کرست مخصوص

استفاده از این وسیله در طی دوران بارداری ضروری است. سینه های شما در طی بارداری به طور واضح بزرگ می شوند. در این اتفاق به خصوص در طی سه ماهه اول بارداری است که اگر از آنها خوب مراقبت نشود پس از بارداری سینه ها به شکل آویزان در می آیند و این وضعیت بدین علت ایجاد می شود که اگر بافت فیبری بدن کشیده شود، این بافت هیچ گاه به حالت اولیه خود برنمی گردد.

یک کرست کاملاً مناسب، کرستی است که جلوی کشیدگی بیش از حد بافت فیبری سینه در زمان بارداری را بگیرد.

کرستی بخرید که کاملاً مناسب اندازه سینه تان باشد (نه بزرگتر و نه کوچکتر) برای پیدا کردن کلیه البسه مناسب، می توانید به فروشگاه های مخصوص فروش وسایل بارداری مراجعه کنید. کرست مناسب کرستی است که هیچ قسمت از آن، سینه و پوست شانه و پشت را تحت فشار و یا ساییدگی قرار ندهد. بهتر است از کرست هایی که قفل آنها در پشت است، استفاده کنید. زیرا کرست هایی که قفلشان از جلو بسته می شود، نمی توانند حمایت کافی از سینه ها به عمل آورند.

زمانی که سینه ها کم کم شروع به بزرگ شدن می کنند، فقط دو عدد کرست بخرید. زیرا در ماه های بعد سینه ها بزرگتر هم می شوند، لذا به خرید کرست جدید نیاز خواهید داشت.

اگر سینه هایتان خیلی بزرگ شدند، شاید نیاز باشد در طول شب نیز از کرست استفاده کنید تا بتوانید حمایت کافی از سینه ها به عمل آورید.

تنها چند روز مانده به زمان زایمان، چند عدد کرست مخصوص شیردهی که از جلو باز می شود. بخرید. شما این نوع کرست را می توانید از تمام فروشگاه های مخصوص البسه بارداری بخرید.

شکم بندی حاملگی

استفاده از شکم بند در دوران حاملگی در طی سه ماه دوم و سوم بارداری، به خصوص اگر بیش از یک کودک داشته باشید (منظور دو قلو یا سه قلو) از ستون مهره ها و شکم حمایت کافی خواهد کرد. به علت حمایت کافی از ستون مهره ها، استفاده از شکم بند مانع کمر درد نیز می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: