همه ی ما می دانیم برای جوان ماندن در درجه ی اول لازم است تغذیه ی سالم داشته باشیم ، ورزش کنیم و حداقل هفت تا هشت ساعت در شبانه روز بخوابیم . البته نوشیدن میزان کافی آب را هم نباید فراموش کرد . اما در این مطلب قصد داریم نکاتی را با شما در میان بگذاریم که نه تنها به شما ظاهری جوان می بخشند ، بلکه به حفظ این جوانی برای سال های طولانی تر نیز کمک می کنند . با ادامه ی این مطلب همراه شوید :

هنگام دوش گرفتن ، از یک پارچه ی ضخیم و یا لیف برای ماساژ کل بدن استفاده کنید .اینکار خیلی ساده اما بسیار تاثیر گذار برای لایه برداری پوست و حفظ لطافت و جوانی آن است .

گاهی دست ها بیشتر از چهره سن شما را نمایان می کنند.پس پیشنهاد می دهیم از سن بسیار پایین به سلامت پوست دست های خود اهمیت دهید . از کرم مرطوب کننده و همچنین ضد آفتاب روی دست ها استفاده نمایید ( دقیقا مثل پوست ) و این کار را هر روز انجام دهید . همچنین همیشه وقت انجام کارهای خانه از دستکش استفاده کنید . در این صورت دست ها برای مدت بسیار طولانی جوان خواهند ماند .

برای پوست سالم ، جوان و زیبا ، سه یا چهار میوه و سبزی با رنگ های مختلف در روز مصرف کنید . این میوه ها و سبزیجات رژیم غذایی شما را متعادل و سلامت می نمایند و در نتیجه پوستی شاداب خواهید داشت .

از بلند کردن زیاد ناخن ها خودداری کنید . ناخن های بلند در نظر مرد ها زیبا که نیست هیچ ، ناخودآگاه آنها را می ترساند . علاوه بر این ناخن های بسیار بلند اصلا جذابیت ندارند و از مد افتاده اند . بهتر است ناخن ها بیشتر از 4 میلی متر بالاتر از نوک انگشتان نباشند تا ظاهری زیباتر و طبیعی تر داشته باشند .

همیشه عینک آفتابی بزنید . عینک آفتابی از بروز بسیاری از خطوط ریز اطراف چشم و همچنین پیشانی پیشگیری می نماید.

استفاده از برق لب به جای رژ لب یکی از آسانترین راه ها برای حفظ ظاهری جوان است . به همین دلیل بیشتر خانم های مشهور به برق لب علاقه دارند . رژ لب هایی که کمی براق تر هستند نیز در ایجاد ظاهری جوان در چشم بیننده بهتر عمل می کنند .

تکنیک های ریلکسیشن بیشتری بیاموزید استرس یکی از مهمترین عوامل پیری زودرس بشمار می رود . حتی چند نفس عمیق در طول روز به حفظ آرامش درونی کمک شایانی می نماید .

امیدواریم این مطالب مفید بوده باشند ....

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: