گادپوری کیست ؟

پوریا بشیری ملقب به گادپوری متولد 1374 (28 ساله) در استان گیلان به دنیا آمده و زندگی می‌کند و در حال حاضر یک آلبوم به نام پ دارد. زندگی‌نامه گادپوری فقط در یک خط خلاصه نمی‌شود، پوری در حوضه رپ فعالیت می‌کند که بسیار هم طرف‌داری‌ها دوآتشه‌ای دارد. این خواننده باهوش و درجه‌یک در حوضه رپ فعالیت بسیار زیادی دارد که قرار است به آن بپردازیم .

پوریا بشیری فعالیت های خود را در زمینه آهنگ رپ آغاز کرد و توانست طرفداران بسیاری پیدا کند . و بعد از مدتی با انتشار چندین آهنگ رپ به شهرت رسید البته حواشی همراه این خواننده بسیار . بالا بوده و میتوان او نسبت به خوانندگان دیگر اشاره کرد . گادپوری درس سال ۱۴۰۲ ازدواج کرده است و درامد اصلی او از قرار دادن موزیک هایش در پلتفرم های بین المللی به دست می آید .

 

 

حواشی گادپوری

معملولا خواننده‌های رپ یک قانون نانوشته دارند آن‌هم این است: کسی به من کاری نداشته باشد من هم به کسی کار ندارم. که این قانون شامل گاپوری هم می‌شود. گادپوری تاکنون با خوانندگانی مانند 021 کید ، هیپهاپولوژیست، چرسی، یانگ صادن وارد بیف یا همان کل‌کل شده است. گادپوری برعکس تمام خواننده‌ها دیس‌های اون معملولی نیست؛ یعنی امکان دارد که در آهنگ خانواده طرف رو هم دیس کنه که پیشنهاد نمی‌کند با این خواننده کل‌کل کنید .

 

5

 

همکاری با خوانندگان قدیمی رپ فارسی

در سال 1400 خواننده گانی مانند رضا ناصری (پیشرو)، حسین رحمتی (حصین)، حسین موسوی (تهی) امیر مقصودلو (تتلو) با هم اتحادی تشکیل دادند و چند آهنگ به اسم‌های حله، جنگل تاریک، شکرت بیرون‌دادن. اما داستان به اینجا ختم نمی‌شد و قرار بود یک آهنگ به نام رمیکس حله با خوانندگانی مانند گادپوری و هیپهاپولوژیست و چند خواننده خارجی درست کنند و مارکت ایران را بسیار معروف کنند. اما پوری به علت حواشی بسیار زیادی که داشت خود را از اتحاد کنار کشید .

 

 

دانلود ریمیکس رپ

یک ریمیکس یک قطعه بومی رسانه است که از حالت اصلی آن با اضافه کردن، حذف و یا تغییر قطعات آیتم مانند یک آهنگ، قطعه ای از آثار هنری ، کتاب ها، ویدیو ها یا عکس ها ، تغییر یافته است. تنها ویژگی یک ریمیکس این است که مواد دیگر را برای ایجاد چیزی جدید به کار می گیرد و تغییر می دهد . برای دانلود ریمیکس های جدید رپی می توانید به رسانه رپ ۲۴ مراجعه نمایید .

 

 

استارت فعالیت هنوری گادپوری

پوریا بشیری فعالیت های خود را در زمینه آهنگ رپ آغاز کرد و توانست طرفداران بسیاری پیدا کند و بعد از مدتی با انتشار چندین آهنگ رپ به شهرت رسید البته حواشی همراه این خواننده بسیار بالا بوده و میتوان او نسبت به خوانندگان دیگر اشاره کرد .

 

6

 

علایق گادپوری

بعلاوه به موضوع خوانندگی به حیوانات خانگی از جمله سگ ها بسیار علاقمند است و بیشتر درآمد خود را برای این حیوانات و سیر کردن سگ ها خرج کرده که از لحاظ بسیاری از طرفدارانش این کار بسیار قابل احترام است .

 

دانلود آهنگ

برای دانلود جدیدترین آهنگ های ایرانی در سبک های مختلف می توانید به وبسایت رپ ۲۴ مراجعه نمایید و از شنیدن جدیدترین موزیک ها لذت ببرید .