هنرمندان کاست باز

شایع

محمد رضا شایع متولد ۵ بهمن ۱۳۷۰ در شهر ری می باشد ، او مانند یاسر بختیاری، آهنگ های اجتماعی زیادی خوانده است و با خوانندگان مشهور ایرانی از جمله یاسین ترکی همکاری داشته است. از جمله فعالیت های او می توان به همخوانی در کنار آرتیست هایی همچون حصین، تی دی، نیموش ، کنیس اشاره کرد . برای جدیدترین آهنگ ها می توانید روی این لینک کلیک نمایید .

از سن 14 سالگی به موسیقی و سبک رپ علاقه مند شد و دنبال این سبک موسیقی رفت. نخستین کاری که ارائه داد در سن 17 سالگی و سال 89 بود که نام آهنگ یه روز خوب میاد است و از ابتدای کار توانست بسیار معروف شود .

او خودش در مورد موسیقی و سبک رپ می گوید که علاقه وافری به خوانندگی در این سبک داشت و حتی پول تو جیبی هایی که پدرش به او می داد را خرج رفتن به کافه نت می کرد و موسیقی رپ دانلود می کرد. در دوران دبیرستان برای شروع سبک رپ مصمم تر شد و شروع به تکست نویسی کرد و پس از دو سال هم یکی از همین تکست ها را خواند و نخستین آهنگ خود را در اینترنت منتشر کرد .

 

 

دانلود ریمکس

برای دانلود جدیدترین ریمیکس ها می توانید وارد وبسایت کاست باز شوید و از شنیدن ریمیکس های اختصاصی ما لذت ببرید .

 

 

آرمین زارعی

آرمین زارعی متولد 5 اردیبهشت 1365 در تهران ، خواننده است . دانشجوی اخراجی رشته مهندسی کامپیوتر می باشد که فعالیت خود را با موسیقی رپ شروع کرد و حالا بیشتر با نام آرمین تو ای اف ام شناخته می شود .

 

8

چرسی

چرسی یکی از افرادی می باشد که در زمینه خوانندگی فعالیت می کند و تا کنون آهنگ های متعددی را ضبط و منتشر کرده است. این خواننده تا کنون آهنگ های متعددی را در سبکی که در آن فعالیت می کند منتشر کرده است و برخی از این آهنگ ها مورد توجه قرار گرفته اند . چرسی فعالیت موسیقیایی خود را از سال ۱۳۹۹ در تهران آمل آغاز نمود و در حال حاضر یکی از جوان ترین خوانندگان سبک رپ در ایران می باشد .

 

 

دانلود آهنگ

به طور میانگین هر ایرانی که گوشی همراه دارد در هفته دوبار به سرچ موزیک مورد علاقه خود در گوگل می پردازد که رقم بالایی است ، این به این علت است که دانلود موسیقی در ایران رایگان انجام می شود ، وبسایت کاست باز یکی مهم ترین وبسایت های دانلود آهنگ رایگان ایرانی می باشد که طرفداران بیشماری را جذب خود کرده است .

 

 

زانیار خسروی

زانیار خسروی متولد 2 اردیبهشت 1364 در تهران ، خواننده و بازیگر است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه فرهنگ می باشد که با ترانه سرایی شروع کرد سپس وارد آهنگسازی و خوانندگی شد و حالا بازیگری هم می کند . زانیار خسروی بعنوان فرزند دوم یک خانواده با اصالت کورد در شهر تهران به دنیا آمده است ، پدرش اهل کرمانشاه و مادرش اصالت سنندجی دارد . از کودکی به همراه برادرش در آموزشگاه موسیقی شروع به یادگیری این حرفه کرد و همزمان در عرصه فوتبال نیز استعداد زیادی از خود نشان داد . در 12 سالگی در تیم الف تهران بازی می کرد تا اینکه در دانشگاه بخاطر شغل پدرش که وکیل بود وارد رشته حقوق شد .

 

 

کاست باز برای تمام سلایق

برای دانلود آهنگ های بروز و جدید ایرانی و ریمیکس های میتوانید از لینک زیر وارد وبسایت کاست باز شوید و از شنیدن جدیدترین آهنگ های ایرانی در سبک های رپ ، پاپ ، سنتی و پادکست ها لذت ببرید .

https://kasetbaz.ir/tag/%d9%87%db%8c%d8%aa/