هر مردی براساس تمایل او برای استفاده از روش های مکانیکی یا سایر روشها می تواند توانایی نعوظ طبیعی خود را بازیابد چند نوع روش درمانی وجود دارند؛ از تزریقات داخل آلت تناسلی و دستگاههای تخلیه گرفته تا اعضای مصنوعی.

ممکن است هر یک از این روشهای درمانی را توصیف کنید ؟

گسترده ترین روشی که برای درمان ناتوانی جنسی به کار می رود خود تزریقی است که در آن شخص دو قطره از آن دارویی را داخل آلت تناسلی خود تزریق می کند که این دارو عضلات شریانها ها را شل کرده و به خون امکان می دهد تا در داخل آلت تناسلی به جریان در آید . این دارو ممکن است مشابه سنتتیک یک هورمون طبیعی که پروستاگلندین- ای. یک نامیده می شود، باشد. این دارو می تواند به تنهایی یا به صورت ترکیب به سایز داروها به کار رود. یک دستگاه تخلیه، آلت تناسلی را تحت فشار منفی قرار می دهد وآن را بزرگتر و بلند تر می کند و یک باند لاستیکی محکم در پایه آلت تناسلی بسته می شود تا نعوظ را در جای خود نگه دارد .

یک دستگاه مصنوعی مربوط به آلت تناسلی دستگاهی است که به وسیله ی جراحی درون بدن کار گذاشته می شود و به یک مرد مبتلا به نا توانی جنسی امکان می دهد تا هنگام مقاربت جنسی بتواند نعوظ داشته باشد. سه نوع دستگاه مصنوعی مربوط به آلت تناسلی وجود دارد، میله پلاستیکی دستگاه حاوی سیستم گردش مایع و دستگاه قابل اتساع، یک وسیله ی پیچیده که برای تقلید روند طبیعی نعوظ تا سرحد امکان، طراحی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: