پاکیزگی محیط و تمیزی لباس و پرده و غیر و قطعاً برحس زیبایی شناسی انسان تأثیر گذار است پس شیک و تمیز بودن در سادگی و ارزان بودن یک هنر ارزنده است.

هنر زناشویی هنری است که هر کس به آن دسترسی نخواهد داشت مگر آنکه بداند و این دانش را به کار گیرد. زن و مرد باید خود را برای هر نوع کامیابی جنسی همسر آماده نشان بدهند. هرنوع نیاز و کمبود جنسی و باید در خانه برطرف شود والا شیطان در کمین ضعف ها و کمبود ها است.

ممکن است کسانی در انجام مسائل جنسی بیماری و مشگلاتی داشته باشند که ما تلاش می کنیم در حد توان خویش به ارائه راهکار های درمان آنها بپردازیم .

پس از اتمام زناشویی و صورت گرفتن انزال مرد باید بر پهلوی راست خویش بخوابد و دقایقی از جای خویش بر نخیزد، سپس برخیزد و ادرار کند تا از عوارض رسوب قطرات منی در مجرا دچار بیماری نشود و استبراء نماید و مقداری عسل تناول نماید، پس از آن تا آنجا که مقدور است غسل را به تعویق نیاندازد. اگر ناچار به تعویق انداختن است باید پس از عمل زناشویی هر دو دستگاه تناسلی را بشویند و تمیز نگاه دارند .

نزدیکی در حال بیماری یکی از طرفین منع شده است و باید از آن اجتناب ورزید نزدیکی در حالت حیض و نفاس اکیداً ممنوع است ودر صورت اضطرار مرد تنها می تواند از وراءپوشش تماس داشته باشد. استفاده از اشیاء غیر از انگشت برای تحریک کردن فرج جایز نیست. استفاده از مرم های شیمیایی برای نرم کردن مجرای مهبل جایز نیست و باید در صورت نیاز از روغن و کرم های نرم کننده کاملا ًطبیعی استفاده نمود .

آب خوردن هنگام نزدیکی و بعد از آن مضر و باعث بروز بیماری می گردد. نزدیکی پس از خوردن غذا و با شکم پر بسیار زیان آور است و بیماریهای خطرناک را تدارک خواهد دید .

جماع کردن در حالیکه مثانه و روده ها پر است و باید تخلیه شود خوب نیست.

جماع کردن پس از خون گیری خوب نیست .

جماع کردن هنگامی که انسان درد معده یا قولنج یا سیاتیک یا سر درد دارد زیان آور است .

وقتی انسان خود را اسهال داده یا استفراغ کرده باید جماع کردن را به تعویق بیاندازد.

نزدیکی در حالت ترس و اضطراب خوب نیست وباعث بیماری سرعت انزال می شود.

احادیث بسیاری از سردمداران علم ودانش واقعی یعنی ائمه معصومین در این زمینه وارد شده که ما از آنها شمه ای را نقل کردیم و طالبین را به کتاب دیگری از مجموعه کتابهای پیک شفا که انشاءا... منتشر خواهد شد سوق می دهیم

نکات بهداشتی را در روابط زناشویی رعایت کنید!

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: