همه ی زنان دوست دارند سینه های خوش فرم داشته باشند.وقتی سینه های خوش فرم باشند یک لباس بهتر

در تن به نظر می رسد.برای داشتن سینه های خوش فرم نیازی به جراحی زیبایی ندارید. در ادامه نکاتی برای

داشتن سینه های خوش فرم را بخوانید.

 

1. سوتینی را بپوشید که متناسب باشد :

پوشیدن سوتین با اندازه مناسب برای سلامتی سینه های شما ضروری است. پوشیدن اشتباه باعث می شود که آنها به شکلی نامناسب به نظر برسند. سوتین شما باید از سینه های شما پشتیبانی کند تا از افتادگی سینه ها جلوگیری شود. توصیه می شود هنگام خواب ، سوتین خود را جدا کنید زیرا باعث می شود سینه های شما نفس بکشند و سالم بمانند. اگر در خانه هستید ، سوتین نرم یا سوتین ورزشی بپوشید تا از افتادگی سینه جلوگیری کنید.

 

2. مرطوب کنید :

سینه های شما نیز به توجه احتیاج دارند. بعد از دوش گرفتن ،مرطوب کننده روی سینه های خود بمالید و آن را ماساژ دهید. این کار باعث می شود آنها نرم و درخشان بمانند. برای ماساژ می توانید از روغن جوجوبا یا روغن آووکادو استفاده کنید. این روغنها سرشار از ویتامین هستند و پوست را به طور عمیق آبرسانی می کنند. 

 

3. پاشیدن آب سرد

ما معمولاً  با آب ولرم دوش می گیریم اما با پاشیدن آب سرد روی سینه ها، حمام خود را به پایان می رسانیم این عمل بافت سینه های شما را محکم تر می کند. پاشیدن آب سرد باعث تحریک گردش خون و تقویت تبادل سلولی خواهد شد. آب را با حرکت دایره به آرامی اسپری کنید.

 

4- روی پشت خود بخوابید:

از خوابیدن روی سینه خودداری کنید زیرا این امر می تواند باعث ایجاد چین و چروک روی آنها شود. در عوض ، تا حد ممکن به پشت خود بخوابید.

 

5- رژیم خود را رعایت کنید:

رژیم غذایی شما یکی از مهمترین عوامل در حفظ سلامت سینه های شماست. این به شما کمک می کند وزن سالم بدن را حفظ کنید. نوسانات مکرر در وزن بدن باعث می شود سینه های شما  آویزان به نظر برسد.

برای تقویت سینه های خود مواد غذایی زیر را بخورید:

- آجیل ، ماهی ، سویا و تخمه کدو تنبل برای افزایش اسیدهای چرب امگا 3 

- آووکادو و تخم مرغ برای تقویت چربیهای اشباع نشده برای تقویت رشد بافت سینه

- مواد غذایی آنتی اکسیدان پرمصرف - مانند کلم بروکلی ، کلم ، هندوانه و غلات کامل - برای حفظ بافت سالم سینه

 

6. از ضد آفتاب استفاده کنید :

در صورت پوشیدن لباس کم یا باز ، باید ضد آفتاب را به تمام قسمتهای در معرض آفتاب بمالید. بنابراین ، قبل از بیرون آمدن در آفتاب ، یک ضد آفتاب را روی بدن خود بمالید تا در برابر آفتاب های مضر و در برابر نور خورشید محافظت کنید. هنگامی که این عمل را شروع کردید ، پوست شما سالم تر و جوانتر به نظر می رسد.

 

7. به خاطر سینه های خود ورزش کنید :

چندین تمرین برای سینه ها وجود دارد. بنابراین به صورت آنلاین بروید و تمرینات روزمره ای را برای حفظ سلامتی سینه ها دنبال کنید.

 

8- پشت خود را صاف نگه دارید :

وضعیت بدن یکی دیگر از عواملی است که تفاوت زیادی در شکل ظاهری و شکل سینه های شما ایجاد می کند. بنابراین ، هنگام ایستادن یا نشستن ، پشت خود را صاف نگه دارید.

 

چگونه نوک سینه را کوچک کنیم؟

نوک سینه های پفی در مردان نسبتاً شایع است. آنها نتیجه بزرگ شدن غدد پستان هستند.

شما ممکن است با ایجاد تغییر در رژیم غذایی و ورزش روزمره بتوانید پف و چربی را به حداقل برسانید. این می تواند به کاهش چربی بدن و تقویت سینه کمک کند.

اگر رژیم و ورزش مؤثر نباشد ، ممکن است عمل جراحی برای رسیدن به نتایج مورد نظر شما ضروری باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: