پوزیشن های رابطه جنسی

در برخی از موقعیت های جنسی شما می توانید پوزیشن های رابطه جنسی بهتری داشته باشید زیرا در آن حالات ارگاسم بهتری دارید. در این مقاله سعی می کنیم بهترین پوزیشن های رابطه جنسی را به شما معرفی کنیم و پیشنهاداتی را در این زمینه ارائه دهیم. دانشمندان در این مقاله حدود 45 حالت مختلف را در رابطه جنسی پیش بینی کرده اند که سبب لذت بیشتر شما می شوند. توصیه ما این نیست که همه حالات را در یک شب امتحان کنید بلکه بهتر است با فکر پیش بروید. فراموش نکنید که پوزیشن های رابطه جنسی بخشی از این فرمول هستند که رابطه جنسی شما ادامه پیدا کند.

ـ حالت گربه : از جمله فواید این حالت تحریک کلیتوریس در خانوم ها است. زنانی که در این حالت به اوج لذت جنسی خود رسیده اند حدود 56% افزایش در ارگاسم داشته اند.در این حالت بدن آقایان کمی بالاتر و به یک طرف متمایل است. به جای اینکه سینه به سینه باشید، قفسه سینه او را در نزدیکی شانه های خود حس می کنید. زنان پای خود را در حدود 45 درجه باید خم کنند تا شیبی مناسب برای باسن آنها ایجاد شود. این سبب حفظ ارتباط مداوم با کلیتوریس می شود. از همسر خود بخواهید که پاهایش را صاف کند در حالیکه او به سمت بالا هل می دهد لگن خود را چند اینچ پایین بیاورید. برای تحریک شوهر خود به جای بالا و پایین کردن لگن بهتر است آن را در موقعیت عقب و جلو حرکت دهید. اگر لگن شما حرکتی دایره ای داشته باشد همسر شما به اوج لذت جنسی خواهد رسید.تحقیقات ثابت کرده اند که در این حالت بیش از 73% زنان به ارگاسم می رسند.

ـ حالت آبشار : به اینصورت است که پاهای مرد روی تخت قرار می گیرد و سر و بدن او بر روی زمین است. این امر باعث جریان خون در سر شما می شود.در لبه تخت به این حالتی که گفته شد دراز بکشید و همسر شما در بالای تخت روی شما به حالت نشسته خواهد بود.در این حالت شما به اوج لذت جنسی می رسید و ارگاسم را تجربه خواهید کرد.

ـ حالت یکنفر بالا : این بهترین حالت پوزیشن های رابطه جنسی برای زنانی است که کلیتوریس حساسی دارند.مرد بر روی زمین در کناره تخت زانو می زند این در حالیست که زن بر روی لبه تخت دراز کشیده است.از او بخواهید یکی از پاهایش را بالا ببرد و با دست خود نگه دارد.در این حالت لگن او بصورت یکطرفه بالا است و می تواند در برخی از جنبش ها و حرکات خاص ، در نوازش شما و کمک به لذت بردن شما شر کت داشته باشد.در این حالت مرد با زبان خود به تحریک کلیتوریس می پردازد. در این روش بهتر است خانوم ها اجازه دهند که همسرشان از لمس لاله گوش به وسیله زبان آنها بهره مند شود.

ـ حالت دختر گاوچران : در این روش زنان بر روی مردان قرار می گیرند. به اینصورت که مردان دراز می کشند به پشت و زنان بر روی آنها می نشینند.این روش نیز برای تحریک نقطه G و ارگاسم مناسب است. وقتی زن در بالا قرار می گیرد یکی از بهترین پوزیشن های رابطه جنسی رقم می خورد زیرا در این حالت مناظر احساسی و لذت بخش بسیاری در مقابل مرد قرار می گیرد.تاثیرات روانی این حالت بر روی مردان بسیار است. همچنین در این موقعیت تا حدودی واژن نیز تحریک می شود.حال سینه به سینه دراز بکشید بگونه ای که او پاهایش را در امتداد پاهای شما قرار دهد و فشاری ایجاد کند که با یک حرکت آلت تناسلی مرد درون واژن قرار گیرد.

ـ حالت صندلی داغ : بر روی لبه تخت یا لبه صندلی بنشینید و پاهای خود را روی زمین قرار دهید سپس همسر شما پشت به شما بر روی پاهای شما می نشیند. با فشار دسته صندلی می توانید او را به عقب و جلو حرکت دهید. باید زاویه ورود و فشار باسن را به کشاله ران کنترل کنید. این یکی از بهترین حالت ها برای مرد و زن است.زن می تواند به قسمت پایین دسترسی پیدا کند و آلت تناسلی شما را تحریک کند شما نیز می توانید نوک سینه او را تحریک کنید.

ادامه دارد . . .

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۹۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: