از آن جا که تغییر نیازهای جنسی، بعد مهمی از بهبود روابط است، شاید یک تمرین کوتاه به شما کمک کند. جملات زیر را کامل کند:

1- در زمینه ی روابط جنسی و صمیمیت، من از همسرم انتظار دارم ‏که (مثال: بیشتر او آغازگر رابطه ی زناشویی باشد، از ‏شیوه های گوناگونی در این رابطه استفاده کند، در کارهای خانه بیشتر کمک کند و مهربان تر باشد.)

2- یکی از اقدامات من که باعث شده این کار برای او دشوار شود ‏این است که (مثال : من به او اجازه نداده ‏ام بداند که چقدر ‏این مساله برای من اهمیت دارد، من از کمک او انتقاد می کنم، من به او محبت نمی کنم.)

3- یک راه ‏برای آنکه بتوانم انجام این کارها را برای او راحت نمایم ‏این است که (مثال: اجازه دهم او بداند که این برای من ‏چقدر اهمیت دارد؟ برای مثال، با نوشتن یک نامه ی عاشقانه، درخواست کمک از او برای انجام کارهای خاصی که انجام آن ها سازه است و سپس تشکر کردن و مهربان بودن به شیوه ای که می دانم او دوست دارد.)

پس از آنکه این تمرین را تکمیل کردید، در مورد آن صحبتی نکید و پاسخ هایتان را به کسی نگویید. بلکه مستقیم به قلب موضوع بروید:

* انجام کارهای شماره ی 2 ‏را ترک کنید و انجام کارهای شماره ی 3 ‏را شروع کنید.

* تشکر و قدردانی خود را نشان دهید. به دنبال هر یک از انواع کارهای شماره ‏ی 1 باشید و وقتی آن ها را مشاهده کردید، به شیوه ای عاشقانه بوخورد کنید.

‏زوج های خوشبخت می دانند که روابط جنسی، روشی عالی برای بهبود روابط بدون نیاز به صحبت کردن است. امروزه با وجود اقدام بهداشتی پیشگیرانه و بهبود سبک زندگی، مشکلی حل نشدنی در این زمینه وجود ندارد. هر مردی می تواند ارضا شود و هر زنی می تواند به رضایت جنسی برسد و اگر شما به عنوان یک گروه کار کنید، محدودیتی وجود نخواهد شد. کارگر وهی مستلزم نگرش دوجانبه است؛ یعنی دیدن روابط جنسی از دیدگاه همسرتان در کنار دیدگاه خودتان.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: