بهداشت و سلامتی همیشه برای من مهم بوده است. بگونه ای که همیشه در رابطه با سلامتی ذهن و بدن خود فعالیت هایی را انجام داده ام. خوب غذا خوردن ، ورزش کردن ، اجازه استراحت به مغز دادن مواردی هستند که بطور روزانه بر روی آنها تمرکز می کنم. در این مقاله می خواهیم مواردی را که خانم ها باید بطور روزمره رعایت کنند مورد اشاره قرار دهیم.

میان وعده مناسب

زنانی که دارای تناسب اندام هستند دو میان وعده سالم بین وعده های غذایی خود میل می کنند.این بدان معناست که یک میان وعده بعد از صبحانه و یک میان وعده بعد از ناهار باید وجود داشته باشد. اما چه چیز را باید بعنوان میان وعده انتخاب کرد؟ چیپس هرگز! مصرف تنقلات حاوی پروتئین ، یک سیب یا کره بادام زمینی از جمله میان وعده هایی هستند که در کیف این افراد یافت می شوند. اینها همگی توسط متخصصین تغذیه تایید شده اند و شما می توانید پس از خوردن آنها احساس خوبی داشته باشید. زیرا آنها حاوی رنگ های مصنوعی ، چربی های ترانس و فروکتوز بالا نیستند.2/1 میوه حاوی غلات کامل ، سرشار از ویتامین و یک منبع بزرگ از ویتامین هستند که کالری آنها از 150 کمتر است.

بهتر است میان وعده یکی از گزینه های مقابل باشد. دانه های تقویت کننده نظیر تخم کدو ، آفتابگردان و بذر کتان و یا سیب همراه با کشمش ، بادام عسل و دارچین و یا کلوچه های نازک و پهنی که از جو تهیه شده اند.

انجام تمرینات گوناگون

برای زنانی که هرروز ورزش می کنند بهتر است به جای آنچه هرروز انجام می دهند، آن را با تمرینات قدرتی ، قلبی با شدت کم ، قلبی با شدت بالا مخلوط کنند. به این صورت تغییر به آرامی در بدن آنها احساس می شود. تناسب اندام فرد حفظ می شود و او از این بابت بسیار خوشحال خواهد بود. بخصوص اینکه عدم تکرار تمرینات مانع از خستگی شما می شود.

تمرینات قدرتی سبب ایجاد عضلات به وسیله چربی سوزی می شود که در نتیجه سلامت بدن حفظ می شود. نوشیدن مقدار زیادی آب

در طول روز شما باید حداقل 8 لیوان آب بنوشید. خانم های دارای تناسب اندام و ورزشکار روزانه بیش از 8 لیوان آب می نوشند تا بدن خود را در حال انجام تمرینات آرام نگه دارند و خستگی را حس نکنند.در همه ورزش ها نوشیدن آب حائز اهمیت است زیرا بدن شما را هیدراته نگه می دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: