونی می‌تواند هماهنگی جالبی چه از لحاظ همرنگی و یا چه از طریق تضاد ایجاد کند که بستگی به نظر طراح دکوراسیون و سلیقه آن دارد. در میان این مدل کلید و پریز، خطی غالباً مشکی رنگ، به شکل مستطیلی هلالی شکل که برای آن و همچنین خود کلید و پریز از الگوی یکسانی استفاده شده است،  قرار گرفته است که شکل ساده‌ی آن، جذابیت آن را چندین برابر ساخته است. مزیت مدل پارادایس این است با سادگی و تنوع رنگ بالا، برای هر محیطی به خصوص محیط‌های اداری می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  • کلید و پریز خیام الکتریک، مدل ماهان

برای رنگ متالیک پسندان، مدل ماهان انتخاب مناسبی است. در مدل ماهان، قابی متالیک رنگ و رویه‌ای سفید رنگ در کلید و پریز است. ترکیب این کلید و پریز با دیوار یکدست سفید رنگ یک ترکیب جذاب و همیشه به روز است. همچنین رنگ‌های متنوع این کلید و پریز قابلیت ست شدن با انواع دیوارها در همه رنگ‌ها و همچنین انواع کاغذ دیواری‌ها را داراست. تنوع بالا در رنگ و جذابیت نوع رنگ، باعث شده مدل ماهان همیشه در میان لیست پرفروش‌ترین‌های کلید و پریز خیام جای داشته باشد.

  • کلید و پریز خیام الکتریک، مدل پرشین طرح چوب

تمایل انسان‌ها به طبیعت، هیچگاه تمامی ندارد به همین دلیل است که همیشه چوب و دکوراسیون‌های مربوط به آن در بیشتر ساختمان‌ها دیده می‌شود. آنچه که برای هماهنگ شدن با پارکت‌های چوبی و یا سرامیک‌های طرح چوب نیاز است؛ یک کلید و پریز طرح چوب است. همچنین کلید و پریزهای طرح چوب می‌توانند در بسیاری از دکوراسیون‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال رنگ‌های سفید، کرم، شیری و قهوه‌ای همه با طرح چوب ترکیب جذابی می‌سازند. پیدا کردن کلید و پریز طرح چوب، در محصولات خیام الکتریک کار ساده‌ای است چرا که علاوه بر مدل پرشین که تماماً طرح چوب است، کلید و پریز خیام مدل آریانا طرح چوب نیز موجود است که دارای قاب طرح چوب است که توجه به تنوع را مورد طراحان خیام الکتریک اثبات می‌کند. هر دو مدل‌های طرح چوب ذکر شده، از پرفروش‌ترین‌های خیالم الکتریک هستند.

  • کلید و پریز خیام الکتریک، مدل آنتیک

اگر طرفدار سادگی و طرح‌های غیر شلوغ هستید ممکن است در کنار مدل پارادایس مدل آنتیک را هم در نظر بگیرید. مدل آنتیک در ساده‌ترین شکل طراحی شده که البته چیزی از جذابیت آن کم نمی‌کند. این مدل دارای خطی مشکی رنگ در پایین قسمت وسطی آن است که می‌تواند برای اتاق‌هایی با تم سفید-مشکی مورد استفاده قرار بگیرد. سادگی و در عین حال جذابیت این مدل آن را در دسته پرفروش‌ترین‌های خیام الکتریک قرار داده است.

خرید کلید و پریز خیام از آریا ایمن

آریا ایمن یک فروشگاه اینترنتی معتبر و فوق العاده در زمینه فروش محصولات الکتریکی است. علاوه بر این که آرایا ایمن نمایندگی کلید و پریز خیام الکتریک است. آریا ایمن همچنین عرضه کننده انواع محصولات نظیر درب باز کن صوتی و تصویری، درب اتوماتیک، سیستم حفاظتی، هواکش، شیم و کابل، محصولات مربوط به نور پردازی و ... در انواع برندهای با کیفیت خارجی و داخلی است. ارسال رایگان برای سبد خریدهای پر و پیمان و همچنین ارائه بمب حراج از جذابیت‌های این فروشگاه هستند. برای مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت کلید و پریز خیام و خرید محصولات  می‌توانید به آریا ایمن به نشانی اینترنتی http://www.ariaimen.com  مراجعه نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: