آیا زنان می توانند از نوع پرده بکارت خود آگاه شوند؟

شما براحتی می توانید از نوع پرده بکارت خود اطلاع یابید اما این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما برای چکاپ به پزشک متخصص خود مراجعه کرده باشید و از او بخواهید این کار را انجام دهد. بطور معمول زنان شرقی در این رابطه کنجکاو هستند و اکثرا از پزشکان در رابطه با نوع پرده بکارت خود سوال می کنند.

آیا همه زنان پرده بکارت دارند؟

اگرچه اغلب زنان با پرده بکارت بدنیا می آیند اما درصد کمی از زنان هستند که بدون پرده بکارت متولد می شوند.

چه عواملی باعث پاره شدن پرده بکارت می شوند؟

همانطور که قبلا اشاره شد دلایل گوناگونی می توانند باعث پارگی پرده بکارت شوند. اما فراموش نکنید که حتی امکان دارد پس از اولین تجربه جنسی نیز پرده بکارت شما سالم باشد. اکثر افراد معتقدند که پرده بکارت در حین رابطه جنسی حتما باید دچار پارگی شود اما بخاطر داشته باشید که طبیعت الاستیک و قابلیت ارتجاعی آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است در نتیجه روند پارگی نیز متفاوت خواهد بود.

در مواردی که پرده بکارت قابلیت ارتجاعی متوسط و یا پایینی دارد بخشی از آن در حین مقاربت پاره می شود و خونریزی را به همراه خواهد داشت. برخی از انواع پرده بکارت هستند که بسیار شکننده می باشند بگونه ای که با انجام حرکات ورزشی یا تهاجمی پاره می شوند و ورزش هایی نظیر ژیمناستیک ، اسب سواری و یا سقوط بگونه ای که قسمت انتهایی بدن با سطحی برخورد داشته باشد می توانند پارگی را بدنبال داشته باشند.

همچنین نوعی از پرده بکارت وجود دارد که بسیار الاستیک می باشد. این نوع از پرده در حین رابطه جنسی بدون پارگی می تواند باز شود. اگر قسمت باز شده بسیار کوچک باشد به این معناست که شما نمی توانید رابطه جنسی داشته باشید مگر اینکه به وسیله جراحی بخشی از پرده بکارت را بردارید. آیا پارگی پرده بکارت الزاما با خونریزی همراه است؟

این یکی از تصورات غلط بشمار می آید زیرا یک زن در اولین رابطه جنسی بنا به دلایل مختلفی می تواند خونریزی داشته باشد. بطور مثال اگر در حین دخول به اندازه کافی نواحی مورد نظر را چرب نکرده اید امکان دارد در نواحی واژن ساییدگی و پارگی رخ دهد که همراه با خونریزی باشد. و یا زمانیکه مرد در حین رابطه جنسی بقدری خشن است که باعث پارگی بافت های داخلی واژن می شود که خونریزی را سبب می شود. بعلاوه عفونت های پزشکی که در آن عفونت های جنسی با خونریزی همراه هستند. و در آخر یکی از دلایل خونریزی را می توان پارگی پرده بکارت دانست.

در انتها بهتر است بدانید این ها بخشی از اطلاعات جزئی در رابطه با پرده بکارت بودند که در اختیار شما قرار دادیم. در مقالات بعدی اطلاعات بیشتری را در رابطه با انواع پرده بکارت و درد حاصل از پارگی آن در اختیارتان می گذاریم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: