مزایای کلاس های خصوصی برای زبان آموزان

 

 

1. گذراندن درس های یک به یک کیفیت آموزش را بهبود می بخشد

همانطور که مشخص است، تدریس خصوصی بین یک یا حداکثر 3-4 دانش آموز و استاد است. دانش آموزی که با یک معلم خصوصی در کلاس می نشیند، برای هر کدام از سؤالات خود پاسخی می یابد. در محیط کلاس، برای یک استاد بسیار دشوار است که با همه زبان آموزان به طور خاص برخورد کند و کلاس را بر اساس هر کدام از آنها پیش ببرد در نتیجه کلاس های خصوصی باعث افزایش کیفیت آموزش زبان آموزان می گردد.

 

 

2. مشکل عدم تمرکز زبان اموز برطرف می شود

 

 

محیط شلوغ کلاس برای هر زبان آموز فضای آموزشی ایده آلی نیست. زبان آموز ممکن است خجالتی باشد، مشکلات ادراک و یا عدم تمرکز داشته باشد. در این مواقع استاد نمی تواند تمام توجه خود را معطوف یک زبان آموز کند. زبان آموزانی که در کلاس های خصوصی شرکت می کنند، از این نظر خوش شانس هستند، زیرا یاد می گیرند به مرور زمان بر مشکل تمرکز غلبه کنند.

 

 

3. می توان بر نقاط ضعف زبان آموز تمرکز کرد

قطعا در کلاس های گروهی استاد نمی تواند بر نقاط ضعف تک تک زبان آموزان به طور ویژه ای تمرکز نماید. در کلاس های خصوصی اما می توان به نقاط ضعف زبان آموز توجه ویژه ای نشان داد و در صدد رفع این نقاط ضعف بر آمد.

 

 

4. نتایج کارآمد در مدت کوتاه تر

توجه ویژه ی استاد به نقاط ضعف زبان آموز و پیشبرد کلاس با توجه به قابلیت ها و ظرفیت وی، باعث پیشرفت سریعتر زبان آموز نسبت به کلاس های گروهی می شود.

 

 

5. ساعت انعطاف پذیر

برخی از حرفه ها یا سبک های زندگی افراد ممکن است باعث شود که بسیاری از کلاس ها و دوره ها را به دلیل عدم هماهنگی با اوقات فراغت ما، از دست بدهیم. دلیل اصلی بسیاری از دانش آموزانی که از آموزش گروهی منصرف می شوند این است که پس از از دست دادن چند کلاس احساس ناکافی بودن می کنند. در کلاس های خصوصی، ساعات کلاس با توجه به ساعات خالی و اوقات فراغت شما تنظیم می شود و زبان آموزان هیچ گاه احساس استرس از دست دادن کلاس ها و دوره ها را نخواهند داشت.

 

 

کدام آموزشگاه برای دوره های خصوصی زبان بهتر است؟

پیشنهاد ما آموزشگاه زبان دهخدا، واقع در غرب تهران است. موسسه دهخدا دوره های خصوصی ، نیمه گروهی و گروهی زبان را به صورت حضوری و آنلاین با همکاری اساتید برتر و مجرب برگزار می نماید و نه تنها در مورد دوره های خصوصی بلکه در برگزاری دوره های گروهی نیز بهترین استتدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی و دوره های آمادگی آزمون های بین المللی در این اموزشگاه برگزار می شود.