اولین کاری که پزشک شما انجام می دهد این است که مطمئن شود با توجه به مشکلی که دارید درمان و داروی مناسب را دریافت خواهید کرد تا مشکل شما حاد نشود.

با توجه به علت و شدت اختلال در نعوظ و همچنین شرایط سلامتی شما گزینه های درمان می تواند مختلف باشد.پزشک متخصص موظف است خطرات و مزایای هریک از درمان ها را برای شما تشریح کند تا شما و همسرتان در این رابطه تصمیم گیری نمایید.

داروهای خوراکی

داروهای خوراکی که در درمان اختلال نعوظ در مردان می توانند موثر واقع شوند عبارتند از :

ـ سیلدنافیل

ـ تادالافیل

ـ واردنافیل

ـ آوانافیل

هر چهار دارویی که در قسمت بالا به آن اشاره شد اثر نیتریک اکساید - ماده شیمیایی طبیعی که بدن شما تولید می کند که باعث شل شدن عضلات آلت تناسلی مردان می شود - این امر سبب افزایش جریان خون و در حین رابطه جنسی نعوظ را برای شما ایجاد می کند.

مسلما استفاده از این قرص ها بصورت اتوماتیک باعث نعوظ آلت تناسلی نخواهد شد بلکه تحریک جنسی نیز لازم است باعث انتشار اکسید نیتریک در اعصاب آلت تناسلی شود.این داروها باعث می شوند که مردان بطور طبیعی عمل کنند. همچنین بهتر است بدانید که داروهای اختلال نعوظ افزایش دهنده غرایز جنسی نیستند و ایجاد هیجان جنسی نمی کند. بعلاوه مصرف این داروها به مردانی که نعوظ طبیعی دارند توصیه نمی شود.

این داروها در دوزهای مختلف عرضه می شوند و مدت زمان کاربرد آنها و عوارضی که بروز می دهند نیز دارای اهمیت است.عوارض جانبی احتمالی که فرد ممکن است با آن مواجه شود شامل گرگرفتگی ، احتقان بینی ، سردرد ، تغییرات بینایی ، کمر درد و ناراحتی معده است. بدون شک پزشک وضعیت شما را در نظر می گیرد و بهترین تجویز را خواهد داشت. این داروها ممکن است اختلال نعوظ را بلافاصله برطرف نکنند و شما باید برای پیدا کردن داروی مناسب و میزان دوز مصرفی با پزشک خود در تماس باشید.

همانطور که همیشه می گوییم قبل از مصرف هرگونه داروی اختلال نعوظ و یا مکمل های گیاهی با پزشک متخصص در این رابطه مشورت کنید و نظر او را جویا شوید. در صورت وجود شرایط زیر داروهای اختلال نعوظ ممکن است بی اثر و یا برای شما خطرناک باشند :

ـ مصرف داروهای دارای نیترات که معمولا برای درد قفسه سینه یا آنژین تجویز می شوند مانند نیتروگلیسیرین ، ایزوسورباید مونونیتزات و ...

ـ فشار خون بسیار پایین ( افت فشار خون ) یا فشار خون کنترل نشده ( فشار خون بالا )

ـ ابتلا به بیماری شدید کبدی

ـ مبتلا به بیماری کلیوی که نیاز به دیالیز دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: