تکنیک های جنسی مختلفی وجود دارند که بدون درک عمیق آنها هیچ گونه فایده ای نخواهند داشت.

زن خود را درک کنید

بسیاری از مردان مدت زمانی را به درک نیازهای همسرانشان اختصاص نمی دهند. آنها رابطه جنسی را همانند جورابی تصور می کنند که یک سایز یکسان دارد که برای همه مناسب است. اما این کاملا اشتباه است. برای اینکه تجربیات بی نظیری را در تخت خواب داشته باشید شما نیاز دارید که در داخل یا خارج از رختخواب همسر خود را درک کنید. بعلاوه باید از نظرات او در مورد مواردی که باعث تحریک جنسی او می شوند آگاهی پیدا کنید.

مسلما نظرات گوناگونی در میان زنان متفاوت وجود دارد.برخی از زنان با گوش دادن به موسیقی راک تحریک می شوند این در حالی است که برخی دیگر با مصرف شکلات یا نوشیدنی تحریک می شوند.برخی از خانوم ها وجود ریش و موهای صورت را درمردان تحریک کننده می دانند و حتی بوی ادکلن مردان را نیز در تحریک جنسی موثر می دانند. این وظیفه شما مردان است که به این موضوعات پی ببرید تا بتوانید همسر خود را راضی نگه دارید. رابطه جنسی دهانی جادو می کند

مردان باید به همسران خود احساس جنسی خوبی را انتقال دهند.به آرامی گاز بگیرند ، بدن زن خود را به آرامی لیس بزنند و نقاط حساس جنسی بدن همسر خود را با زن لمس کنند. به سینه های همسر خود توجه کنند.

آنهایی که می خواهند رابطه جنسی خوبی داشته باشند نباید از تحریک سینه و نوک سینه غافل شوند. زمان خود را با لمس اجزای مختلف بدن همسر خود حفظ کنید.اجازه دهید دست و زبان شما فعالیت کنند ، اینگونه همسر شما راضی خواهد بود. نوک سینه ها را قلقلک دهید و آنها را به آرامی فشار دهید و مطمئن شوید از این طریق همسر شما زودتر به ارگاسم می رسد. سخنان تحریک کننده

نیاز به توضیح چندانی نیست که زمزمه در گوش زنان و صحبت های جنسی در تحریک آنها موثر واقع می شود. قلقلک دادن کلیتوریس

لمس و قلقلک دادن کلیتوریس در خانوم ها دارای اهمیت بسیاری است. از او بخواهید بر روی آرنج هایش قرار گیرد و به آرامی به با زبان یا دست به سمت کلیتوریس او حرکت کنید.این کار را بصورت سریع و ریتمیک انجام دهید.

به آرامی گوش و گردن او را گاز بگیرید

گوش های او و برخی از مناطق گردن او را به آرامی در میان لبان خود قرار دهید در اینصورت او احساس فوق العاده ای خواهد داشت. با این شیوه شما مطمئن می شوید که همسرتان از رابطه جنسی با شما لذت می برد و او را به اوج لذت جنسی خواهید رساند. رهبری را بر عهده بگیرید

بسیاری از مردان متوجه نیستند که اصطلاح " ابتدا خانوم ها " در همه موارد بخصوص رابطه جنسی کاربرد ندارد. چگونه انتظار دارید یک خانوم حرکت اولیه را انجام دهد در صورتیکه محدودیت های بسیاری در جامعه برای او وجود دارد. این محال است! زیرا این امر این حس را در شما ایجاد می کند که همسرتان یک بدکاره است. بنابراین بسیار ساده است که بعنوان یک مرد هدایت رابطه جنسی را شما بر عهده بگیرید.

زنان دوس دارند که همسرشان آنها را لوس کند. آنها دوس دارند که همسرشان کنترل همه چیز را به دست گیرد بخصوص در رختخواب. بنابراین شروع حرکات اولیه با شماست ، لمس بدن زن با دهان ، تحریک زبانی ، تحریک با دست همه ی اینها باید توسط یک مرد صورت گیرد.

قبل از دخول بهترین حس را به همسرتان منتقل کنید

بسیاری از آقایان قادر به رساندن همسر خود به ارگاسم نیستند و ان هم به این علت است که قبل از دخول به تحریک همسر خود نمی پردازند در نتیجه همسرنان آنها کوچکترین لذتی از رابطه نخواهند برد. بهترین حس را قبل از دخول به زنان خود منتقل کنید و اجازه دهید به آرامی پیش برود تا به اوج لذت جنسی برسند. موقعیت مناسب را کشف کنید

تصور نکنید که در هرزمان می توانید لباس همسرتان را دربیاورید و با مقاربت داشته باشید. مسائل اخلاقی را رعایت کنید و موقعیت مناسب را بسنجید تا هردو از رابطه لذت ببرید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: