لباس های زیبا روی اندام های زیبا و روی فرم زیبایی بیشتری از خود نشان خواهند داد. سفت بودن عضلات سینه و شکم باعث زیبایی بیشتر و تناسب اندام خواهد شد. گاهی شما دارای اندام مناسب و زیبا نیز هستید، اما عضلات سینه افتادگی دارد. بنابراین در پی سفتکردن ایعضلات برای زیباتر شدن اندامتان هستید. در این مطلب روش هایی برای سفت کردن عضلات سینه وجود دارد که به راحتی در خانه می توانید به اندام دلخواه خود برسید.

دمای آب: برخی افراد عادت به دوش گرفتن با آب داغ دارند که این عادت بسیار مضر برای پوست و مو است و چربی های طبیعی و مورد نیاز را از بین خواهد برد و باعث شل شدن عضلات نیز خواهد شد. بنابراین حمام کردن با آب سرد یا نزدیک به سرد را جایگزین حمام آب داغ کنید.

حالت کلی بدن: برخی از خانمها عادت به نشستن و راه رفتن در حالت خمیده دارند که این عادت نه تنها باعث عدم تناسب وضعیت کلی بدن شود، بلکه مانع سفتی عضلات سینه شده و آنها را دچار افتادگی می کند. در حالت خمیده عضلات تمایل به آویزان شدن به سمت پایین داشته و استحکام عضلات را کاهش می دهد.

انتخاب سایز مناسب برای لباس های زیر: یکی از مهم ترین موارد در سفتی عضلات سینه انتخاب سایز مناسب لباس زیر است. برخی بانوان تلاش به پوشیدن لباس های زیر تنگ می کنند که این روش غلطی است که عضلات را تحت فشار قرار می دهد و باعث عدم راحتی می شود و با کاهش گردش خون در اندام می تواند باعث آسیب نیز شود. پوشیدن لباس زیر مناسب سایز خود بسیار توصیه می شود.

سبک خواب: اگر عادت به خوابین روی شکم دارید، بهتر است این عادت را ترک کنید. با خوابیدن در این حالت عضلات سینه را تحت فشار قرار داده و اکسیژن رسانی و خون رسانی را به اندام مسدود میکنید.

ورزش: ورزش به شما کمک می کند، تناسب اندام داشته باشید و همچنین عضلات سینه را نیز محکم و زیبا می کند. تمریناتی مانند پرس سینه نشسته، پلانک و شنا سوئدی می توانند باعث سفت شدن عضلات سینه شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: