بهترین ظاهر را داشته باشید

چه بیماری شما یک سرما خوردگی ساده ی بیست و چهار ساعته باشد و چه بیماریی که درمان آن نیازمند یک عمر تلاش است بهبودی می ت واند با داشتن احساس خوب به کمک آن چه در پیرامون ماست و البته ظاهرمان، روند بهتری را طی کند. آرایش نه تنها علایم بیماری را مخفی می سازد بلکه بر بهتر شدن روحیه ما نیز بسیار موثر است اگر تاکنن از روش خاصی برای آرایش استفاده نمی کرده اید می ت وانید از روش های که اکنون خواهید آموخت استفاده کنید و اگر برای آرایش خود شیوه ی ویژه ای داشته اید لازم است چند تغییر در آن صورت دهید

پرتو درمانی

در طی پرتو درمانی مهم نیست علایمی را که پزشک روی پوستتان می گذارد پاک کنید. این علایم به تدریج ناپدید می شوند فقط را آب گرم استفاده کنید (نه خیلی داغ و نه خیلی سرد) به ویژه در نقاط تحت درمان به هیچ وجه پوست خود را نمالید بلکه خیلی آرام با قرار دادن حوله آن را خشک کنید.

شیمی درمانی

برخی بیماران در طی این روش درمانی دچار خشکی پوست می شوند. بجز در مواردی که آرایش با کثافات را پاک می کنید از پاک کنند هایقوی یا صابون استفاده نکنید چندین بار آب ولرم بپاشید و برای خشک کردن کافی است یک حوله ی برز دار نرم را به آرامی روی سطح پوست قرار دهید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: